W końcu mam zdjęcia z mojego ślubu:D 22.09

Zaczęty przez marie, 28 Wrz 2007, 17:18:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marie

Wczoraj dostaliśmy pierwszą płytę ze zdjęciami a od dzisiaj można juz je ogladac w internecie.

Ponieważ nie umiem wklejać obrazków zapraszam na www.mikemary.pl

nionczka

Kolejna panna mloda, ktora pieknie wyglada w rozpuszczonych wlosach. bardzo przyjemnie mi sie ogladalo :-) Gratulacje!
Twoj maz wydal mi sie znajomy, ale raczej go nie znam. Chociaz plener warszawski. Chyba jest mieszanka kolegi z liceum i jakiegos aktora  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


abkasia

gratuluje. pieknie wygladacie :mrgreen: tyle usmiechu na tych zdjeciach....ogladalam z wielka przyjemnoscia :lol: Wszystko takie dopasowane...kazdy szczegol :-D fryzura exstra, sukienka idealna dla Ciebie i ten wasz usmiech..
GRATULUJE!

inkageo

Imagine there is no hate

tachogti

Sliczne zdjecia :D Gratulacje i mnostwo szczescia dla Was!
Cudna suknie mialas  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sweedee

Fajna i zgrana z Was para  ;-) I baaardzo przystojny Pan Młody  :-P
Gratuluję i dużo miłości życzę!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

Kasia

świetne zdjecia
pełne humoru

no i w koncu zdjęcia na których duuuuuużo widać młodego
:)

gratulacje, macie super pamiątkę

ps. a kto wam robił fotki  :?:

marie

Dziękuje:) Trochę się zamartwialiśmy, że nie mamy żadnych poważnych zdjęć, ale i tak pewnie nie dalibysmy rady byc powazni:)

Zdjęcia robił przyjaciel Michała, na codzień fotograf Gazety Wyborczej.

elizapj

Gratulacje:)!!!

znow dopytam co to za kosciol:)?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marie

To jest kościół św. Jacka (dominikanie) na starówce.
Bardzo polecam - jest nie tylko bardzo jasny i ładny, ale Dominikanie są naprawdę super:)

Chociaż są też nieprzychylne opinie na jego temat:
- KOLEZANKA nr 1 - musi byc w tym kosciele BARDZO duzo gosci, bo jak nie bedzie ich duzo to kosciol wyglada na pusty i goscie pomysla, ze nikt was nie lubi:)
- MAMA KOLEZANKI nr 2 - w kosciele jest krzywa podloga, wiec jak para mloda bedzie szla do oltarza, to goscie pomysla, ze panna mloda ma krzywe nogi:)

My jednak, pomimo tych ostrzezen wybralismy sw.Jacka i jestesmy BARDZO zadowoleni.

zwierzatko_mojej_mamy

marie, krzywe jak ? :> w sensie jedna krotsza, druga dluzsza?:> bo innej krzywizny nie wyobrazam sobie, zeby byla widoczna spod sukienki - chyba, ze tak trendy sa przednie zazdrostki, a z tylu tren ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marie

No chyba jedna krotsza druga dluzsza, bo nic innego nie widac:) Ale ostatecznie moja kolezanka nr2 wziela slub w innym kosciele, bo w przeciwnym wypadku matka by na zawal zeszla, zwłaszcza ze WSZYSCY by widzieli te krzywe nogi!

zwierzatko_mojej_mamy

marie,  to chwala niebiesiem, ze wziela gdzie indziej - inaczej trauma na cale zycie ;)
Ty nie masz jakichs objawow ? :>:> dobrze, ze w ogole doszliscie do tego oltarza, nie mialas przypadkiem zakwasow od tych wyboi?:> albo wiem! bylo ubrac do kosciola obcasy roznej wysokosci hihi
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl