Malybob chce wygodnie spac

Zaczęty przez malybob, 01 Maj 2010, 19:45:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malybob

No dobra, nie skreslam :) Porozgladam sie i za "swarzedzem".

Kasia

#26
małybobie ja bym Ci BRW poleciła :)
tanio i duzy wybór :)




Dodany tekst: 12 Maj 2010, 14:55:00

Cytat: malybob w 01 Maj 2010, 20:45:08Warszawianki proszone dodatkowo o sprawdzone adresy Smiley
wróciliscie na ojczyzny łono? ;)

niewiemjaka

Cytat: malybob w 06 Maj 2010, 00:57:41A macie doswiadczenia z rodzimymi firmami typu Emilka?
my kupilismy taki tapczan/wersalka? nie wiem jak to nazwac w meble AGATA, rozklada sie jak dawniejsze wersalki tylko ciut wieksze, jest wygodne, do srodka chowam posciel, my kupilismy w jasnym obiciu, ale materialow jest wiele m.in. piekne czekoladowe, mozesz dobrac pufy jakie chcesz, fotele ... /chyba zaluje ze nie kupilam tego czekoladowego z wystawy mizianego obicia :) /

oczywiscie jak masz miejsce to pewnie lepiej naroznik bo wtedy wiecej osob usiadzie moze :D ale tu musialby byc super sparwdzony system rozkladania, zeby pozniej nie gniotlo w dupke :D

mignon

to widać tylko ja jestem niezadowolona z sof BRW ;D

Alka

Cytat: mignon w 12 Maj 2010, 20:16:50
to widać tylko ja jestem niezadowolona z sof BRW ;D

nie tylko :) My też mamy jedną z BRW i jest beznadziejna. Jak się człowiek położy na jednej połówce to czuć sprężyny pod plecami, a miała być taka super ehhhh

malybob

Cytat: Kasia w 12 Maj 2010, 14:54:21
małybobie ja bym Ci BRW poleciła :)
tanio i duzy wybór :)




Dodany tekst: 12 Maj 2010, 14:55:00
wróciliscie na ojczyzny łono? ;)


Wszedzie dobrze,ale w Ojczyznie najlepiej :)

Ech, musze faktycznie sie do tego BRW przejechac, bo jeszcze wyboru nie dokonalam. Chociaz juz prawie-prawie kupialam taka najprosztsza kanape w Emilce, ale sie zastanawialam czy nie za mala (200 na 150).
Niewiemjaka, super jest ta Twoja. Tylko ja od razu odrzucalam ,wszystkie te, ktore maja poprzedzielane na pol siedzenie, wygodne to? Jakos do mnie bardziej przemawia jednolita powierzchnia.

ze_nitka

Malybob, my mamy łoże ;) 140cm, bo większe by się w pokoju nie zmieściło. I wystarcza nam.

mobka

Beddinge jest 140x200 i dlanas tez jest ok. Ale my dwa nieduze osobniki jestesmy ;)

mignon

My teraz też śpimy na 140x200 i zmianiamy na łóżko o tych samych wymiarach. Dla nas wystarcza :)

calla

My wlasnie nabylismy Beddinge. Fajna nawet jest i wbrew pozorom ma pojemny pojemnik na posciel.

Wczoraj siedzielismy na niej, bo ogladalismy film i jest bardzo wygodna.

A jaka w spaniu?? Maya w weekend wyprobuje i sie wypowie w tym temacie ;-)

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

niewiemjaka

Cytat: malybob w 15 Maj 2010, 12:28:50Niewiemjaka, super jest ta Twoja. Tylko ja od razu odrzucalam ,wszystkie te, ktore maja poprzedzielane na pol siedzenie, wygodne to? Jakos do mnie bardziej przemawia jednolita powierzchnia.
to przedzielenie na pol oczywiscie jest nierozkladajace sie na pol,
wiesz co no popatrz sobie na rozne kanapy na przyklad u znajomych takie po calosci i zobacz jak w srodku wyglada kanapa: jak jest dobrze zrobiona i material ok to pewnie ok,
ale w wiekszosci sa faldy i marszczenia od siedzenia
to niuanse zalezace od finalnego wykonania i materialu, ktorych czesto-gesto nie przewidzisz

malybob

Dziekuje wszystkim za rady, kanapa wreszcie wybrana  :jupi:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Tylko inna tapicerka w kolorze czekoladowym. :)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malybob

Po obejrzeniu BRW i innych  powrocilam do Emilki :)

panikarola

ładna! a jest pojemnik na pościel? jak ją się rozkłada?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

malybob

Jest pojemnik na posciel (to byl jeden z podstawowych wymogow), rozklada sie za pomoca mechanizmu pneumatycznego. Podobno lekko, tak szczerze to nie probowalam, wiec jakby co to odpowiedzialnosc na Meza spadnie ;) (no i scielenie, hihi).