Czasopima i gazety nasze ulubione

Zaczęty przez cherry, 05 Maj 2010, 13:24:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Juz nie kupuje gazet bo szkoda kasy ;)
u mnie czytanie gazety to przelecenie od konca do poczatku w 10 min. :D
czasem cos poczytam ;)

konwalia

regularnie kupuję tylko Twój Styl
i niezmiennie uwielbiam kartkować katalogi ikei lol

effik


mayagaramond

Mysle, ze praca w kiosku ruchu bardzo by mi odpowiadala ;D

Albo praca w ktorej placa za czytanie gazet lol (ale nie dziennikow, tylko kolorowych magazynow). Ech, do tej pory pamietam jak z namaszczeniem kartkowalam w wydaniu Vogue'a, jaki byl u nas w domu. Szkoda, ze zaginal, byl po niemiecku i nic wtedy nie rozumialam.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aniak1211

Cytat: mayagaramond w 06 Maj 2010, 10:22:00praca w ktorej placa za czytanie gazet

U nas(tzn w PL gdzie mieszkalam;)) jest wielka,nowoczesna,niemiecka drukarnia gazet,
moj brat tam pracowal,
no i sa panie ktore czytaja gazety sprawdzajac czy nie ma bledu :D

mobka

Czytalam dosc regularnie Twoj Styl, ale jakos wraz ze zmiana naczelnej na naczelnego przestal mi podchodzic. Zdarza mi sie kupic Pania, ale to czasami. W marcu i kwietniu kupilam jakies dziecieco mamowe gazety, rozne, ale doszlam do wniosku, ze w kazdej jest to samo. I nie wie czy kiedys kupie jeszcze - choc pewnie tak, bo jakis jeden artykul na cala gazete mnie zanteresuje ;)

Mieszkajac z rodzicami czytywalam Polityke - ale glownie tylko raport ;) Teraz jak przyjezdzam do nich, to kartkuje stare Angory, ktore dla mnie odkladaja. I tyle w zasadzie.

A on-line to w zasadzie tylko wyborcza.

malybob

Ja lubie przekartkowywac kolorowe kobiece, ale kupowac to nieee. szkoda pieniedzy. Czasem, na wakacjach.
Gazet codziennych nie lubie, wole info z internetu.
A moje ulubione pisma to
na emigracji "Glos katolicki"
w Polsce " Niedziela" (chociaz dawno juz nie czytalam..).
No i branzowa "Twoja muza".

jestynka

z babskich lubię Zwierciadło i WO :)
ostatnim moim odkryciem jest Bluszcz :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

#33
Cytat: konwalia w 06 Maj 2010, 08:26:40i niezmiennie uwielbiam kartkować katalogi ikei


To moja Biblia. mam wszystkie od 2004 i z kilku krajów. A moj brat nawet z lat 80 szwedzkie wydania!

Dodany tekst: pią 07 maj 2010 11:44:42 GMT-1

Cytat: mobka w 06 Maj 2010, 15:31:04Czytalam dosc regularnie Twoj Styl, ale jakos wraz ze zmiana naczelnej na naczelnego przestal mi podchodzic.

Hmm, to moze dlatego nie podoba mi sie tak jak kiedys? A ja myslalam, ze to ja sie zmienilam!


Dodany tekst: pią 07 maj 2010 12:45:23 GMT-1

Cytat: mayagaramond w 06 Maj 2010, 10:22:00Albo praca w ktorej placa za czytanie gazet  (ale nie dziennikow, tylko kolorowych magazynow).

Ja taka mialam do niedawna!
A jak sie zajmowalam przez pare lat sektorem mody to juz w ogole bylam po uszy zaglebiona w Twoich ulubionych lekturach.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Mnie w kobiecych tez wiekszosc tematów nie interesuje, ale lubie poprzegladac, zobaczyc co i jak na zasadzie odskoczni.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

#35
Cytat: mobka w 06 Maj 2010, 15:31:04Czytalam dosc regularnie Twoj Styl, ale jakos wraz ze zmiana naczelnej na naczelnego przestal mi podchodzic.
Cytat: nionczka w 07 Maj 2010, 14:43:25Hmm, to moze dlatego nie podoba mi sie tak jak kiedys? A ja myslalam, ze to ja sie zmienilam!

no widze, ze nie jestem osamotniona. Kiedys prenumerowalam TS, teraz kupuje tylko czasem.

Cytat: malybob w 06 Maj 2010, 22:11:46Ja lubie przekartkowywac kolorowe kobiece, ale kupowac to nieee. szkoda pieniedzy.
Mi tez - czasem w saunie poprzegladam, albo u lakarza w poczekalni

Dodany tekst: 07 Maj 2010, 14:41:24

Ja wszystkim niemieckojezycznym polecam brandeins http://www.brandeins.de/
Co miesciac inny temat przewodni. To jedyne czasopismo, na ktore sie ciesze i ktorego tekst
potrafa mnie zaskoczyc.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

Cytat: cherry w 07 Maj 2010, 14:38:06
no widze, ze nie jestem osamotniona. Kiedys prenumerowalam TS, teraz kupuje tylko czasem.

o to tak jak ja  :highfive:
czasem z Pl przywoze, jak jestem u rodziców to nadrabiam jeszcze Wysokie Obcasy (te extra tez mam, ale jeszcze nie przegladalam), wyborcza, tutaj kupujemy czasem polityke, wprost lub newsweek, w sumie to wybor polskiej prasy mam obecnie ubogi

evelka

Na początku studiów prenumerowałam Wprost, Politykę czytałam je od deski do deski chociaż czasami niewiele z nich rozumiałam. Później Glamoure, Joy teraz od czasu do czasu Twój Styl albo jakaś gazeta modowa

jestynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

dostaje tego na tony i pewnie dlatego tak malo czytam  :blush:

teksty - Zwierciadlo, Przekroj, WO, Bluszcz

obrazki - Viva, Party Showy itd

wszystkie wnetrzarskie muratory domy - przekazuje siostrze :D

moze komus upchnac siate Zwierciadel ?