wątek dżinsowy

Zaczęty przez panikarola, 04 Maj 2010, 13:57:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

jakie macie dżinsy, z jakiej firmy i jakiego kroju?

mile widziane polecane adresy sklepów on line :D

bo ja szukam boot legów sympatycznych i niedrogich...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

Ja mam obecnie z H&M, bo tnę wydatki ;) Jestem bardzo zadowolona!
Imagine there is no hate

panikarola

też lubię :D
obecnie mają w hm i mango same rurki, dlatego szukam dalej.

a esprit MSZ pogrubia. a zara ma dobre spodnie na rozmiar 34 przy 170 cm wzrostu...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

W HM są też takie a la męskie luźne, ale ja się nie znam na krojach  :hmm:
Imagine there is no hate

panikarola

a też byly, fakt. te moyfriend look masza na mysli zapewne. nie jestem do nich przekonana, ale chyba w końcu je zmierzę dla świętego sokoju, ze to nie dla mnie :D

chyba do takich spodni trzeba być wysokim.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

szelma

Ze mną problem jest taki, że w sklepach typu H&M, Zara, Esprit itp. w życiu spodni nie kupię, bo one mają jeden rozmiar typu 38 i już. A 38 jest ok na długość, ale z tyłka mi spada. 36 są za krótkie... Czasami jest podział na regular i long, ale one są ogólnie jakieś niewymiarowe - albo to ja jestem niewymiarowa ;). I tak właśnie skończyłam z za krótkimi mexxami i za obcisłymi gapami... Z kolei w Levisie przestali produkować mój ulubiony model już parę lat temu i nie mogę znaleźć drugiego takiego... A Pepe Jeans są drogie. Bez sęsó.

errata

ja obecnie mam z lee i wranglery, posiadam jeszcze (ale się juz w nie nie zapinam :( ) levisy. Model zawsze jak najzwyklejszy, bo nie lubie cieni na spodniach, dodatków, brokatów itp. Kupuje też tam spodnie, bo nie musze ich skracać, w innych sklepach to jest niestety standard - na długość mają jeden rozmiar. A nie chce mi się chodzić i skracać, tym bardziej, że dżinsy skrócone czasami traca na fasonie :(

Kiedys miałam z reserved i były bardzo fajne, miałam też z orsay i były do dupy, ale to było z 8 lat temu albo więcej :)

zwierzatko_mojej_mamy

ja posiadam aktualnie kapp ahle 2 pary:
-litogranatowe proste
- rurki takie stalowo niebieskie,
mam nafnafy jedne - superwygodne, ale kroj taki grillowy ;)
-sinequanone zwykly granat przecierany

i jakies starocie ktore maja wartosc emocjonalna ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mignon

też mam kapp ahle (od wczoraj)

obok dżinsu to to raczej nawet nie leżało i jest dżinsem tylko z nazwy ;) ale wygodnie mi w tym wielce, naciąga się na dupie i mi się podoba ;D

miałam Lee, ale wyrosłam ;)

tachogti

#9
Posiadam fiola na temat czarnych rurek ;)

Dwie pary takowych z podwyzszonym stanem z C&A, srednia jakosc ale przewygodne, spac bym w nich mogla.
Dwie pary granatowych z reserved jedne proste, drugie podwyzszony stan i boot cuty.
Dunskie, niezniszczalne, szare rurki Vila.
Czarne cienkie boot cuty H&M.
Czarne rurkowe spodnie 3/4 z Camaieu.
Dwie pary biodrowek reserved ktorych nie nosze bo sa biodrowkami.
Szaro- fioletowe w kratke z C&A rzadko noszone bo mi sie wor na tylku robi dziwny...
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

#10
boot cuty z st oliver - jedna ich wada jest rozporek, ktory ciagle sie otwiera lol

straigt leg - nie moge sobie przypomniec skad, ale uwielbiam je

szare boot cut z H&M - love

ciemnogranatowe rurki 3/4  - nie moge sobie przypomniec skad

ciemnogranatowe rurki Levisa - swietny kroj tylko sa troche za waskie w doopie ;)

