Autor Wątek: Przeglad prasy ciekawe aktykuly - linki  (Przeczytany 140437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Odp: Przeglad prasy ciekawe aktykuly - linki
« Odpowiedź #100 dnia: 21 Maj 2012, 20:40:00 »
WF Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #101 dnia: 21 Maj 2012, 20:47:19 »
A ja lubiłam WF, mimo że wybitna nie byłam. Za rzut piłką lekarską dostawałam dodatkowe punkty za wzrost, ponieważ wtedy byłam jedną z najniższych dziewczyn w klasie. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie lubiłam tylko tego jak był na początku albo w środku dnia - a to z takiej przyczyny, że nie było sprawnego prysznica. I czułam się nieświeżo na innych lekcjach.

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

ishka82

« Odpowiedź #102 dnia: 21 Maj 2012, 20:54:47 »
Nie lubiłam tylko tego jak był na początku albo w środku dnia - a to z takiej przyczyny, że nie było sprawnego prysznica. I czułam się nieświeżo na innych lekcjach.
o tak, to było straszne, wf pierwszy w LO i później człowiek spocony cały dzień...a w klasie na następnej lekcji, to po prostu śmierdziało jak spocone chłopaki siadły w ławkach, bleeee

doda

« Odpowiedź #103 dnia: 21 Maj 2012, 20:59:47 »
o , u nas też nie było prysznica, to faktycznie było fuj.

didi_loczek

« Odpowiedź #104 dnia: 22 Maj 2012, 09:11:17 »
O tak, WF w podstawówce i LO wspominam jako koszmar. Co ciekawe, na studiach chodziłam na WF trzy lata, choć obowiązkowy był tylko na pierwszym roku. I ja, która brzydziłam się sportem, przychodziłam za zawody w sobotę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wf w liceum u nas wyglądał tak: ładna pogoda i ciepło - biegłyśmy polnymi drogami do lasu, a facetka za nami na rowerze darła się: "nie zwalniać tempa, bieeeeeeeeg!" Druga opcja jak przyszła zima: siatka na sali gimnastycznej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Raz na ruski rok jakiś sprawdzian żeby były jakieś oceny.
No i te wykłady o higienie osobistej, żeby majtki zmieniać co drugi dzień  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 22 Maj 2012, 09:11:17 »

szelma

« Odpowiedź #105 dnia: 22 Maj 2012, 09:13:48 »
biegłyśmy polnymi drogami do lasu, a facetka za nami na rowerze

Dobrze, że nie samochodem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ale, kurde, leniwa wuefistka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Na studiach też pełne trzy lata chodziłam - na jogę i na wspinaczkę. Super było!
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

didi_loczek

« Odpowiedź #106 dnia: 22 Maj 2012, 09:17:41 »
Dobrze, że nie samochodem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ale, kurde, leniwa wuefistka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Miała ksywę "Bryka" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na studiach też pełne trzy lata chodziłam - na jogę i na wspinaczkę. Super było!

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #107 dnia: 22 Maj 2012, 09:20:43 »
Dobrze, że nie samochodem Cheesy. Ale, kurde, leniwa wuefistka Cheesy.

buehe, też o tym pomyślałam, mogła je zawsze przywiązać do malucha i gazu! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 22 Maj 2012, 09:21:09
a ćwiczenia "namacie"

naaa, macie piłkę i grajcie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2012, 09:21:09 wysłana przez golinda »
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #108 dnia: 23 Maj 2012, 06:58:02 »
a ja lubiłam stanie na rękach i dwa ognie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
za to rzut piłką lekarska w moim wykonaniu to jakiś dramat, rzucałam i odrazu chowałam głowę w rekach,aby na łeb mi piłka nie poleciała, bo rzucałam ją do góry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a w LO wkurzało mnie,że wszystkie szły do szatni,a potem ja jedna się przebieram,a reszta nie ma zamiaru ćwiczyć i nie wiadomo co robić bo reszta siedzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #109 dnia: 02 Cze 2012, 11:58:11 »

długie, ale naprawdę warto. pokazuje od srodka, jak funkcjonuje wymiar sprawiedliwosci i ze ciągnący sie latami proces to nie tylko wina sedziów - nierobów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

doda

« Odpowiedź #110 dnia: 02 Cze 2012, 15:20:14 »
smutne... a o co chodzi z ta sedzia co zmarla??

wrobelek0403

« Odpowiedź #111 dnia: 02 Cze 2012, 16:01:50 »
doda masz pw

Norka

« Odpowiedź #112 dnia: 03 Cze 2012, 18:34:58 »
Ja się staram Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #113 dnia: 03 Cze 2012, 19:26:48 »
Ja się staram Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zaczełam czytac i to niestety tylko fragment Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

« Odpowiedź #114 dnia: 03 Cze 2012, 19:35:46 »
wróbelek, M. kazał postawić Ci piwo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 03 Cze 2012, 19:35:46 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #115 dnia: 03 Cze 2012, 20:36:14 »
mignon rozumiem, ze za linka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czy za próbe edukowania społeczenstwa?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 03 Cze 2012, 20:36:44 wysłana przez wrobelek0403 »

mignon

« Odpowiedź #116 dnia: 03 Cze 2012, 20:54:04 »
mignon rozumiem, ze za linka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czy za próbe edukowania społeczenstwa?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

za to drugie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo artykuł już czytał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #117 dnia: 03 Cze 2012, 20:55:22 »
za to drugie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo artykuł już czytał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

człowiek orze jak moze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Norka

« Odpowiedź #118 dnia: 03 Cze 2012, 22:47:49 »
zaczełam czytac i to niestety tylko fragment Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ooo, to dziwne, mi się otwiera artykuł na 3 strony. Ale może mam jeszcze limit bezpłatnych artykułów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #119 dnia: 03 Cze 2012, 23:52:36 »
wrobelek0403
dzięki
moze artykuł niektórym da do myślenia. ja sie zawsze zastanawiałam dlaczego w USA np. proces trwa 2 tygodnie (w przypadku dużych spraw) i z głowy a u nas kilka lat i na koniec mało kto pamieta o co chodziło na początku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #120 dnia: 05 Cze 2012, 22:07:54 »
Co sądzicie?

magoo

« Odpowiedź #121 dnia: 05 Cze 2012, 22:10:26 »
ma-sak-ra  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #122 dnia: 05 Cze 2012, 22:13:56 »
suegro w wymiarze ludzkim to jest zwykle barbarzynstwo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pytanie jednak, co by było, gdyby nie było kontroli urodzen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #123 dnia: 05 Cze 2012, 23:16:33 »
Co sądzicie?

Dla mnie to nic nowego, wiem o tych "praktykach" w Chinach. Mialam dziewczyne na studiach, mowila ze rodzice "za mlodsza siostre" kupe kasy zaplacili. Sytuacja w Indiach nie jest lepsza, szczegolnie jesli chodzi o "kontrole urodzen" (nie wiem czy morderstwo zenskich noworodkow (po urodzeniu!!!) mozna tak nazwac) i usuwanie zenskich plodow doprowadzilo
nadzwyzki mezczyzn, wiec teraz maja wiekszy/inny problem. O granicach kast i z tym zwiazanymi regulami/nakazami zawierania malzenstw juz nie wsponinajac.
« Ostatnia zmiana: 05 Cze 2012, 23:28:00 wysłana przez cherry »
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

mobka

« Odpowiedź #124 dnia: 17 Cze 2012, 12:56:19 »
Bylo? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Uwielbiam takich ksieży. Szkoda, że tak ich mało....
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj