Rowerek

Zaczęty przez Angie, 15 Kwi 2010, 23:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziuta

Cytat: Angie w 02 Kwi 2012, 19:15:54
Kupiłam w końcu biegowy, ten większy. Piszą, że od 2,5 roku, a Lena jest wysoka więc
myślę, że będzie ok ;D

http://allegro.pl/tup-tup-rowerek-biegowy-classik-i2241997030.html
ja wczoraj mierzyłam do niego Karola i jednak musi mieć mniejszy
więc będzie LIMO :)
http://tuptupbikes.eu/product/limo/

zuzia

#201
Cytat: Kasia w 02 Kwi 2012, 10:06:49chciałam podjechac do decatlonu czy innego sklepu z rowerami aby sobie pojeździł, poprzymierzał się itd
no ale nie mamy kiedy
Kasia, a moze w świeta się jakoś zgramy? bo my mamy taki z decathlonu biegowy, M. był na początku trochę sceptyczny, ale teraz śmiga. zwłaszcza razem z kolegą z przedszkola (mają identyczny) to są boscy.
M. ma trójkołowy z pedałami - za nic na świecie nie chce ich używać. dlatego wybrałam biegowy.

Dodany tekst: 04 Kwi 2012, 10:53:46

Cytat: rubin04 w 02 Kwi 2012, 16:48:26
a wiecie co, ja to sie zacząłam zastanawiać czy takie rowerki "odpychacze" nie są dla nóg jakos nie dobre :hmm: To tak w kontekście tego co pisała Niewiemjaka o bólach nóżek Wiktora..
tak, pod warunkiem, że będzie dopasowany "wzrostowo"

Kasia

no to moze i jest pomysł :D

niewiemjaka

tak tak, na pewno rowerki sa dobre! ale tylko dopasowane wzrostowe, pamietajcie, zeby nie przegapic momentu podrosniecia nozek tak jak u nas to było ;)
nóżki mu urosły a autko wzrostu dla roczniaka, wobec czego musiał je wyginac na boki na płasko żeby sie odpychać i jechać
uczulam zatem na dopasowanie wzrostem do dziecka no i na to żeby pedałki 'lekko chodziły" jeśli to lancuchowy rower:)

golinda

tup tupy są regulowane


OlaFasola

Do nas też wczoraj przyszedł limo. Bardzo ładny, wygląda porządnie. Mikołaj dzisiaj koniecznie chciał go zabrać do żłoba.

ziuta

Cytat: OlaFasola w 05 Kwi 2012, 14:54:24Mikołaj dzisiaj koniecznie chciał go zabrać do żłoba.
Karol chciał wczoraj zabrać do łóżka :D

golinda

phi, to normalne, ja też sypiałam z nowym rowerem

OlaFasola

Cytat: ziuta w 05 Kwi 2012, 14:57:09Karol chciał wczoraj zabrać do łóżka Cheesy
hahaha, moja mama się dzisiaj pytała czy spać z nim nie chciał :D

Kasia

#210
zdecydowaliśmy ze kupimy młodemu tradycyjny rower, w decathlonie nie chciał z takiego zejsc ;)
jaki rozmiar kółek maja rowery dla waszych dzieci
Pawełka rubina to wiem że 14 cali a pozostałe? bo się zastanawiam czy 12 to nie za małe a 16 to raczej za duze :knuje: 14 jest  bardzo mało i nie ma w czym wybierać :hmm:
rubin i jak ten rower z decathlonu? wart swojej ceny?
wady jakies ma?

zosia2007

moj ma 12 cali, rower jest na razie za duzy

Kasia

musze właśnie jakiś z 12 dorwac i zobaczyć jak to wygląda :knuje:
ten z decathlony 14 był idealny :knuje: no ale ciężko dostać 14 nie wiem czemu

zosia2007

Kasia masz pw

Angie

Kasia dla naszych dzieciaków właśnie 14 są najlepsze, ale ich jest mało.
12 będzie chyba za mała, a 16 za duża ;D


Lena bardzo dobrze radzi sobie na biegowym  :jejeje: :jejeje:

zuzia

Cytat: Angie w 20 Kwi 2012, 11:47:23Lena bardzo dobrze radzi sobie na biegowym
Misiek też go uwielbia!

rubin04

Kasia, jak na razie wad brak a same zalety.
P. śmiga na nim, zakręca, pedałuje, no jak dla nas zupełnie super. Jesteśmy b.zadowleni.
No i ładny jest ten z rybą :)

Ja polecam :) Potem mozna będzie odkręcić boczne kółka i bedzie miał normalny rower.

Jedyna wada to brak regulacji wysokosci tych kółek z boku, tak by np. były wyzej jako asekuracyjne.
Ale zakładamy ze albo zagniemy do góry albo całkiem odkrecimy jak P. już sobie bedzie dobrze radził i bedziemy go uczyć jazdy bez bocznych.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: rubin04 w 20 Kwi 2012, 11:59:01No i ładny jest ten z rybą Smiley
no właśnie ew. ten z rybą bierzemy pod uwagę

foszek

My mamy juz wszystkie: dzieki sasiadce i kuzynce, mamy 3 uzywane 3-kolowe, od szwagierki tuptupGuests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
jeszcze nie uzywany, bo byl za duzy w zeszlym roku i od tesciow normalny z bocznymi kolkami no i kettler, ktory F. uwielbia najbardziej

ishka82

Cytat: zosia2007 w 20 Kwi 2012, 10:24:08
moj ma 12 cali, rower jest na razie za duzy
to tak jak u nas ;D zastanawiamy się nad biegowym na dzień dziecka :)

magdalinska

urabiam M., zeby kupic Kubie rowerek biegowy, bo jest przeciwny
jakie macie argumenty na tak?
i w ogole jak dobrac odpowiednia wielkosc, bo jutro chce pojechac do sklepu cos pomierzyc (zakładajac, ze na moim zadupiu cokolwiek bedzie :/ ) no i na co zwracac uwage

ishka82

#221
magdalinska, nasz normalny rowerek jest trochę za duży, mała nie sięga stabilnie do podłoża siedząc na siodełku i nie daje rady pedałować, bo jednak sporo siły trzeba w to włożyć...za to schodzi z siodełka na ramę i odpycha się nogami i wtedy ma taaaaką radochę i sama kieruje i w ogóle och i ach :) jak A. to zobaczył, to przyznał mi rację, ze rowerek biegowy byłby teraz super, a ten za rok...kto wie, może już bez bocznych kółek ;)

Dodany tekst: 20 Kwi 2012, 17:31:06

a, no i ja będę zmuszona na Allegro zamówić, bo u mnie w sklepach takich "cudów" nie uświadczę, a jeśli coś będzie, to cena z kosmosu, a ja powiem szczerze, ze nie chcę na to majątku wydać, myślę o ok. 100zł ;)

Angie

magdalinska wielkość tak, żeby stopa płasko była na ziemi :)

A tak to chyba na nic nie trzeba zwracać uwagi.


magdalinska

jutro jedziemy poszukac, ogladalismy na youtubie filmiki, ale te dzieci wymiataja :D

martullek

ja muszę chyba rolki dla siebie kupić. ciężko mi nadążyć za Wojtkiem ;) cieszę się, że biegowy kupiliśmy