Przeglad prasy ciekawe aktykuly - linki

Zaczęty przez cherry, 05 Maj 2010, 14:41:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emcia

Cytat: wrobelek0403 w 21 Mar 2011, 14:45:56
co to kurwa jest "polska szkoła reportazu" ??? lol lol

ja gdzies czytałam, ze ona prawo studiuje i notariuszem chce byc lol lol lol
też, też :)

suegro

Cytat: szelma w 21 Mar 2011, 14:32:01
Eeee, taki naturalny lol.

Bardzo. :D

No nie wiem, na forum mnie jej styl nie razi.
I w ogóle ona mnie nie razi, robi co lubi i bardziej dziwią mnie ludzie, którzy się nią emocjonują.
Ale ten artykuł powoduje opad rąk. ;)
Taki styl z "Faktu" - "nie śpię, bo trzymam kredens". ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kata

Cytat: suegro w 21 Mar 2011, 15:03:59

Taki styl z "Faktu" - "nie śpię, bo trzymam kredens". ;)


opluty opluty :rotfl: :rotfl: suegro iluvu iluvu
Pozdrawiam

Kata

callja

#54
Cytat: suegro w 21 Mar 2011, 15:03:59Taki styl z "Faktu" - "nie śpię, bo trzymam kredens".
suegro -  iluvu iluvu iluvu :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Cytat: suegro w 21 Mar 2011, 15:03:59Ale ten artykuł powoduje opad rąk.
Prosty zabieg reporterski - wystarczyło spisać bezładną gadaninę bez ingerencji. I cała porażająca głupota panienki objawiła się jak na dłoni, z takim impetem, że z nóg zwala.

Cytat: suegro w 21 Mar 2011, 15:03:59
bardziej dziwią mnie ludzie, którzy się nią emocjonują

Może nie emocjonują, ale raczej dziwią istnieniu takiego fenomenu socjologiczno-umysłowego rodem z bigbradera dla ubogich ;)

Cytując pewien serial sprzed lat - "gdyby głupota miała skrzydła, latały jak gołębica".

Kiedyś była emily, przyklejająca do podeszew butów cyrkonie i skrupulatnie przeliczająca na własnym ślubie róże w bukietach pod ołtarzem, teraz jest zia i jej trzy kiecki + motylki. Miejmy nadzieję, że temat wkrótce (po ślubie) umrze śmiercią naturalną. A potem znajdzie się kolejna nawiedzona z ostrą postacią welonowego zapalenia mózgu ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

jo_miekka

Cytat: wrobelek0403 w 21 Mar 2011, 14:45:56
co to kurwa jest "polska szkoła reportazu" ??? lol lol

ja gdzies czytałam, ze ona prawo studiuje i notariuszem chce byc lol lol lol

autorka reportażu jest studentką, nie bohaterka

suegro

Cytat: callja w 21 Mar 2011, 19:23:35Miejmy nadzieję, że temat wkrótce (po ślubie) umrze śmiercią naturalną.

No, ale dlaczego? :)
Tacy ludzie są ciekawi. :)

...tak w ogóle to ja jej wróżę wielką karierę w eventach. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: jo_miekka w 22 Mar 2011, 11:57:57autorka reportażu jest studentką, nie bohaterka

aaa, to przepraszam.

ale z drugiej strony, patrzac na styl, to moze lepiej niech sie tym nie chwali lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Cytat: wrobelek0403 w 22 Mar 2011, 14:06:13
aaa, to przepraszam.

ale z drugiej strony, patrzac na styl, to moze lepiej niech sie tym nie chwali lol lol


no ale przecież dziewczyna napisała artykuł językiem postaci!


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

wiecie dziewczyny, ja juz nawet nie czytam tych artykulów, bo po prostu wszystko mi opada.

a cos Wam jeszcze podesle, a propos Kaczynskiego
http://wybory.gazeta.pl/wyboryparlamentarne/1,118281,10419572,Jak_prezes_PiS_chce_rozprawic_sie_z_sedziami.html

ZSRR  ver.2.0...

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 07 Paź 2011, 19:27:45
wiecie dziewczyny, ja juz nawet nie czytam tych artykulów, bo po prostu wszystko mi opada.

a cos Wam jeszcze podesle, a propos Kaczynskiego
http://wybory.gazeta.pl/wyboryparlamentarne/1,118281,10419572,Jak_prezes_PiS_chce_rozprawic_sie_z_sedziami.html

ZSRR  ver.2.0...

:padam: :padam:

Po*** go kompletnie???
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 07 Paź 2011, 21:35:17
:padam: :padam:

Po*** go kompletnie???

ja mysle, ze on juz cierpi na paranoje... wiemy, co robią tacy ludzie, wiec lepiej go trzymac z dala od władzy...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

widzę,że coraz więcej jest takich pomysłów. w katalogu z rzeczami do przedszkola widziałam,że można kupić lalkę z zespołem downa, są dwie lalki jedna pokazuje jsak wygląda chora osoba jak nie ćwiczy,a druga jest po ćwiczeniach.
Sama mam mieszane odczucia,asle nie wiem dlaczego.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Cytat: suegro w 07 Maj 2012, 15:30:14http://forsal.pl/artykuly/614524,prawie_jak_dolina_krzemowa.html
masakra zwlaszcza te kilkusettysieczne dofinansowania na pierdu e-stronki, ktore no sory ale... drugim google nigdy nie beda, ani nawet facebookiem, ani nasza-klasa ani ani.. aż dziw bierze