wątek dżinsowy

Zaczęty przez panikarola, 04 Maj 2010, 13:57:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

no i chyba zmierze te rurki.

jak tyle osob je ma to statystycznie chyba znaczy, ze na wiele figur pasuje lol
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

#26
nawet JA mam - a nie powinny mi statystycznie pasowac nijak ;) i pewnie nie pasuje lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

dżinsów to wam nie polecę, bo tylko 2 lub 3 firmy robią takie, żebym nie musiała skracać nogawek :rotfl:
przeważnie chodzę w Diversie, rzadziej w Ravelu. innych nie kupuję ;D

panikarola

ja w sumie zawsze skracam
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

abkasia

#29
stradvarius- ok , choc one maja bardzo waskie nogawki a dosc szerokie pupy.. no w kazdym razie nie zawsze na mnie pasuje. cena od 80-120 zl

lee- najlepsze jakie mialam, chodze w nich  chyba ze 4 lata juz- zwerzane, ale nie jak leginsy ok 300 zl
pepe jeans-fajne, ale z dosc grubego jeansu i poprostu niewygodne na dluzsza mete - 80 zl (outlet :D )

kiedys kupowalam w americanosie, jak jeszcze mieli spodnie za 120 zl :D
zara- mialam raz kompletny niewypal-masakrycznie sie na tylku rozbijaly po 10 min

a mozecie dopisywac ceny?

effik

Cytat: panikarola w 04 Maj 2010, 20:28:58
ja w sumie zawsze skracam

ja nie mam cierpliwości i zazwyczaj czasu - bo kupuję spodnie najczęściej w momencie, kiedy już muszę mieć je na już lol
a dżinsów z tych 2 sklepów skracać nie muszę nigdy. poza tym Diverse ma super serwis, fakt, że tylko raz byłam z usterką, bo poza tym nic się nie działo, ale szybko i bez problemów załatwili.

nionczka

Szelma, H&M ma wlasnie rozne dlugosci dzinsów! Ja dlatego u nich kupuje, ze nawet czasem na moj wzrost znajde i ciac nie musze. Oni maja podwojna rozmiarówke, jak to w dzinsach czyli rozmiar plus dlugosc.

Kocham dzinsy z H&M. Wchodza na moja pupe, uda, ladnie wygladaja, maja przyzoita cene i czesto normalny kroj i kolor (klasyczne), nie sa za wysokie... a wybieram boot cut.

Wielbie rowniez moje ciazowe dzinsy z Zary, niestety nie znalazlam takich wsrod normalnych.

Mam jeszcze rurki z Zary i tez fajne bo miekkie.

Nie kupuje juz drogich dzinsów bo moje ostatnie pary Wrangler i Big Star, ktore kosztuja znacznie wiecej niz te z sieciówek sa strasznie twarde i nie daja sie nosic. Wranglerów juz sie pozbylam, Big Stary zostaly na wielkie mrozy.

Najfajniejsze diznsy jakie widzialam kupila sobie moja mama na bazarze na Mazurach za 50 PLN jak jej sie pogoda zepsula na urlopie.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

Cytat: abkasia w 04 Maj 2010, 21:54:23stradvarius- ok , choc one maja bardzo waskie nogawki a dosc szerokie pupy.. no w kazdym razie nie zawsze na mnie pasuje. cena od 80-120 zl
To chyba jedyne jakie na mnie pasują. Niestety jakość jest taka jaka jest, ale cena wszystko tłumaczy.

Teraz chyba spróbuję z HM, bo tu prawie każda zachwala.

justynaaaa2

nionczka ja też miałam najfajniejsze w swoim życiu jeansy kupione na straganie w mielnie :D właśnie dlatego, że zrobiło się zimno musiałam je nabyć i były świetne, ale niestety pękły po 3 latach użytkowania na pośladku ;D

mayagaramond

Cytat: panikarola w 04 Maj 2010, 21:18:34no i chyba zmierze te rurki.

jak tyle osob je ma to statystycznie chyba znaczy, ze na wiele figur pasuje


bo rurki moze duzo osob nosic, tylko trzeba dopasowac gore i buty.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

ja rurki mogę nosić tylko do kozaków  ;)
nie wiem może nie znalazłam jeszcze swojego modelu, ale ja nadal uważam że rurki są tylko dla szczupłych i wysokich dziewczyn no i zgrabnych nóg ;D krzywe nogi w opiętym jeansie wyglądają karykaturalnie wg mnie, nie ważne czy założymy do nich kalosze, adidasy czy szpilki ;)
czy to jest ładne  :knuje:

zwierzatko_mojej_mamy

justynaaaa2 ales przywalila tym pierwszym zdjeciem lol lol z takiej perspektywy to zadne nogi nie beda dobrze wygldac ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ze_nitka

#37
Akurat te z innej perspektywy też by dobrze nie wyglądały.

