powoli się przekonuję ...

Zaczęty przez diatoma, 19 Kwi 2010, 23:51:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

A co powiesz na taką kolorystykę??? jest złotawo-herbaciana, ciepła, ale nie ordynarnie pomarańczkowa... Chodzi mi złwłaszcza o "aurę kolorystyczną" ;) plus kwiaty z tych "puchatych", by nie raziły sztywnością na tle koronkowej sukienki ;)

http://republika.pl/blog_tk_928946/1852208/tr/bukiet_slubny.jpg

Tu też ładna, ciepła kolorystyka:
http://flor-esy.pl/zdjecia/bukiety-i-kosze-kwiatowe/wiazank-okolicznosciowe/bukiety-wiazanka-okolicznosciowa1.jpg


Link do bukietu, który wkleiłas, nie działa :(
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

diatoma

witam. mam kolejny problem na który nie ma rozwiązania : czy któraś z Was widziała pannę młodą w okularach? nie wytrzymam zbyt długo w soczewkach a wade mam na tyle dużą że w promieniu metra nic wyraźnie nie widzę :/
boje sie o makijaż, o zdjęcia ze sie bedzie lampa odbijała w szklach.
jedyny plus jest taki że mam wielkie sińce pod oczami od urodzenia, i okulary mi to na codzien tuszują. a powiem ze sa trudne do ukrycia.

callja

Widziałam niejedną Pannę Młoda w okularach, więc nie bac żaby ;) Ale też - uczulić na tę okoliczność fotografa!!!

Ewentualnie załóż może szkła kontaktowe tylko na ceremonię, a potem zdejmij - wystarczy wtedy uczulić wizażystkę, by dobrze utrwaliła Ci makijaż (by nie pościerać go w czasie wyjmowania szkieł).

Jeśli chcesz mieć okulary na ceremonii - to wręcz możesz sobie sprawić z tej okazji wyraziste oprawki, ale wtedy raczej zrezygnuj z naszyjnika, a w uszy włóż tylko niewielkie wkrętki, by nie wprowadzać chaosu wokół buzi, i tak już wyeksponowanej okularami :)

Za to możesz wówczas włozyć bardziej wyrazistą bransoletkę :)


A jak tam koncepcja bukietowa???
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

malybob

No pewnie,ze jest sporo PM-okularnic i pieknie wygladaja! Jesli wolisz okulary to sie nie przejmuj.Pogadaj z fotografem jak on sobie zamierza z tym poradzic. A z makijazem jaki problem?

A swoja droga - czemu nie wytrzymasz dlugo w soczewkach? Moze masz zle dobrane?

diatoma

oczy mi łazwią, i po kilk godzinach strasznie swędzą, sprawdzałam juz różne rodzaje, poza tym jak ja je wyjme ewentualnie, bo  pomysl z tym zeby do kosciola miec soczewki a dopiero potem wlozyz okulary bardzo mi sie podoba, jednak boje sie ze makijaz mi sie rozmaże.
co do kwiatów podoba mi się wizja koloru tzw. brudny róż. co do kwiatów nie mam wymagan-tylko nie kalie.

emcia

a panikarola nie miała okularów?

callja

A musi być koniecznie ten brudny róz??? 80% Panien młodych idzie dzis do ołtarza z bukietem różowym/brudnoróżowym, albo pomarańcz(k)owym - na dłuższą metę robi się to już nieludzko nudne... Może warto pomyślec o ciut oryginalneijszej wersji??? Poza tym wspominałam Ci - wyrazisty kolor na tle niespokojnej sukni o bogatym staniku = klasyczne "przegrzybienie barszczu", czyli za wiele szczęścia (a właściwie to już chaosu!) na raz... Dlatego sugerowałam Ci ciut neutralniejsze stare złoto/herbatę.

A jesli makijaz będziesz miałą PORZĄDNIE utrwalony, to zdjęcie szkieł mu nie zaszkodzi. Przetestowane ;) osobiście!! :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

panikarola

Cytat: emcia w 30 Kwi 2010, 16:41:43
a panikarola nie miała okularów?


Cytat: callja w 30 Kwi 2010, 17:12:34

A jesli makijaz będziesz miałą PORZĄDNIE utrwalony, to zdjęcie szkieł mu nie zaszkodzi. Przetestowane ;) osobiście!! :P

tak jest, emcia, polewam za pamiec! callja ma racje, ze makijazowi okulary nie szkodza.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

diatoma

aha, to całe szczęście. co do koloru kwiatków, złoty jest niezłym pomysłem, tymbardziej że znalazłam okulary o oprawkach w takim kolorze!!! i by fajnie wyglądało :)

callja

No i wtedy biżu też w złocie :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

