wątek dżinsowy

Zaczęty przez panikarola, 04 Maj 2010, 13:57:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

justynaaaa2 golfem??? jakim golfem?? nienawidze golfow!!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

nionczka, może kiedyś popatrzę w H&Mie, ale ja H&Ma nie lubię i nie szanuję ;).

Muszę wybrać się do Pepe, bo ostatnio mieli fajne dżinsy, ale nie było akurat mojego rozmiaru :(.

A abkasia i jej nogi to po prostu eh... ;)

abkasia

Cytat: mayagaramond w 04 Maj 2010, 22:17:15
abkasia swietnie wygladasz!!!
wygladalas ;D
to jest moja najchudsza chudosc.. ;D
teraz waze jakies 4-5 kg wiecej .. ;D
w spodnie wchodze, ale  troche sie suwak rozchodzi i to brzydko wyglada.. :(

justynaaaa2

#53
;)

zwierzatko_mojej_mamy

#54
justynaaaa2 golf sie zaklada na szyje, a nie na brzuch - nie zauwazylam, zebys byla jakkowiek poprzestawiana zeby cos takiego sugerowac z autopsji ;P chyba, ze czegos nie rozumiem lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

abkasia

zapewniam was, ze moje nogi to nic nadwzyczajnego... ;D
i do tego z wielkimi bliznami.. ;)

justynaaaa2

#56
zwierzatko_mojej_mamy ale golfy mogą mieć różne zastosowanie ;)

zwierzatko_mojej_mamy

justynaaaa2 no daj spokoj - to sa pasy ;) golf mi sie kojarzy z duszeniem poprzez krtan ;D

abkasia - pochodz z moimi przez 24h i zaczniesz plakac jak bobr i zamkniesz sie w piwnicy lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Cytat: justynaaaa2 w 04 Maj 2010, 23:24:02ale ja piszę o tych golfach w spodniach co ciążowych co się na brzuch naciąga

Nawet ja zrozumiałam, o co Justynie chodzi! :D Wstydź się, zwierzu, i dokształcaj lol.

zwierzatko_mojej_mamy

sory - ja nie z tej bajki najwidoczniej lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

#60
szelma noooo jesteś o stopień wyżej dokształcona :D

szelma


calla

Podepne sie pod wypowiedz Golindy o spodniach z Reserved. Nigdy wiecej!

Mam rozne, i proste nogawki i rurki. I te z wyzszej polki, i te z nizszej.

Ale najbardziej lubie z Top Secret. Nosi sie jebosko, super leza na tylku i kolor sie fajny zrobil po praniu. Niestety nie moge juz dostac takich drugich :-(
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

siog

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Maj 2010, 20:15:44
siog na pewno cos wymyslisz w zamian ;)


kawalek dupy se obetne i uda poodsysam  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

zwierzatko_mojej_mamy

siog hmmm - nie o to mi szlo lol lol mniej radykalne srodki poprosze ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

panikarola

no i nie zdążyłam na rurek mierzenie :D

zastanawiam sie jutro, czy sobie legginsow nie zaloze w ramach odmiany, tylko tuniki za tyłek nie posiadam

w plaszczu caly dzien tak glupio

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

siog


panikarola

no pomyslowo i jakże praktycznie lol

o widzisz, moge zalozyc legginsy i sukienke i kozaki!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: siog w 04 Maj 2010, 22:45:02
panikarolcia mialam ci mowic zem legginsy kup;ilam idealne! odrazu ze spodnica  :rotfl: :rotfl:
http://www.allsaints.com/product/?all=1&page=1&category_id=327&&prod_desc_id=5051214539133&position=9

ale fajne!!!

Pamietam jak paare ladnych lat temu w magaznych mody pojawily sie legginsy. Akurta polecialam wtedy do londynu. Przegladam ta gazeta i mysle:
-matko z ojcem, legginsy wrocily. Kto bedzie w tym chodzil???

W tym momencie otworzyly sie drzwi windy, z ktorej wysiadly 2 albo 3 angielki w legginsach ;D

Moje pierwsze (od lat 80 ;) ) kupilam w zeszlym roku w londynie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

ja w zeszły pn w haemie ;D

muszę sobie garderobę do nich dopasować, na ten przykład skarpetek mam mało!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: panikarola w 04 Maj 2010, 23:59:40muszę sobie garderobę do nich dopasować, na ten przykład skarpetek mam mało!


ale do legginsow to bez skarpetek, chyba za kozaki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

do jednych butów co je noszę na okragło potrzebuję, jak jest zimno. kozaki mi nie pasuja do wszystkiego...

i do trampek będę potrzebować które chyba kupię

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

salsa

#72
ja mam tak:

jeansy "woda w piwnicy", rurki za kolano klasyczny kolor ale niejednolity, taki zgaszony i jakby rożne nitki - AGGI - zajebiste spodnie! mam je juz 5 lat a wyglądają jak nówki sztuki nieśmigane, dałam za nie 120 zł i kocham te spodnie - mozna z nimi robic absolutnie wszystko i zawsze wyglądają dobrze

boot cut  granatowe ciemne i rurki granatowe jaśniejsze - jakaś firma z Łodzi, dałam za nie po 60 zł sztuka (chyba), bo kupiłam dwie pary i pani mi policzyła w hurcie ( tylko w hurcie je sprzedawała lol ) sa super, nie zmienieją fasonu mimo noszenia sa dłuższe wiec można nosić do szpilek, jeans nie ejst taki cieniutki, czego nie znoszę, przez co nie robią sie szmatławce jak z reserved

mam jeszcze jakieś jeansy z Reserved, H&M, Patrola itp ale praktycznie w nich nie chodzę - czasem od wielkiego dzwonu

duzo tez chodzę w spódnicach wiec w obiegu stałym sa praktycznie te 3 pary moich ulubionych
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mobka

Cytat: justynaaaa2 w 04 Maj 2010, 23:06:56ze_nitka ja crossy kupuję w fashion w piasecznie za 69 zł. Cheesy przynajmniej za taką kasę mi nie szkoda jak się przetrą czy pękną wink

Musze sie po ciazy przejechac :D

szelma

#74
A jaki ogólnie krój jest dobry, jeśli nogi są ok, ale góra ud i doopa są duże? Bo teraz mam dość dopasowane w tyłku bootcuty i strasznie wyglądam...

Dorzucam zdjęcie, na którym mało widać - ale widać moje udziska i doopę :P. Więc tak t wygląda teraz i nie chcemy już tak wyglądać i nie chodzimy w tych dżinsach. Sugestie co do lepszego kroju?