Rowerek

Zaczęty przez Angie, 15 Kwi 2010, 23:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Rzucilam okiem na te rowery ze strony sklepu który wrzucilas i ja niestety nie kupie pieciolatce roweru z przedzialu cenowego 1300-2200.
Także odpada. P poszukam czegoś tanszego :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ddu

szukaj szukaj, daj znać, co znalazłaś :)
mnie koleżanka namówiła, bo mówi, że ona sprzedała ten rower po synu 200 zł taniej niż nowy, że idą na pniu
więc raz w życiu nie oddam czegoś po dzieciach kuzynom i kuzynkom, tylko sprzedam! ha! taki chytry plan :D :D :D

dragonfly

salsa, no widze ze Lila kurczaczek :) Heniek ostanio chyba 19kg wazyl i przy 123 cm jest mega szczuply....

dragonfly

Cytat: ddu w 25 Maj 2020, 22:08:56
szukaj szukaj, daj znać, co znalazłaś :)
mnie koleżanka namówiła, bo mówi, że ona sprzedała ten rower po synu 200 zł taniej niż nowy, że idą na pniu
więc raz w życiu nie oddam czegoś po dzieciach kuzynom i kuzynkom, tylko sprzedam! ha! taki chytry plan :D :D :D
nam sie udalo kupic w sklepie nowe, ale wychodzily nowe kolory i tez wyprzedawali, na ebay praktycznie niewiele taniej niz w sklepie. Niedlugo bede musiala kupic H nowy rower wiec dobrze, ze mi przypomnialyscie, czas sie zaczac rozgladac :)

salsa

Cytat: ddu w 25 Maj 2020, 22:08:56
szukaj szukaj, daj znać, co znalazłaś :)
mnie koleżanka namówiła, bo mówi, że ona sprzedała ten rower po synu 200 zł taniej niż nowy, że idą na pniu
więc raz w życiu nie oddam czegoś po dzieciach kuzynom i kuzynkom, tylko sprzedam! ha! taki chytry plan :D :D :D
A potem zedrze lakier na chodniku i dupa A nie sprzedam  ;) to ja poszukam używki, ale też nie jestem frajerem zeby kupic uzywane 200 zl taniej, tak za 60% to ok
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: dragonfly w 25 Maj 2020, 22:10:39
salsa, no widze ze Lila kurczaczek :) Heniek ostanio chyba 19kg wazyl i przy 123 cm jest mega szczuply....
ona jest po prostu chuda, zebra na wierzchu
115 cm i 16 kg
A Aleks 135 cm i 27 kg
On wyglada jak normalne szczuple dziecko.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

Ja właśnie przeżyłam cenowy szok rowerowy, bo weszłam w linka sprawdzić wagę Adasiowego
Tydzień temu kupowałam Adasiowi rower Krossa za 739 zł, żadna promocja, teraz ten sam sprzedawca już go ma za 899zł

justynaaaa2

Hulajnogę też mamy z decathlonu tylko Mid5, dla mnie ciężka i nieporęczna, ale Adaś twierdzi, że jeździ się super, w sumie służy do jazdy a nie do noszenia ;)

OlaFasola

ddu, Milena ma Krossa po Mikołaju, a on GT, bardzo fajne oba. Dużo lżejsze niż te z decathlonu. Mi też zależało na wadze, bo moje dzieci są bardzo drobne, zwłaszcza Mikołaj

https://photos.app.goo.gl/SAXGKydKfWMMne3E7

https://photos.app.goo.gl/28Fnkn3vfPnzvZ9G8

OlaFasola

justynaaaa2, też właśnie szukając roweru Mikołaja zdziwiłam się jego aktualną ceną...MASAKRA rok temu był kilka stówek tańszy

errata

Cytat: salsa w 25 Maj 2020, 21:54:25Ja musze Lili kupic nowy rower, ch chciałabym super lekki bo to dziecko niewiele je, ma 5 i pół roku i waży 16kg,  wiec to skrajny przypadek 🙈

Antek rok więcej i też waży 16 kg  :sciana:

ddu

tak, rowery podrożały ostatnio bardzo
ciekawe, czy zainteresowanie o tyle większe, czy też faktycznie dostawy z Chin nie docierają...

