Przeglad prasy ciekawe aktykuly - linki

Zaczęty przez cherry, 05 Maj 2010, 14:41:25

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

z wariatami tez trzeba sie oswajac zawczasu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: marlen_ka w 10 Cze 2010, 12:51:01jakie jest Wasze zdanie?
za duzo krzyku wg mnie i szumu - juz czytalam, przez ten krzyk odechciewa sie wspolczucia troche ;( wszystko zgodnie z prawem, takze nie wiem o co kaman - w tej samej sytuacji jest mnostwo rodzin wszedzie i nie wiem, czemu nagle dla kogos ma sie robic wyjatki  i chociaz nie znam z autopsji to uwazam, ze jest tak jak pisza w komentarzach z psychologicznego punktu widzenia - do zaloby i pochowku nie jest potrzebne cialo, tylko fakt pozegnania jakiegos symbolicznego.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

Cytat: wrobelek0403 w 10 Cze 2010, 10:47:24
noi coz, ishka bedziezsz musiała dziecko uswiadomic wczesniej i uczulic na "wiedze tego typu" ;)

IMO tylko szczera rozmowa z rodzicem, z ktorym ma sie dobry kontakt jest jedyną drogą do dobrej edukacji seksualnej. I to rozmowa nie tylko o zabezpieczeniu, ale tez o wartosciach, emocjach i asertywnosci. :thumbup:
Wiem, wiem...obym miała z córka co najmniej tak dobry jak sama mam ze swoją mamą, to będzie ok :)

szelma

http://wyborcza.pl/1,75480,7992269,13_swiezych_pisowcow.html

Powiem Wam, że zaliczyłam opad rąk... Zwłaszcza w przypadku tych dzieciaków z liceum...

wrobelek0403

matko, jak te dzieci zostały skrzywdzone ...


Emilia Góral: - W rodzinie, tak jak w administracji, muszą być wprowadzone pewne zasady i procedury, żeby nie było chaosu. Zasady to był priorytet w mojej rodzinie.

Nina Siejka: - Jestem jedynaczką i uważam, że posłuszeństwo jest bardzo ważną rzeczą. Rodzice właśnie po to są, żeby wyznaczać odpowiednią drogę dziecku poprzez jego posłuszeństwo i mówić mu, co jest dobre, a co złe.

Iwona Jeżak: - Rodzice są bardzo surowi.

Mateusz Przychodzeń: - Ojciec był ogromnym autorytetem, bez tego to nie rodzina. To było bardzo konserwatywne wychowanie.

Emilia Góral: - Muszę powiedzieć, że cenię klapsa. Jako dziecko dostawałam w tyłek, ale dzięki temu jestem pokorna i potrafię pokazać szacunek starszym. Po tacie mam konserwatywne podejście i umiłowanie konsekwencji. Jestem wymagająca. To nie zawsze ułatwia życie, bo ludzie lubią gładkie osoby.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


cherry

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Książki nie czytałam, ale na podstawie artykułu stwierdzam, że raczej się z nią zgadzam, zwłaszcza w kontekście sytuacji kobiet w BE.



szelma

#36
Artykuł może i ciekawy sam w sobie, ale kto to pisał??? Niedobrze się robi od tych wszystkich zdrobnień - soczki, kartoniki, szklaneczki... Bleeeee.

Dodany tekst: 16 Sie 2010, 13:22:46

http://wyborcza.pl/1,75478,8254273,Zmarli_ucza_anatomii.html


rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: rubin04 w 29 Paź 2010, 21:57:33bardzo miło się czyta

Też to czytałam i czyta się super, ale historia jednak smutna.


szelma

effik, gdzież Ty bywasz, czarny Zenku? :D

effik

Cytat: szelma w 21 Mar 2011, 12:49:25
effik, gdzież Ty bywasz, czarny Zenku? :D

właśnie nie bywam w ogóle :( bu.

rubin04

Cytat: golinda w 21 Mar 2011, 13:05:10
mam książkę "Listy na wyczerpanym papierze" :)

a to takie na jeden wieczór było,
już puściłam w obieg mamie, tacie/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Porażające, ale w sumie po wątku na śiw niczego innego się nie spodziewałam :D.

Angie


suegro

szelma ale forum to forum. A tu tak bez ładu i składu. Styl okropny. Nie znoszę takiego pisania:

"Bo ja o tym wszystkim piszę na kilku forach. Szukam tam rad. Kiedy narzeczony się oświadczył, to ja kompletnie nic nie wiedziałam o ślubie i weselu. I nie wiem, dlaczego wzbudzam tyle kontrowersji, ta popularność w internecie i mnie zaskoczyła. Pani wie, że 12 tysięcy postów napisałam? Ale ja tylko tłumaczę, odpowiadam na pytania, bo chcę być dobrze zrozumiana."
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

co to kurwa jest "polska szkoła reportazu" ??? lol lol

ja gdzies czytałam, ze ona prawo studiuje i notariuszem chce byc lol lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login