Ikony stylu - co nam sie podoba, kogo chcemy nasladowac i nasze wersje ;D

Zaczęty przez mayagaramond, 03 Maj 2010, 17:11:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond



Pobawmy sie - wklejajmy zdjecia stylizacji, ktore sa dla nas inspiracja (lub chcialybysmy, zeby byly, ale nie wiemy jak sie do tego zabrac) i stylow, ktore nam sie podobaja.

Ja, maya, jestem chodzaca klasyka (nuuudziara ;) ). Nie zeby nie podobal mi sie look awandardowy,  romatyczny itp, ale on poprostu do mnie nie pasuje.

Lubie - dzinsy, olowkowe spodnice, sukienki etui, plaszcze, skorzane kurtki.

Nie lubie - cielistych rajstop i butow z paskiem wokol kostki.

Zdjecia will follow ;D

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ja z jednej strony chciałabym podkreślać figurę, talię, biodra, a druga ja woli rzeczy luźne, z szerokimi rękawami, dłuższe... No nie możemy się ze sobą dogadać ;D

A a propos tytułu wątku, to nie lubię naśladowania "gwiazd". To znaczy wkurza mnie jak dostaję newsletter z asosa i tam jest zdjęcie jakiejś gwiazdki, jej garderoba rozłożona na czynniki pierwsze i napis "must have" bo ona ma ;) Wolę myśleć, że sama to znalazłam i mi się spodobało, a jak ma to być naśladownictwo to już mi się nie podoba ;) Lepiej się czuję, gdy mam coś w danym stylu, wcześniej niż ta gwiazdka, wtedy jest ok :D
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 03 Maj 2010, 18:17:35A a propos tytułu wątku, to nie lubię naśladowania "gwiazd". To znaczy wkurza mnie jak dostaję newsletter z asosa i tam jest zdjęcie jakiejś gwiazdki, jej garderoba rozłożona na czynniki pierwsze i napis "must have" bo ona ma


dlatego napisalam "co nas inspiruje". Moze ja poprostu ogladam za duzo magazynow mody i niejako pozegnalam sie z przekonaniem, ze ktos ubiera sie oryginalnie jak nikt inny. Moze i ja czasem (bo na pewno nie w dzinsach i trampkach lol) wygladam oryginalnie na tle mojej wsi, ale juz w monachium wygladam jak pol ulicy ;D

Poza tym jest styl, ktory mi sie podoba i ktory sama nosze lub chce nosic i taki, na ktorego widok moge sie tylko zdziwic ;D

Zawsze bedzie mi blizsza Audrey Hepburn niz Elisabeth Taylor ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

W Brzegu może wyglądam dobrze, ale we Wrocławiu poniżej przeciętnej ulicznej ;) Fajnie się teraz dziewczyny ubierają ;D
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 03 Maj 2010, 17:24:42
W Brzegu może wyglądam dobrze, ale we Wrocławiu poniżej przeciętnej ulicznej ;) Fajnie się teraz dziewczyny ubierają ;D

przestan jezdzic do wroclawia ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Imagine there is no hate

siog

mam ikony stylu takie ktore wyszly poza szeregi:) ale nie nasladuje

ubrania lubie i kupuje inne, ciekawe i troche awangardowe. kupuje w malych butikach, w sieciowkach prawie nic. mysle ze od kiedy znalazlam swoj styl to mniej eksperymentuje z innymi trendami itd. lubie moje ubrannia za to ze nie podlegaja modzie, zmianom.

kupuje malo ale lepszej jakosci. wierze ze dobre buty i torebka robia stroj.wole miec jedna porzadna niz 5 skoropodobnych

magoo

Cytat: siog w 03 Maj 2010, 17:31:27
mam ikony stylu takie ktore wyszly poza szeregi:) ale nie nasladuje

ubrania lubie i kupuje inne, ciekawe i troche awangardowe. kupuje w malych butikach, w sieciowkach prawie nic. mysle ze od kiedy znalazlam swoj styl to mniej eksperymentuje z innymi trendami itd. lubie moje ubrannia za to ze nie podlegaja modzie, zmianom.