GT dla dzieci nie widzę.
Kross dwa razy cięższy niż ten woom... ale nie wiem, czy to ma aż takie znaczenie
Helena ma nawet nie wiem, jaki, ale ona silna, daje radę z ciężkim, ale też nie kocha jakoś jazdy na rowerze
natomiast  o bracie mówi tak: stefek i rower to jedno :D
dlatego tu się bardziej fiksujemy

ddu

aż muszę dzieci zważyć ;)
znowu nie mam pojęcia, ile ważą
ostatnio nie wiedziałam, jak wypożyczaliśmy narty i deskę dla H :D
na szczęście w serwisie mieli wagę

errata

ddu, ja wiem, bo Antosia w szpitalu ważyli ostatnio ;)

errata

Jakie macie rowery dla swoich synów? Damki? Czy z ramą? Dla takich 5-7 latków?

justynaaaa2

errata, mi się wydaje, że te 20 cali to są uniwersalne, Adaś ma ten
https://www.dobrerowery.pl/kross-hexagon-mini-m-20-grf-lim-sre-p

Kasia

#1191
Ramy w tych małych chłopięcych rowerach są jak w damkach.

Majka jeździ na chłopięcym ale jej się podoba, dla niej dziewczyński.
https://images.app.goo.gl/iXuhcrLyb5BYuGxp8

errata

Hmmm tez tak muslalam. Ok dzięki wielkie za pomoc :)

kotabma

#1193
errata, u mnie Zosia jezdzi na chlopięcym czarnym. Początkowo był bunt ale teraz jest bardzo zadowolona. Marta dostała od sąsiadki dziewczęcy.

Generalnie ja nie kupię roweru typowo dziewczęcego bo Jan na nim nie będzie chciał jeździć, dziewczyny na chłopięcych jak najbardziej tak ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

Hela miała wcześniej czarny BMX, na pewno nie był dziewczęcy :D

a dziś przyszedł czerwony Woom Stefka, jest śliczny, Stef przeszczęśliwy, dzwonił do szym z 4 razy (z mojego tel), kiedy wróci z pracy,
musiał natychmiast skręcać i poszli jeździć :)

errata

O kolor mi nie chodzi, a o ta ramę w rowerze. Ani kupiłam kiedyś krossa w kolorze, takim aby chłopaki później mogły jeździć. Nie interesowałam się rana tego rowera, bo myślałam, ze dla dzieci jest jedna. A tu szwagier mi wyjechał z ambicja ;) ze on synowi kupi z ,,męska" ramą ;) i się trochę zdziwiłam :D

Teraz niby maja problem, bo przy takich kołach, jak ma Antek nie sięga do ziemi przez ta ramę. I nie chce takiego roweru, a na tym malutki musi dużo się naprdaloeac, aby resztę dogonić ;)

Kasia

To zaszalał lol dziecku przyjemność zrobił. No ale syn ma męski rower, najważniejsze lol
a tak naprawdę nie widziałam dziecięcych z męską ramą. Dobrze wiedzieć, że takie są :D

kotabma

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: ddu w 28 Maj 2020, 21:12:37a dziś przyszedł czerwony Woom Stefka, jest śliczny, Stef przeszczęśliwy, dzwonił do szym z 4 razy (z mojego tel), kiedy wróci z pracy,
musiał natychmiast skręcać i poszli jeździć
jutro, najpóźniej w poniedziałek, przychodzi Woom 4 Henka :) Niebieski ;) Biedny nie może sie juz doczekać!

calla

Swietne sa te rowery! My planujemy zakup w przyszlym roku.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)