sobieska

#35
caljo, wiesz ostatnio myslalam o modzie slubnej- trendach i innych takich i swtierdzam, ze tylko na streife czy innych forach mozemy to zaobserowowac :D bo po 1. z zalozenia slub bierze sie tylko raz, więc raczej niewielkie obawy są, ze powtórzy sie stylizacja u danej pary :) po 2. rzadko kiedy goscie weselni biora udział w większej ilości slubów w danym roku- u mnie były chyba max 3 w jednym roku ( z czego dwa u mnie w rodzinie bo ja i moja sis),wiec de facto goscie raczej nie wylapia trendów typu: ooo znowu brudnorozowy bukiet :DDD jak sadze... przepraszam za off, ale takie mam ostatnio przemyslenia np. odnosnie kryształow svarowskiego jako nudnej biuzterii slubnej, bo patrzac na sluby, na ktorych byłam czy byla moja rodzina, to raczej nikt z nich tego trendu nie mial szansy zauwazyc :D wiec mozemy chyba troche wrzucic na luz i mniej przjemowac się tym, ze co 2. panna idzie w svarowskim czy z kaljami, bo tak naprawde to tylko my (pieprzniete :PP) bridezille mamy sprawodznych setki stron slubnych ze zdjeciami :DDD dla reszty zawsze jest wow, albo wow to ty??,albo neistety wow, w stylu, ale siie zrobiłas.. ;/ i chyba tylko tego ostatniego grymasu chcemy uniknąć, plus raczej dla siebie wariujejmy ze stylizacjami i innymi pierdolami :D bo w sumie to tez mega frajda jest :P no to sobie podumalam... rpzepraszam ogromnie za offf....

okularki w zlotych oprawkach rewelak plus bukiet tego typu- albo np. wstazka przy bukiecie :) extra

zwierzatko_mojej_mamy

sobieska to samo pisalam przed moim slubem, bo moja mama z babcia optowaly za suknia-rybka, a ja nie chcialam, bo mi sie opatrzyly wlasnie przez fora i niestety juz nie pomagalo nawet to, ze sama sobie tlumaczylam, ze Ci moi goscie to moze 3 w roku obskocza sluby maksymalnie i trendu nie zauwaza ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

diatoma

WITAM , PO PRZERWIE :) trochę mi emocje opadły w związku z wyborem sukienki, stanełam teraz przed decyzją zaproszeń, zamieszczę Wam między którymi się waham:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Na decyzję mam czas do czwartku, także pomóżcie!!!

szelma


zwierzatko_mojej_mamy

ja tez bym glosowala za srodkowymi, ale ptaszki maja zbyt szurniete oczka :D gdyby mialy tylko kropki byloby o niebo lepiej :D ostatnie tez mi sie podoba ;) pierwsze to takie nietrwale w wymowie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Mają szurnięte oczka, bo są crazy in love lol.

zwierzatko_mojej_mamy

no ale tak brzydko szurniete ;) niby szurniete, ale za malo jak na szurniecie z premedytacja ;) rozumiesz? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Si :). Szurnięcie musi być odpowiednie :D.

diatoma

powiem szczerze, że ta analiza zaproszeń mi pomogła, nie sądziłam że te dmuchawce mogą świadczyć o ulotności, tzn do głowy mi to nie przyszło. Jestem biologiem z wykształcenia, i zawsze  jak cos wybieram to musi być motyw przyrody. nie lubie serduszek itp;.ale  te ptaszki są takie nie konwencjonalne. bardzo mi się podobają. ale ąz tak są szurnięte?

zwierzatko_mojej_mamy

diatoma no wlasnie nie sa ;) liscie i muzyka z dziobow jest git, tylko ptaszki jak dla mnie za malo fantazyjne na porzadne szurniecie - a takie porzadnie szurniete bym brala od reki. ale to tylko moje fanaberie :D
dmuchawce no takie sobie - moze za duzo sie ich naogladalam na scianach w gazetach wnetrzarskich, bo byl chwile temu jakis wysyp ;) mi tam symbole ulotne nie przeszkadzaja, nie wierze w perly wrozace lzy itp, ale jakos dmuchawce do slubu mi nie pasuja ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malybob

Ptaszki! Sa tak radosnie szurniete ;) No i maja motyw nutek (moje zboczenie ;) )

PS. No i mozna do ptaszkow dopasowac np. cytacik z PnP o piersiach jak golebice :D

sonja

Ten lewy ptaszek ma jedno oczko bardziej ;D

niewiemjaka

podobaja mi sie dmuchawce ;) nie pomyslalam o ulotnosci (w zasadzie to nasionka z ktorych pozniej wyrastaja nowe roslinki, wiec moze nie takie do konca ulotne)
a ptaszki sa fajne bo jest poziomo i fajny kolorek :)

Norka

Diatoma, a na jakiej atmosferze Wam zależy? Swobodnej czy bardziej formalnej? Bo zaproszenie to też rodzaj podpowiedzi dla gości, jakiego typu imprezy mogą się spodziewać. Drugie zaproszenie jest bardzo radosne, bezpośrednie i zabawne. Ptaszki rzeczywiście mają dziwne oczka, ale całość wygląda oryginalnie. Trzecie jest eleganckie i stonowane, motyw się fajnie komponuje z perłowym papierem. Dmuchawce są dla mnie neutralne, jeśli już to kojarzą się z latem i wylegiwaniem się w trawie ;) Tylko tło jest trochę za ciemne - wydaje mi się, że przytłacza.

magoo

diatoma zerknelam na twoje zdjecie w sukni i najbardziej pasuja mi tu dmuchawce, a na drugim miejscu ptaszki