Ikony stylu - co nam sie podoba, kogo chcemy nasladowac i nasze wersje ;D

Zaczęty przez mayagaramond, 03 Maj 2010, 17:11:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

aja - ostatnie, te dzinsowe!!!!

Aja - przyszly moje buty z buffalo, granatowe. Sa skorzane, ale na mnie sie nie nadaja. Jeslic chcesz to Ci je odsprzedam. Rozmiar 36
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

maya a wrzuć fotkę jeszcze :) mogą być tylko problemy z rozmiarem
wrzuciłam przykładowe foty jakie mniej więcej bym chciała - ale u nas raczej takich nie dostanę - chciałabym też takie jak na ostatniej z paskami ale... :( same brzydoty widzialam  tych paru sklepachw których byłam

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

maya wysłałąm pw a obcas jakiej wysokości?
a dlaczego ich nie chcesz? kiczowato wyglądają?
pokaż resztę butów na nodze ;D

mayagaramond

Cytat: aja w 24 Maj 2010, 23:16:07maya wysłałąm pw a obcas jakiej wysokości?
a dlaczego ich nie chcesz? kiczowato wyglądają?
pokaż resztę butów na nodze

nie, nie sa kiczowate. Bardzo mi sie podobaja, ale sa na mnie troche za duze i nie dam rady w nich chodzic. Obcas ma chyba 10 cm plus 1 cm platformy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: zuzia w 24 Maj 2010, 00:14:27aja
jak znajdziesz fioletowe to daj znać. moje już niestety dokonują żywota Sad
zuzia zobacz w menburze, wczoraj widziałam fioletowe i niebieskie

no cudne :)
musze sobie jakies kupic :D nie wiem gdziew nich bede chodzic ale kupic jakies musze :D



mayagaramond

aja - tak wygladaja na mojej nodze, sa na mnie o jakis pol numeru za duze.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

piekne - i to jest dla mnie niepojete bo SJP ma chyba wszystkie buty za duze, bo w kazdych tak ma na fotach ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aja

faktycznie to teraz aby na mnie były dobre  :pray:  i poprosze ekspresem jakimś bo się nie mogę doczekać ;D
a reszty nam nie pokazesz?

Dodany tekst: 26 Maj 2010, 14:27:59

co sądzicie o tych butach - szkoda że materiałowe ale czy na bardzo szczupłej nodze(łydce) moga one dobrze wygolądać?

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: aja w 25 Maj 2010, 23:49:05ale czy na bardzo szczupłej nodze(łydce)
a na jakiej? grubej ? :D super sa ;) i maja kolor taki fajnie zgaszony ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aja

Cytat: golinda w 26 Maj 2010, 18:21:04takie zabudowane tylko na szczupłej nodze
eee kupiłam zabudowane i chyba najlepiej nie jest tzn w spodniach np. jeansach to jeszcze "jak cie mogę" ale na gołą nogę do spodnicy to już porazka
ale chyba zostawie
bardzo mi się podobają na nogach innych kobiet a na mnie :(
chyba te z monburu byłby lepsze ?! (te co wkliłam)
o takie kupiłam