Przyznam że najlepsze jeansy dla mnie to Crossy i tym podobne. Ale zamknęli mi pałac i nie mam się gdzie zaopatrzać ;)
A jeansy uwielbiam, i jeśli nie zakładam spódnicy to prawie zawsze jeansy

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Maj 2010, 21:58:30
justynaaaa2 ales przywalila tym pierwszym zdjeciem lol lol z takiej perspektywy to zadne nogi nie beda dobrze wygldac ;D

lol lol lol

i jak ktos ma biodra to zaklada tunike i z glowy

beyonce ma krzywe nogi?? nie, ona ma biodra, ale nie krzywe nogi:

http://farm1.static.flickr.com/211/514144728_1f308936d9.jpg
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

zwierzatko_mojej_mamy ale żeby nie było to nie są moje nogi  :rotfl:
moim zdaniem takie nogi nigdy nie będą dobrze wyglądać w obcisłych spodniach a takich nóg jest mnóstwo ;) a rozchwiane na szpilce wyglądają jakby się miały za chwilę wyłamać z kolan :D
no i zaznaczam, że sama mam krzywe, myślę że mogą wyglądać nawet podobnie :D

ze_nitka

Cytat: mayagaramond w 04 Maj 2010, 22:03:00
lol lol lol

i jak ktos ma biodra to zaklada tunike i z glowy

beyonce ma krzywe nogi?? nie, ona ma biodra, ale nie krzywe nogi:

http://farm1.static.flickr.com/211/514144728_1f308936d9.jpg
Ona ma udziska!

justynaaaa2

#41
mayagaramond to jest siostra Beyonce ;)

Dodany tekst: 04 Maj 2010, 22:08:05

ze_nitka ja crossy kupuję w fashion w piasecznie za 69 zł. :D przynajmniej za taką kasę mi nie szkoda jak się przetrą czy pękną ;)


konwalia

prosty krój tylko, nienawidze przetarć, najfajniejsze w zyciu miałam z gapa, niezle pepe i nie trzeba było ich skracać
teraz mam th i się rozciągają, ale sa miekkie
a co do reserved tomoje po paru h były na rozmiar więcej spokojnie-popołudniu zakładałam pasek

abkasia

#44
Cytat: OlaFasola w 04 Maj 2010, 21:26:13
To chyba jedyne jakie na mnie pasują. Niestety jakość jest taka jaka jest, ale cena wszystko tłumaczy.

Teraz chyba spróbuję z HM, bo tu prawie każda zachwala.
a ja mysle, ze jak na taka cene, to one maja swietna jakosc :D
mam granatowe- calakiem przyzwoite :D
bialo-czana kratka- bardzo fajne, tylko sie szybko brudza ;)
i mam jeszcze moje najukochasze, materialowe szare rurki ale juz w nie prawie nie wchodze :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: moglam kupic wieksze... :( a teraz ich nie  ma i ja cierpie.... :(

zwierzatko_mojej_mamy

ze_nitka ja mam takie udziska i tylko beyonce jest moim pocieszeniem w zyciu  :crying: :crying: ona chociaz ma o 6 cm wiecej, tak mowia, to ja konusowato przy niej wygladam, czyli i tak do dupy lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ze_nitka

#46
Cytat: justynaaaa2 w 04 Maj 2010, 22:06:56
ze_nitka ja crossy kupuję w fashion w piasecznie za 69 zł. :D przynajmniej za taką kasę mi nie szkoda jak się przetrą czy pękną ;)
Dzięki za wskazówkę :D pojadę w którąś sobotę i zakupie zapas.

Dodany tekst: 04 Maj 2010, 22:14:41

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Maj 2010, 22:12:27
ze_nitka ja mam takie udziska i tylko beyonce jest moim pocieszeniem w zyciu  :crying: :crying: ona chociaz ma o 6 cm wiecej, tak mowia, to ja konusowato przy niej wygladam, czyli i tak do dupy lol
Prawda jest taka że większość kobiet ma solidne uda.

Fajnie że je pokazuje i ma w dupie że jadą po tych jej udach.

justynaaaa2

#47
zwierzatko_mojej_mamy nie rycz głupia, jak kiedyś golfem brzuch opasasz, nogi wydadzą się szczuplejsze to jeansy będą inaczej wyglądać :D
dobra już się nie śmieję  :beer: :beer: :beer:

mayagaramond

abkasia swietnie wygladasz!!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

Cytat: mayagaramond w 04 Maj 2010, 22:17:15
abkasia swietnie wygladasz!!!
potwierdzam :) niezła laska  :thumbup:
ale abkasia ma chudziutkie nogi, szczególnie uda i od razu widać, że takie spodnie jej pasują :)