wątek dżinsowy

Zaczęty przez panikarola, 04 Maj 2010, 13:57:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

o. znalazłam wątek dżinsowy :)
mam levisy, to jedyne z tzw markowych, kt na mnie pasują (tzn nie mierzyłam np. nigdy diesla czy pepe), ale kocham stradivariusy ! nie mogę się doczekać, kiedy znów się w nie wcisnę

obecnie mam jedne piękne ciążowe z H&M. wygodne, ładnie leżą, ale jakość fatalna. przecierają się na szwach , nie wiem, czy dotrwają do sierpnia. kosztowały 170 zł, więc powinny (chyba) wytzymać więcej niż 9 miesięcy

sonja

szelma dżinsy dżinsami, ale jakie buciki masz piękne  :P

abkasia

szelma, buty boskie :D
spodnie leza bardzo dobrze... tylko zdj takie kiepskie, ze batdzo zle widac... :(
ale wydaja sie byc ladne :)

szelma

Dzięki, dzięki - buty są boskie, ale chodzę w nich po domu, bo za zimno jeszcze u nas póki co :D.

Wiem, że kiepsko widać, ale chodzi mi o kształt - mam wrażenie, że robią mi wielką doopę, nooo... Tak jakoś nieproporcjonalnie...

abkasia

wg mnei sa ok i ja dupy wielkiej nie widze...
ale musisz lepsze zdj robic, bo ciezko sie czegos dopatrzc.. ;D

szelma

Zdjęcie, zdjęcie - muszę za radą zwierza świeczką się doświetlić :D. Ale spoko - podejmę dalsze próby. Póki co czuję się trochę podniesiona na duchu - zwłaszcza że to te lepsze dżinsy (drugie są zdecydowanie za krótkie i wyglądam jak Billy Joe z Green Daya lol).

mignon

szelma, moim zdaniem ok :) nie widzę ani wielkiego tyłka, ani ud :)

malybob

Ja podpisuje sie pod tymi co odradzaja Reserved!
Najlepsze jakie mialam i najtrwalsze to zdecydowanie Levisy, niestety..
Ale ja nie lubie jeansow..

Szelma, nie jest zle, ale ja  bym jednak szukala innego kroju.

sonja

Szelma, a powiedz mi moja droga jak mamy na tym zdjęciu zobaczyć Twój wielki tyłek, skoro on co do zasady jest z tyłu, a zdjęcie jest frontowe :D

Ps jak dla mnie wyglądasz zgrabnie :)

szelma

sonja, biodra, moja droga, widać z każdej strony :P.

tachogti

Cytat: szelma w 06 Maj 2010, 21:17:23
sonja, biodra, moja droga, widać z każdej strony :P.
eee ja nie widze? wiem, zem slepa, ale chyba bez przesady :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

justynaaaa2

szelma mam być szczera ;) moim zdaniem jest coś nie tak :blush: jakoś tak koślawo i nieproporcjonalnie wg mnie  :blush:
ale nie gniewasz się ? :beer:
na pocieszenie ci powiem, że ja w takim kroju wyglądam podobnie albo i gorzej dlatego nie kupuję nigdy takich dżinsów - nie ta figura u mnie ;D

szelma

#87
Cytat: justynaaaa2 w 07 Maj 2010, 00:00:42ale nie gniewasz się ?

No nie gniewam się w ogóle, bo mam takie wrażenie od dłuższego czasu, a te mi tu kadzą lol (bighug za to). I dlatego myślę nad jakims innym krojem, ale nie wiem co... Nie lubię prostych nogawek, bo mam wrażenie, że się zwężają. Rurek się boję jak ognia. Na boyfriend's pants jestem zbyt strachliwa. No i nie wiem :hmm:.

justynaaaa2

szelma a te ze zdjęcia się nie zwężają  :hmm:
bo mam wrażenie, że ona właśnie jakieś takie wąskie przy samych szwach na kostkach  :knuje: może właśnie proste w tym wypadku byłyby dobre ;)
jesteś szczupła więc proste nogawki nie powinny u ciebie dawać wrażenia zwężania się  :hmm:
proste nogawki to przy wielkich biodrach i dupie wyglądają jakby się zwężały ale na twojej figurze powinny być ok ;)

zwierzatko_mojej_mamy

nie no ja uwazam, ze jest bardzo dobrze, tylko z tunika takie najlepiej
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

siog

#90
szelma popros meza niech zrobi zdjecie bo na tym zdjeciu nic nie widac. proponuje dzinsy troche wyzsze zeby pas byl  tam gdzie biodra rzeczywiscie sa a nie tak nisko. bo jak jest nisko to przecina i porzerza. niestety nadal 95% to takie lonowki. Dobrze ci bedzie w ciemnych prostych nogawkach, lub szerokich z obcasami. lub proste dlugosc do kostek


p.s. ale nie uwazam ze te sa zle.

zwierzatko_mojej_mamy

no czyli dobrze mowie? :> - gora z tunika i jest git, bo na dole wygladaja zupelnie dobrze
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

mam mało ciuchów, ale dżinsów to stanowczo za mało
ukochane AGGI (chodziłam przed ciążą, w trakcie, i teraz i nadal pasują),
Big Star - dobre, nie do zniszczenia
obie pary boot-cut, proste nogawki
z Reserved z bardzo szerokimi nogawkami, kiepskiej jakości, na lato jak znalazł, bo z bardzo cienkiego materiału

Alka

Cytat: elvelve w 06 Maj 2010, 23:26:01

Big Star - dobre, nie do zniszczenia



tylko nie czarne, bo moje po 3 praniu wyglądają strasznie, sprały się i mają jasne odbarwienia
dla mnie na razie najlepsze levisy, wyglądają tak samo jak przed rokiem mimo ciągłego użytkowania

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

#95
Po komentarzach widać, jakie złe zdjęcie zrobiłam lol. Bo one są rozszerzane i dość wysokie :D. Ale spoko - wieczorem ukradnę baterie z aparatu D. i zrobię zdjęcie moim normalnym aparatem z samowyświetlaczem. Stay tuned :D.

Dodany tekst: 07 Maj 2010, 18:38:46

No więc naprawdę wygląda to tak:

Jeśli wyrobię się z robotą, to jutro jadę na zakupy, więc proszę o porady, co na mój tyłek mogę wciągnąć. Na pewno nie mogą być elastyczne - takie mam wrażenie, że sztywne trochę bardziej kryją obłości. I żeby nie było - to są boot cuty, tylko się wywinęły na dole :).

siog

Szelmisko moim zdaniem sa bardzo dobre! nie wiem co chcesz... moje ray u gory tez moga byc. Spokojnie mozesz nawet rurki tylko z obcasami. wsio ok

sonja

Mnie też się podoba :) dużo lepiej na tym zdjęciu wyglądasz niż na tym wcześniejszym!

dragonfly

szelmiszczondo - mnie tak sie i twoja doopa i jeansy widza :) wszystko gra!

inkageo

Bardzo dobrze jest  :thumbup:
Imagine there is no hate