Autor Wątek: Przeglad prasy ciekawe aktykuly - linki  (Przeczytany 140450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Przeglad prasy ciekawe aktykuly - linki
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Mar 2011, 14:45:56 »
co to kurwa jest "polska szkoła reportazu" ??? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja gdzies czytałam, ze ona prawo studiuje i notariuszem chce byc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #51 dnia: 21 Mar 2011, 14:49:09 »
co to kurwa jest "polska szkoła reportazu" ??? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja gdzies czytałam, ze ona prawo studiuje i notariuszem chce byc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
też, też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #52 dnia: 21 Mar 2011, 15:03:59 »
Eeee, taki naturalny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Bardzo. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No nie wiem, na forum mnie jej styl nie razi.
I w ogóle ona mnie nie razi, robi co lubi i bardziej dziwią mnie ludzie, którzy się nią emocjonują.
Ale ten artykuł powoduje opad rąk. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Taki styl z "Faktu" - "nie śpię, bo trzymam kredens". Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

wrobelek0403

« Odpowiedź #53 dnia: 21 Mar 2011, 16:29:14 »
Taki styl z "Faktu" - "nie śpię, bo trzymam kredens".

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kata

« Odpowiedź #54 dnia: 21 Mar 2011, 18:35:05 »

Taki styl z "Faktu" - "nie śpię, bo trzymam kredens". Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj suegro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pozdrawiam

Kata

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 21 Mar 2011, 18:35:05 »

callja

« Odpowiedź #55 dnia: 21 Mar 2011, 19:23:35 »
Taki styl z "Faktu" - "nie śpię, bo trzymam kredens".
suegro -  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale ten artykuł powoduje opad rąk.
Prosty zabieg reporterski - wystarczyło spisać bezładną gadaninę bez ingerencji. I cała porażająca głupota panienki objawiła się jak na dłoni, z takim impetem, że z nóg zwala.

bardziej dziwią mnie ludzie, którzy się nią emocjonują

Może nie emocjonują, ale raczej dziwią istnieniu takiego fenomenu socjologiczno-umysłowego rodem z bigbradera dla ubogich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Cytując pewien serial sprzed lat - "gdyby głupota miała skrzydła, latały jak gołębica".

Kiedyś była emily, przyklejająca do podeszew butów cyrkonie i skrupulatnie przeliczająca na własnym ślubie róże w bukietach pod ołtarzem, teraz jest zia i jej trzy kiecki + motylki. Miejmy nadzieję, że temat wkrótce (po ślubie) umrze śmiercią naturalną. A potem znajdzie się kolejna nawiedzona z ostrą postacią welonowego zapalenia mózgu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Mar 2011, 19:31:01 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

jo_miekka

« Odpowiedź #56 dnia: 22 Mar 2011, 11:57:57 »

autorka reportażu jest studentką, nie bohaterka

suegro

« Odpowiedź #57 dnia: 22 Mar 2011, 13:08:26 »
Miejmy nadzieję, że temat wkrótce (po ślubie) umrze śmiercią naturalną.

No, ale dlaczego? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tacy ludzie są ciekawi. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

...tak w ogóle to ja jej wróżę wielką karierę w eventach. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #58 dnia: 22 Mar 2011, 14:06:13 »
autorka reportażu jest studentką, nie bohaterka

aaa, to przepraszam.

ale z drugiej strony, patrzac na styl, to moze lepiej niech sie tym nie chwali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #59 dnia: 22 Mar 2011, 14:15:13 »
aaa, to przepraszam.

ale z drugiej strony, patrzac na styl, to moze lepiej niech sie tym nie chwali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no ale przecież dziewczyna napisała artykuł językiem postaci!

rubin04

« Odpowiedź #60 dnia: 08 Cze 2011, 00:24:24 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #61 dnia: 08 Cze 2011, 08:14:18 »
to ciekawe istotnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

suegro

« Odpowiedź #62 dnia: 05 Paź 2011, 14:27:42 »
Zajebista polityka zagraniczna.

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #63 dnia: 07 Paź 2011, 17:38:20 »
Su i to nie koniec bajki: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ręce opadają  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

wrobelek0403

« Odpowiedź #64 dnia: 07 Paź 2011, 19:27:45 »
wiecie dziewczyny, ja juz nawet nie czytam tych artykulów, bo po prostu wszystko mi opada.

a cos Wam jeszcze podesle, a propos Kaczynskiego

ZSRR  ver.2.0...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 07 Paź 2011, 19:27:45 »

mayagaramond

« Odpowiedź #65 dnia: 07 Paź 2011, 21:35:17 »
wiecie dziewczyny, ja juz nawet nie czytam tych artykulów, bo po prostu wszystko mi opada.

a cos Wam jeszcze podesle, a propos Kaczynskiego

ZSRR  ver.2.0...

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Po*** go kompletnie???
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

« Odpowiedź #66 dnia: 10 Paź 2011, 00:10:41 »
Gwoli przypomnienia. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #67 dnia: 11 Paź 2011, 17:06:20 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Po*** go kompletnie???

ja mysle, ze on juz cierpi na paranoje... wiemy, co robią tacy ludzie, wiec lepiej go trzymac z dala od władzy...

wrobelek0403

« Odpowiedź #68 dnia: 16 Mar 2012, 11:25:14 »
bardzo ciekawe, nawet dla mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #69 dnia: 21 Mar 2012, 22:53:19 »

jestynka

« Odpowiedź #70 dnia: 22 Mar 2012, 14:04:26 »
widzę,że coraz więcej jest takich pomysłów. w katalogu z rzeczami do przedszkola widziałam,że można kupić lalkę z zespołem downa, są dwie lalki jedna pokazuje jsak wygląda chora osoba jak nie ćwiczy,a druga jest po ćwiczeniach.
Sama mam mieszane odczucia,asle nie wiem dlaczego.

niewiemjaka

« Odpowiedź #71 dnia: 22 Mar 2012, 16:44:28 »
bardzo ciekawe, nawet dla mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ooo pifko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

wrobelek0403

« Odpowiedź #72 dnia: 22 Mar 2012, 21:26:04 »

komentarz pozostawiam Wam...

suegro

« Odpowiedź #73 dnia: 07 Maj 2012, 14:30:14 »
Bardzo ciekawe - myślę, że dla rubin szczególnie.

niewiemjaka

« Odpowiedź #74 dnia: 07 Maj 2012, 16:41:21 »
masakra zwlaszcza te kilkusettysieczne dofinansowania na pierdu e-stronki, ktore no sory ale... drugim google nigdy nie beda, ani nawet facebookiem, ani nasza-klasa ani ani.. aż dziw bierze