I jakies jeszcze mam ale nie moge sobie przypomniec ;D

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

#11
teraz mam malo
ciemnogranatowe rurki Diesel
meskie kupione jako boyfriend jeans Edwin
szerokie u dolu D&G ktore chce sprzedac
dzinsowe dlugie szorty Fornarina

chce granatowe rurki i szare i czarne:)

mam jeszcze b fajne Miss Sixty (moje ulub jeansy) ale sa juz za duze


marza mi sie te ktora miala na sobie SJP w filmie SATC takie z guzikami

mayagaramond

Cytat: siog w 04 Maj 2010, 17:14:33marza mi sie te ktora miala na sobie SJP w filmie SATC takie z guzikami


closed?

aa, mam jeszcze boot cuty diesla.

siog - mierzylas kiedys 7 for all mankind?

Fornariny mierzylam kiedys jeden albo dwa modele, ale mi nie pasowaly. Za duza d***
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

Cytat: mayagaramond w 04 Maj 2010, 16:25:43

closed?

aa, mam jeszcze boot cuty diesla.

siog - mierzylas kiedys 7 for all mankind?

Fornariny mierzylam kiedys jeden albo dwa modele, ale mi nie pasowaly. Za duza d***

mierzylam ale na mnie nie byly ok. najlepsze dla mnie krojem sa miss sixty i current/elliot

mayagaramond



siog mowisz o tych dzinsach:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

Cytat: golinda w 04 Maj 2010, 16:23:28

mam też szmaty z Reserved i w życiu już tam jeansów nie kupię - dobrze wyglądają do 45 minut po praniu i założeniu

o to dziwne, moje sa grube i nie do zdarcia i trzymaja ladnie fason :hmm:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

martullek

#16
Cytat: golinda w 04 Maj 2010, 16:23:28

mam też szmaty z Reserved i w życiu już tam jeansów nie kupię - dobrze wyglądają do 45 minut po praniu i założeniu


też mam niestety. po pół dnia robi mi się worek na tyłku, a spodnie wyglądają jakbym je nosiła z tydzień bez przerwy.

marlen_ka

a ja nie mam nawet jednej pary dzinsów :)

siog

#18
Cytat: mayagaramond w 04 Maj 2010, 16:34:57

siog mowisz o tych dzinsach:

nie! te sa z filmu o kt mowie z guzikamui na wierzchu i ona nosila je prywatnie tez

Dodany tekst: 04 Maj 2010, 16:32:56

szukam fotki

Dodany tekst: 04 Maj 2010, 17:58:56

tylko gora
http://www.allmoviephoto.com/photo/2008_sex_and_the_city_032.html

justynaaaa2

o matko dżinsy mój koszmar  :crazy:
jeszcze nigdy w życiu nie miałam idealnych :(
obecnie mam z 10 albo 12 par z czego chodzę w 2 z crossa za 69 zł. :D jedne lekko rozszerzane, drugie proste
reszta, jakieś levisy, big stary i nie wiem co jeszcze wiszą w szafie  ;)
rurki mam 2 pary, wyglądam w nich jak "idź i nie wracaj"  :headbang: gruba dupa i uda
generalnie mam takie problem, że muszę mieć dżinsy lekko rozciągliwe bo takie sztywne mnie cisną a te rozciągliwe po 1 dniu są rozciągnięte więc nie mam wyjścia, chodzę w worach :(


zwierzatko_mojej_mamy

siogalez boskie te SJP - tylko one to do tylkow z heblarek pasuja niestety ;(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

siog

#21
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Maj 2010, 19:45:23
siogalez boskie te SJP - tylko one to do tylkow z heblarek pasuja niestety ;(
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

zwierzatko_mojej_mamy

siog mialam nadzieje, ze zaprzeczysz :d:d
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

siog

#23
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Maj 2010, 19:57:03
siog mialam nadzieje, ze zaprzeczysz :d:d

nie zaprzeczam:) niestety... :crying:

zwierzatko_mojej_mamy

siog na pewno cos wymyslisz w zamian ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl