Czasopima i gazety nasze ulubione

Zaczęty przez cherry, 05 Maj 2010, 13:24:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cherry

Co czytacie wiedzmy? Kupujecie jeszcze papierowe wydania czy czytacie online.

Ja lubie gazety i czasopisma papierowe - chyba jestem nierefolmowalna.

Mieszkajac w PL czytalam regularnie Twoj Styl, czasam Pani, chetenie
przegladam tez inne kolorowe jak mi wpadna w rece.

Gazete Wyborcza od czasu do czasu Polityka, Wprost.

A moze czytujecie zagraniczne? Jakie?


Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Ja czytam na necie GW i Politykę oraz De Morgen i De Standaard przeglądam. Papierowych ani codziennych, ani rzadziej wydawanych nie kupuję. Czasami przywożę z PL od mamy Twoje Style i Panie, które już przeczytała.

zwierzatko_mojej_mamy

ja z kolorowych jedynie VIVE ;) ladne foty i wlasciwie to by bylo na tyle ;) twoje style i panie nijak mi nie podchodza ;) bo tam jeste zlepek wszystkiego i twarz, i wnetrze, i wywiad z rakiem, i psychologia, i bieda i bogactwo, a jak tak nie lubie ;) dostaje krecka ;) jak chce na smutno i powaznie to calkowicie, jak tylko glamour to viva ;)

ostatnio polubilam tez te avanti i inne zakupowe, bo w godzine w wannie za 3,90 przejrze sobie co mi sie podoba, powycinam lub zakresle i juz wiem gdzie mam isc, zeby czasu w sklepach nie tracic :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

A, skłamałam. Z papierowych kupuję Humo czasami - tak raz na 3-4 tygodnie, kiedy akurat książka mi się skończy i nie mam co czytać tego dnia.

tachogti

Przekroj !!! od zawsze :D mimo zmian i gorszych momentow!!
Obcasy, InStyle i czasem Twoj Styl, czasem Opcje i Kwartalnik Filmowy jak tesciowej wydre ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zwierzatko_mojej_mamy

no taaaak - przekroj!!! mam cala kolekcje krzyzowek z ostatnich 5 lat chyba :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

siog

ja czytam wszystko  :blush: kocham the irish times i  the sunday times, grazia, elle. living etc, elle decoration i wszystkie jakie mi tesciowa podsylA od hello zaczynajac

zwierzatko_mojej_mamy

a czytac to tez przeczytam wszystko, szczegolnie w klopie lol lol ale kupowac juz mi sie nie chce ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: szelma w 05 Maj 2010, 14:33:42Humo


przeczytylam Homo lol

tez czytam wszystko lol

Prenumeruje ELLE, ale kupuje tez In Style czesem Glamour, Wienerin. Czesem potrafie w jednym miesiacu kupic kazdy modowy szmatlawiec lol

Z dziennikow - w necie czytam wyborcza i czasem rzecz. Z niemieckich - Sueddeutsche Zeitung.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

#9
Najlepsza gazeta do klopa to Party- malo tresci, duze zdjecia, mamy ja w pracy w kiblu lol lol lol
A na uczelni myslalam ostatnio, ze walne, bo ktos w kiblu dla pracownikow zostawil Fakt oblozony w pierwsza strone Rzeczpospolitej lol lol lol

Dodany tekst: 05 Maj 2010, 13:58:39

Z niemieckich czytam FAZ i Zeit i Bunte jak mi Babcia przywiezie :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: tachogti w 05 Maj 2010, 14:58:11zostawil Fakt oblozony w pierwsza strone Rzeczpospolitej
boskie lol lol lol

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

OlaFasola

Zawsze w sobotę kupuję Wyborczą, żeby mieć papierowe Wysokie obcasy.

mayagaramond

Cytat: tachogti w 05 Maj 2010, 14:58:11bo ktos w kiblu dla pracownikow zostawil Fakt oblozony w pierwsza strone Rzeczpospolitej


lol lol opluty genialne
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cherry

#14
Cytat: mayagaramond w 05 Maj 2010, 14:57:39Z niemieckich - Sueddeutsche Zeitung.
Cytat: tachogti w 05 Maj 2010, 14:58:11Z niemieckich czytam FAZ i Zeit
rzadko kupuje - mi jedna FAZ czy Zeit to na 2-3 tyg. wystarczaja
Z niemieckich lubie BrandEins, maja fajne artykuly i wszystkie np. z kwetnia
mozna sciagnac pdf z archiwum
Cytat: OlaFasola w 05 Maj 2010, 15:08:54Wysokie obcasy.
juz calkiem zapomnialam o obcasach - zerkne czy jest online odpowiednik.




Dodany tekst: 05 Maj 2010, 14:35:48

o w obcasach jest artykul o zdjeciach slubnych:
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53581,7830089,Spinaj_sie__to_twoj_slub.html
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Ja kiedyś kupowałam co piątek GW z Telewizyjną, bo tam była moja ulubiona krzyżówka. Ale potem wywalili krzyżówkę i przestałam kupować :D.

siog

szelma no u mnie to juz caly rytual czekania i kupowania the irish times tylko dla krzyzowki  :rotfl:

calla

Z wydan papierowych przywoze zawsze z PL Zwierciadlo i Zdrowie. Czasami jakis Twoj Styl czy Pani sie trafi, ale rzadko.
Online czytam GW.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

nionczka

#18
Ja w Polsce kupowalam zawsze Polityke i bardzo czesto Twoj Styl. Mialam jeszcze prenumerate francuskiego Pays Basque Magazine.
Potem wyjechalam do Hiszpanii i tam niestety nie udalo mi sie znalezc odpowiedników na poziomie. Za to zaczelam kupowac czasopismo wnetrzarskie Habitania i tak az do lutego br czyli ponad 7 lat.

Teraz po pworocie wdrazam sie w regularna lekture Polityki i Twojego Stylu (ale juz mi sie tak nie podoba jak kiedys) i szukam jakiegos pisma wnetrzarskiego. Nie wiem co wybrac miedzy Dobrym Wnetrzem, Domem i Wnetrzem i Elle Deco. Do wszyskich mam zastrzezenia, ale chyba najmniej do Elle Deco.

W mlodosci czytalam Filipinke, ale jak jeszcze byla na brzydkim papierze u w duzym formacie.

Dzienników nigdy nie czytam bo i tak nigdy nie udalo mi sie przeczytac gazety w ciagu dnia. Czytalam zazwyczaj w nocy kiedy juz mialam obejrzane woiadomosci, skomentowane i nie bylo to dla mnie ciekawe. Wole tygodniki a wiadomosci sledzic w necie/radio.

Zapomnialam o moim lekturach online:
El País
Gazeta Wyborcza
El Correo
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: nionczka w 05 Maj 2010, 18:36:10W mlodosci czytalam Filipinke, ale jak jeszcze byla na brzydkim papierze u w duzym formacie.
O tak Filipinka to było coś :) Z niecierpliwością wyczekiwałam kolejnych numerów, a mama cieszyła się, że czytam coś wartościowego, a nie jakieś Brawo ;) Poczułam się wielce zdradzona, jak Filipinka zmieniła szatę, a co gorsza treść i stała się zwykłym szmatławcem. Miałam mnóstwo Filipinek i dopiero A. przy przeprowadzce namówił mnie, żeby to wyrzucić ;)

Chermelle

uwielbiam gazety  :crazy:

ograniczam sie

ale i tak kupuje staram sie nieregulanie tylko jak w środku jest coś niezbednego do obejrzenia czy przeczytania ;) :

InStyle, Glamour, Elle, Elle decoration, 4katy, swiat łazienke, wnetrza, book sposa, wszelakie dodatki modowe i in.

często bywa tak ze nawet tych gazet nie otworze bo zapomne ze je mam  :crazy:


marlen_ka

ja to newsweek, a z codziennych to Dziennik albo Rzeczpospolita, kolorowych czytadeł nie kupuje, zawsze brałam je od mamy:)
Cytat: tachogti w 05 Maj 2010, 13:58:11

A na uczelni myslalam ostatnio, ze walne, bo ktos w kiblu dla pracownikow zostawil Fakt oblozony w pierwsza strone Rzeczpospolitej lol lol lol

skojarzyło od razu mi sie to z kolezanka, która czytała na wykładach zawziecie harlequiny w takich oprawione takimi specjalnymi okładkami zeby nie było widac, co czyta :D

martullek

przypomniałyście mi Filipinkę. niestety załapałam się na czytanie kilku ostatnich numerów przed zmianą szaty. pamiętam, że mój pierwszy numer kupiłam na wakacjach w Darłówku ;)

z gazet codziennych czytam GW, ale kupuję tylko wydania weekendowe (piątek i sobota), z tygodników czasem Newsweek, a z kolorowych babskich moja ulubiona to Pani. Kupiłam teraz Wysokie Obcasy Extra, na razie tylko zdołałam przejrzeć, ale fajnie się zapowiada.

effik

Prenumeruję Zwierciadło, czasem kupuję GW jak są Wysokie Obcasy (ale czytam je też w necie). W necie najczęściej Wyborcza.

mignon

Cytat: ishka82 w 05 Maj 2010, 20:10:23
O tak Filipinka to było coś :) Z niecierpliwością wyczekiwałam kolejnych numerów, a mama cieszyła się, że czytam coś wartościowego, a nie jakieś Brawo ;) Poczułam się wielce zdradzona, jak Filipinka zmieniła szatę, a co gorsza treść i stała się zwykłym szmatławcem. Miałam mnóstwo Filipinek i dopiero A. przy przeprowadzce namówił mnie, żeby to wyrzucić ;)

o tak! też miałam sterty starych Filipinek i zawsze czekałam z niecierpliwością, żałuję, że wyrzuciłam

czasem teraz kupię Twój Styl, ale zawsze mam wrazenie, że nie jestem grupą docelową ;)