Przeglad prasy ciekawe aktykuly - linki

Zaczęty przez cherry, 05 Maj 2010, 14:41:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Cytat: suegro w 21 Maj 2012, 21:47:19Nie lubiłam tylko tego jak był na początku albo w środku dnia - a to z takiej przyczyny, że nie było sprawnego prysznica. I czułam się nieświeżo na innych lekcjach.
o tak, to było straszne, wf pierwszy w LO i później człowiek spocony cały dzień...a w klasie na następnej lekcji, to po prostu śmierdziało jak spocone chłopaki siadły w ławkach, bleeee

didi_loczek

O tak, WF w podstawówce i LO wspominam jako koszmar. Co ciekawe, na studiach chodziłam na WF trzy lata, choć obowiązkowy był tylko na pierwszym roku. I ja, która brzydziłam się sportem, przychodziłam za zawody w sobotę  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wf w liceum u nas wyglądał tak: ładna pogoda i ciepło - biegłyśmy polnymi drogami do lasu, a facetka za nami na rowerze darła się: "nie zwalniać tempa, bieeeeeeeeg!" Druga opcja jak przyszła zima: siatka na sali gimnastycznej  :bad: Raz na ruski rok jakiś sprawdzian żeby były jakieś oceny.
No i te wykłady o higienie osobistej, żeby majtki zmieniać co drugi dzień  :padam: :padam: :padam: :padam:

szelma

Cytat: didi_loczek w 22 Maj 2012, 10:11:17biegłyśmy polnymi drogami do lasu, a facetka za nami na rowerze

Dobrze, że nie samochodem :D. Ale, kurde, leniwa wuefistka :D.

Na studiach też pełne trzy lata chodziłam - na jogę i na wspinaczkę. Super było!
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

didi_loczek

Cytat: szelma w 22 Maj 2012, 09:13:48
Dobrze, że nie samochodem :D. Ale, kurde, leniwa wuefistka :D.

Miała ksywę "Bryka" :D

Cytat: szelma w 22 Maj 2012, 09:13:48
Na studiach też pełne trzy lata chodziłam - na jogę i na wspinaczkę. Super było!

:highfive: :highfive:

golinda

#104
Cytat: szelma w 22 Maj 2012, 10:13:48Dobrze, że nie samochodem Cheesy. Ale, kurde, leniwa wuefistka Cheesy.

buehe, też o tym pomyślałam, mogła je zawsze przywiązać do malucha i gazu! :D


Dodany tekst: 22 Maj 2012, 09:21:09

a ćwiczenia "namacie"

naaa, macie piłkę i grajcie! :D

jestynka

a ja lubiłam stanie na rękach i dwa ognie :)
za to rzut piłką lekarska w moim wykonaniu to jakiś dramat, rzucałam i odrazu chowałam głowę w rekach,aby na łeb mi piłka nie poleciała, bo rzucałam ją do góry :D
a w LO wkurzało mnie,że wszystkie szły do szatni,a potem ja jedna się przebieram,a reszta nie ma zamiaru ćwiczyć i nie wiadomo co robić bo reszta siedzi :stupid:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

http://www.rp.pl/artykul/757643,859190-Problemy-sedziow-ze-zle-zarzadzanymi-sadami.html?p=2


długie, ale naprawdę warto. pokazuje od srodka, jak funkcjonuje wymiar sprawiedliwosci i ze ciągnący sie latami proces to nie tylko wina sedziów - nierobów ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

wróbelek, M. kazał postawić Ci piwo ;)  :beer:

wrobelek0403

#111
mignon rozumiem, ze za linka :D czy za próbe edukowania społeczenstwa?? :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

Cytat: wrobelek0403 w 03 Cze 2012, 20:36:14
mignon rozumiem, ze za linka :D czy za próbe edukowania społeczenstwa?? :D

za to drugie :D bo artykuł już czytał :D

wrobelek0403

Cytat: mignon w 03 Cze 2012, 20:54:04
za to drugie :D bo artykuł już czytał :D

człowiek orze jak moze lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Norka

Cytat: wrobelek0403 w 03 Cze 2012, 19:26:48
zaczełam czytac i to niestety tylko fragment :/

Ooo, to dziwne, mi się otwiera artykuł na 3 strony. Ale może mam jeszcze limit bezpłatnych artykułów ;)

zuzia

wrobelek0403
dzięki
moze artykuł niektórym da do myślenia. ja sie zawsze zastanawiałam dlaczego w USA np. proces trwa 2 tygodnie (w przypadku dużych spraw) i z głowy a u nas kilka lat i na koniec mało kto pamieta o co chodziło na początku :(



wrobelek0403

suegro w wymiarze ludzkim to jest zwykle barbarzynstwo  :thumbdown:

pytanie jednak, co by było, gdyby nie było kontroli urodzen :knuje:


Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

#119
Cytat: suegro w 05 Cze 2012, 23:07:54Co sądzicie?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11867930,Chiny__Para_chciala_miec_drugie_dziecko__Wladze_nalozyly.html?lokale=krakow

Dla mnie to nic nowego, wiem o tych "praktykach" w Chinach. Mialam dziewczyne na studiach, mowila ze rodzice "za mlodsza siostre" kupe kasy zaplacili. Sytuacja w Indiach nie jest lepsza, szczegolnie jesli chodzi o "kontrole urodzen" (nie wiem czy morderstwo zenskich noworodkow (po urodzeniu!!!) mozna tak nazwac) i usuwanie zenskich plodow doprowadzilo
nadzwyzki mezczyzn, wiec teraz maja wiekszy/inny problem. O granicach kast i z tym zwiazanymi regulami/nakazami zawierania malzenstw juz nie wsponinajac.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka



mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


ddu