Rowerek

Zaczęty przez Angie, 15 Kwi 2010, 23:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

#1050
Teraz w rodzinie sie sporo dzieci porodzilo i te rzeczy pt rowerek biegowych mam w spadku

fasolka1980

marax - to potrzebne Ci kolejne graty? niech jej kupi kolczyki albo wisiorek - będzie na potem.

golinda

Cytat: marax w 21 Lip 2015, 10:17:28
Co jest jeszcze fajnego dla rocznego dziecka ?

stolik piasek/woda, taki na dwór. moje dzieciaki uwielbiają. mam już drugi, bo pierwszy po N. się zużył

golinda


marax

Mieliśmy taki chyba dalej gdzieś jest Laura sie nie bawiła . No nic moje dzieci to tylko gwiazdkę z nieba chyba .....

Kasia

Marax to niech dadza ci bon do jakiegoś ciuchowego sklepu
lub kasę do skarbonki

a może większą posciel? kapę na łózko, cos do pokoju, obrazek, dekoracja, półka?

marax

Rozi nie ma pokoju wiec z kapa ciezko bo musiałoby pasować do czegoś czego nie ma :)

rudasekawf

Widziałam w tym wątku wypowiedzi nie tylko o rowerach,  ale też hulajnogach. Myślicie,  że 2,5 letnie sprawne dziecko poradzi sobie na hulajnoga trójkołowej? Moja mama wymyśliła taki prezent dla L. na zajączka.  Jeśli tak to czy jakiś model polecacie, na co zwrócić uwagę?

OlaFasola

rudasekawf, spokojnie sobie poradzi. Milena śmigala jak szalona w tym wieku. Kup porzadniejsza, dziewczyny polecaly chyba z decathlonu, podobną do mini micro. Poszukaj jest o tym cały wątek

Angie

Poszukaj hulajnogi cogio na allegro.Też zamówiłam dla siostrzenca.

marax

Cytat: rudasekawf w 12 Mar 2016, 13:52:29
Widziałam w tym wątku wypowiedzi nie tylko o rowerach,  ale też hulajnogach. Myślicie,  że 2,5 letnie sprawne dziecko poradzi sobie na hulajnoga trójkołowej? Moja mama wymyśliła taki prezent dla L. na zajączka.  Jeśli tak to czy jakiś model polecacie, na co zwrócić uwagę?
Rozi jezdziła jak miała rok :) tz próbowała ale całkiem całkiem jej to wychodziło wiadomo pokracznie ale myślę że juz w to lato uda się coś więcej.

marax

Cytat: rudasekawf w 12 Mar 2016, 13:52:29
Widziałam w tym wątku wypowiedzi nie tylko o rowerach,  ale też hulajnogach. Myślicie,  że 2,5 letnie sprawne dziecko poradzi sobie na hulajnoga trójkołowej? Moja mama wymyśliła taki prezent dla L. na zajączka.  Jeśli tak to czy jakiś model polecacie, na co zwrócić uwagę?
mam cogio, kupiłam na prezent chrześnicy - oprócz tego że odpadł napis jest nie do zdarcia. Oni z nią jeżdżą nawet na wakacje.

niewiemjaka

tak mi sie skojarzylo z rowerkiem :D
widzialam ostatnio chłopca, który tak płynnie sobie śmigał na takich świecących rolkach, nakładkach na buty, no czad!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



zwierzatko_mojej_mamy

jestem rozdarta pomiędzy natychmiastową chęcią założenia tego i wizją, jak se wybijam zęby lol lol ale jazda ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rudasekawf

Dzięki. Oglądałam te cogio. Bardzo fajna. Skoro mówicie,  że nie do zdarcia to kupię :)

justynaaaa2

Też widziałam raz kolesia jak na tym pomykał
Ciekawa jestem czy to trudne :)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

Wygladalo na latwiejsze niz rolki, bo w kazdej chwili mozesz na palcach zatrzymać
I tak fajnie swiecily :D
W googlu widzialam więcej, dziwne ze na allegro tak malo :

konwalia

Mam do sprzedania tuptupa różowego plus kask z decathlonu, ktoś chętny?

marcheewka

Cytat: marax w 12 Mar 2016, 20:28:13
mam cogio, kupiłam na prezent chrześnicy - oprócz tego że odpadł napis jest nie do zdarcia. Oni z nią jeżdżą nawet na wakacje.

hmm, zainteresowała mnie ta cogio, solidna jest?
Ola kocha swoją hulajnogę (sjm chyba) ale juz wyrosla z niej trochę i chciałam kupić maxi micro, ale koszt ponad 500 zł trochę mnie stopuje.

Warto tą podróbę?

Angie

Marchewka warto.
Ja mam dla Leny micro widziałam cogio i one są takie same.

tiliam

Robi sie ciepło, wiec chyba wyjdziemy w koncu na rower -
Mamy puky biegowy - mały jeszcze na tym nie jeździł.. Nie wiem czy sobie poradzi, bo on raczej słabszy ruchowo jest ;) podpowiedzcie jaki kask kupic dla takiego malucha?(2lata3 mce)?ktory najlepszy??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Hulajnoga cogio rewelacja. Bardzo fajny mechanizm skrętny. Do rzeczy wykonana.  Lenka zachwycona

ddu

Cytat: tiliam w 27 Mar 2016, 14:05:36
Robi sie ciepło, wiec chyba wyjdziemy w koncu na rower -
Mamy puky biegowy - mały jeszcze na tym nie jeździł.. Nie wiem czy sobie poradzi, bo on raczej słabszy ruchowo jest ;) podpowiedzcie jaki kask kupic dla takiego malucha?(2lata3 mce)?ktory najlepszy??

moja Hela ma uvex
mieliśmy z Decathlonu i jeden jakiś rowerowy, niby naklejki, certyfikaty, jak walnęła głową o ziemię, kask natychmiast przesunął się w tył głowy
ten uvex ma kształt jak stare kaski motocyklowe, taki orzech,
widziałam niedawno w sklepie rowerowym podobne, inne marki,
wszystkie dość drogie, ale Stefkowi na pewno kupimy też taki

one mają z tyłu takie "pokrętło" do regulacji, więc przylegają do głowy, a kiedy na głowie czapka (bo H nosi go także na łyżwy), to można trochę odkręcić

ddu

czy hulajnogi cogio są także dwukołowe?
H mówi, że 3 to "dla dzieciaków"
przeglądam strony i te Cogio widzę tylko z 3 kołami