kupuje malo ale lepszej jakosci. wierze ze dobre buty i torebka robia stroj.wole miec jedna porzadna niz 5 skoropodobnych
przedstawilas ideal, tylko dla mnie jest problem jak odnalezc wlasny styl

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: magoo w 03 Maj 2010, 17:35:43
przedstawilas ideal, tylko dla mnie jest problem jak odnalezc wlasny styl

chodzic z otwartymi oczymi i obserwowac, co maja na sobie inni, ktorych styl nam sie podoba. Nie musi to byc ani Kate Moss ani nikt znany. moze byc to kolezanka, mama, ciocia, sasiadka albo sasiad ;D

I nie ma co psioczyc, ze to kopiowanie - w innych dziedzinach zycia, jakos nie jestesmy tak ortodoksyjni - chce sie nauczyc gotowac, kupuje ksiazke kuchrska/ czytam gazety o potrawach albo podpatruje jak miesza w garnku tesciowa, urzadzam mieszkanie - szukam inspiracji w gazetych wnetrzarskich, mam napisac list w obcym jezyku, ktory znam tak sobie - sprawdzam jak formuluje sie listy. Niby dlaczego w kwestii ubioru ma byc inaczej? Sami projektanci przyznaja, ze ktos ich inspiruje ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

Moja modowa spowiedz, a co, moze mi cos pomozecie ;) Jestem typowy blizniak, wiec mam dwie modowe twarze, z czego jedna gleboko ukryta :P Z jednej strony lubie byc chlopczyca w niesmiertelnym (nudnym) zestawie ubraniowym dzinsy, trampt, t-shirt i skorzana kurta (w lecie tez nudno - dluga kiecka boho, japonki i torba- wor), z drugiej troche drama queen, troche famme fatale troche slodki kociak, ale to wszystko z rockandrollowym pazurem :) Generalnie stanowie modowe pomieszanie z poplataniem i jestem malo stylowa... chcialabym miec wiecej odwagi i byc bardziej trendy nie rezygnujac z ukochanej czerni i nie muszac biegac na obcasach :P
Uwielbiam Alexandra McQueena, Vivienne Westwood, JP Gaultiera i Galliano, chociaz to dla mnie moda zbyt odlegla od rzeczywistosci ;)
Podoba mi sie styl Gwen Stefani, Kate Moss, Kat von D i Dity von Teese oraz ... Morticii Addams :P
Zazwyczaj kupuje ciuchy w h&m i na allegro  :blush: czasem tu: http://restyle.pl/ , a chcialabym tu: http://www.pinupgirlclothing.com/

Troche zdjec osob i ciuchow/stylizacji, ktore mi sie podobaja:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

maya to z bluzeczka w kropeczki cudne  :thumbup: w ogole Ty sie ubrac umiesz...
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Cytat: tachogti w 03 Maj 2010, 18:18:39
maya to z bluzeczka w kropeczki cudne  :thumbup: w ogole Ty sie ubrac umiesz...

dzieki! Umiem, tylko ostatnio mi sie nie chce :( Nie zacheca mnie rowniez maz, ktory jak wybieram ciuchy z szafy dluzej niz 5 minut pyta "a po co sie tak szykujesz..." :(
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

maya bardzo, ale to bardzo podobaja mi sie twoje zestawy, az zazdroszcze  :thumbup:
Inka - ja w kraku czuje sie jak bardzo uboga krewna ;)

mayagaramond

tachogti ale maja fajne ciuchy na pinupgirl:

http://www.pinupgirlclothing.com/erin-dress-berry.html

:beer:

Chodzisz na codzien w spodniach czy tez w spodnicach? Jak w spodnicach to jakie buty?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

maya zima, wiosna, jesien spodnie, latem spodnice, albo dlugie albo do kolan, buty trampki, balerinki, glany, japonki, mam tez dwie pary szpilek i dwie pary butow na koturnie, sandaly i piptoly ;)

cudne sa ciuchy na pinupie owszem  :beer: kostiumy tez fajne:
http://www.pinupgirlclothing.com/sexybikinis.html
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Pokaze wam co mi sie podoba:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

maya z Twoja figura mozesz sobie pozwolic na rozebrana gore i dol, ale gdzie w takiej kiecce  jak audrey tatou chodic?  :hmm:
dzinsy z wysokim stanem tez super  :thumbup:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Cytat: tachogti w 03 Maj 2010, 19:26:57maya zima, wiosna, jesien spodnie, latem spodnice, albo dlugie albo do kolan, buty trampki, balerinki, glany, japonki, mam tez dwie pary szpilek i dwie pary butow na koturnie, sandaly i piptoly

do dlugich spodnic japonki albo koturny. Na gore jakis maly top i np. skorzana kurtka. Torebka na lancuchu

No i makijaz, moze niekoniecznie inspirowany rodzina adamsow, ale bez makijazu efekt bedzie jednak mierny...(mowie o gothic). No i raczej siegalabym po pojedycncze sztuki, zebys nie wygladala jak grooftie na codzien ;D



Tu masz taka stylizacje, ktora jest chyba po Twojej mysli:

http://www.elle.de/Galerie/Rock_n_Roll-_219857.html
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Cytat: mayagaramond w 03 Maj 2010, 18:11:46
chodzic z otwartymi oczymi i obserwowac, co maja na sobie inni, ktorych styl nam sie podoba. Nie musi to byc ani Kate Moss ani nikt znany. moze byc to kolezanka, mama, ciocia, sasiadka albo sasiad ;D

I nie ma co psioczyc, ze to kopiowanie - w innych dziedzinach zycia, jakos nie jestesmy tak ortodoksyjni - chce sie nauczyc gotowac, kupuje ksiazke kuchrska/ czytam gazety o potrawach albo podpatruje jak miesza w garnku tesciowa, urzadzam mieszkanie - szukam inspiracji w gazetych wnetrzarskich, mam napisac list w obcym jezyku, ktory znam tak sobie - sprawdzam jak formuluje sie listy. Niby dlaczego w kwestii ubioru ma byc inaczej? Sami projektanci przyznaja, ze ktos ich inspiruje ;D
Jasne, ja nie lubię tylko tego typu must-have'ów ;) Propozycje stylistów już jak najbardziej tak. Zresztą polskie sklepy nie przysyłają mi w news letterach takich "gwiazdorskich" zestawów, tylko ich własne propozycje (top secret, reserved). Z ostatniej wiadomości z asos:
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond ooo pani - swietnie Ci w tych spodniach!! chyba rzadko tak chodzisz nie? :>

tacho sorki, ale kat to w wiekszosci wypadkow chodzi ubrana tak, ze biust ma wklesly, a brzuch oponiasty na wierzchu - i chyba bardzo ja to cieszy takie podkreslanie na odwrot mankamentow - ja rozumiem, ze anarchy i pod prad, ale az takie znieksztalcanie sie na sile to nie dla mnie ;) stanowczo wole inne laski z tego studia ;)

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

maya dzieki :) pomoze mi to moze byc troche "doroslejsza na codzien"  :beer: :beer: :beer: a stylizacja fajna, zastapie rozowy niebieskim albo fioletem i bedzie git :D zaraz poczesze allegro

zwierz chodzi mi o jej "przerobki" t- shirtow i dziwne kombinacje, sama bym takich biodrowek np za nic nie zalozyla  ;) chodzi o ogolny przekaz
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 03 Maj 2010, 19:13:08
Jasne, ja nie lubię tylko tego typu must-have'ów ;) Propozycje stylistów już jak najbardziej tak. Zresztą polskie sklepy nie przysyłają mi w news letterach takich "gwiazdorskich" zestawów, tylko ich własne propozycje (top secret, reserved). Z ostatniej wiadomości z asos:

no tak, to samo jest w niemieckich gazetach - co nosi alexa chung? Czy zdetronizuje kate moss? itp ;D Gdzie dostac torebke mischy barton? itp itd.

A calkiem mozliwe, ze beyonce zobaczyla ten zestaw na jakies murzynce z harlemu ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"