Autor Wątek: Rowerek  (Przeczytany 49081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
Odp: Rowerek
« Odpowiedź #100 dnia: 30 Kwi 2010, 20:09:05 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
piwko laski! dalam rade pieronstwu, ale co z tego, jak Ingrid woli jak jej stopy wisza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie chce ich trzymac na podnozkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wiktor tez niechcial trzymac nog na podnozkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 30 Kwi 2010, 21:16:05
nionczka, a czy w tym Waszym rowerku masz mozliwosc sterowania rowerkiem za pomoca rączki?
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi 2010, 21:16:05 wysłana przez gioseppe »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

nionczka

« Odpowiedź #101 dnia: 30 Kwi 2010, 21:23:04 »
nionczka, a czy w tym Waszym rowerku masz mozliwosc sterowania rowerkiem za pomoca rączki?

Nie wiem czy jest, ja w kazdym razie steruje. Raczka sie kreci, ja sie krece, kolka sie kreca i to ja mowie gdzie jedziemy. Nie wiem jak, ale steruje.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #102 dnia: 30 Kwi 2010, 21:31:05 »
Nie wiem czy jest, ja w kazdym razie steruje. Raczka sie kreci, ja sie krece, kolka sie kreca i to ja mowie gdzie jedziemy. Nie wiem jak, ale steruje.

no wlasnie ja tez nie wiem jak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo tam nei ma mechanizmu sterowania
wierze na slowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 30 Kwi 2010, 21:31:05 »

Angie

« Odpowiedź #103 dnia: 01 Maj 2010, 00:10:07 »
dostaliśmy dziś rowerek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Milosz nawyzywał przy składaniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wygląda fajnie, jutro wypróbujemy na spacerze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #104 dnia: 03 Maj 2010, 14:44:25 »
kupilismy wczoraj rowerek
zmierzylismy 3 ktore nam sie podobaly
stanelo na tym hudora  z baldachimem, bo najbardziej nam odpowiada
tyle, ze baldachim zostal w pudle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wiktor ma niezla frajde, wczoraj siedzial jak zaklety jak na tym rowerku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 03 Maj 2010, 20:58:19 wysłana przez gioseppe »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 03 Maj 2010, 14:44:25 »

abkasia

« Odpowiedź #105 dnia: 09 Maj 2010, 22:36:51 »
to moje ziecko jest jakies dziwne.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jego rowerek interesuje przez jakies gora 10 min.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
on kocha biegac...
wozek, to wrog nr 1
rowerek tez jest tylko na chwilke.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #106 dnia: 06 Cze 2010, 13:53:57 »
Igor dostał juz wczesniejszy prezent od chrzestnego na roczek

Rowerek Smart trike Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bardzo mi się podoba, ze rosnie razem z dzieckiem!

ogólnie super jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #107 dnia: 06 Cze 2010, 13:58:52 »
fasolka1980 jaki macie model?
Lena tez ma smart trika i to jest hit Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Uwielbia jezdzić rowerkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #108 dnia: 06 Cze 2010, 14:01:01 »
fasolka1980 jaki macie model?
Lena tez ma smart trika i to jest hit Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Uwielbia jezdzić rowerkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i dlugo nim jezdzi?
hugo w rowerku wytrzymuje gora 5-10m min... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #109 dnia: 06 Cze 2010, 14:01:24 »
fasolka1980
pokaż rowerek bo chcę dla Michała na roczek a nie mam kiedy przebic się przez ten wątek

Angie

« Odpowiedź #110 dnia: 06 Cze 2010, 14:04:28 »
abkasia jezdzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  na razie sceny robi przy jezdzie wózkiem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale rowerek jest ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 06 Cze 2010, 14:05:47
zuziu Lena ma ten tylko w innej wersji kolorystycznej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale ta dobra dla chłopaka

« Ostatnia zmiana: 06 Cze 2010, 14:05:47 wysłana przez Angelos »

fasolka1980

« Odpowiedź #111 dnia: 06 Cze 2010, 15:13:46 »
zuzia, mamy identyczny jak ten z linka Angelos:)

abkasia- na razie byl kilka razy i bardzo mu się podobało:)

niewiemjaka

« Odpowiedź #112 dnia: 07 Cze 2010, 12:04:25 »
co prawda to nie ten level wtajemniczenia ale... na przyszlosc D:
slyszalam bardzo bardzo dobre opinie o tych rowerkach bez pedalkow - takie do odpychania (ale to juz dla wiekszych dzieci, ktore chodza i utrzymuja rownowage)
po takim rowerku do odpychania - dziecko sie przesiada na prawdziwy rowerek z pedalkami i nie ma problemow zadnych - po prostu zaczyna jechac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
sa po prostu lepsze niz takie z podporkami czterokolowce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

nionczka

« Odpowiedź #113 dnia: 07 Cze 2010, 13:11:52 »
co prawda to nie ten level wtajemniczenia ale... na przyszlosc D:
slyszalam bardzo bardzo dobre opinie o tych rowerkach bez pedalkow - takie do odpychania (ale to juz dla wiekszych dzieci, ktore chodza i utrzymuja rownowage)
po takim rowerku do odpychania - dziecko sie przesiada na prawdziwy rowerek z pedalkami i nie ma problemow zadnych - po prostu zaczyna jechac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
sa po prostu lepsze niz takie z podporkami czterokolowce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Moze tak, ale na takim bez podparcia to dziecko samo za dlugo nie pojezdzi. Zaliczy pare razy ziemie i szybko sie znudzi/zmeczy. A rodzic nie mzoe tego popchac czyli odpadaja jakies wyjscia na rower, tylko blisko domu. No chyba, ze ktos chce nosic.
« Ostatnia zmiana: 07 Cze 2010, 13:12:06 wysłana przez nionczka »

talula

« Odpowiedź #114 dnia: 27 Sie 2010, 11:19:07 »
Moze tak, ale na takim bez podparcia to dziecko samo za dlugo nie pojezdzi.

To chyba zelezy od dziecka, no i wieku , bo to raczej od 2 r.z., ale, zgadzam sie z niewiemjaka..bo widziałam dzieciaki na tych rowerkach, to po prostu jak burze szalały, widać było, że sprawia im to niesamowitą frajdę i faktycznie swietnie sobie radziły...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 27 Sie 2010, 11:19:07 »

aniak1211

« Odpowiedź #115 dnia: 27 Sie 2010, 11:29:06 »
Takie rowerki bez pedal sa super ale dla wiekszych dzieci:)
synek kolezanki taki ma i szaleje na nim,
ale on ma juz 4 latka,Dominice on sie podobal i tez chciala ale byl za duzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mysle ze po 2 r.z taki rowerek moze sie sprawdzic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

niewiemjaka

« Odpowiedź #116 dnia: 22 Cze 2011, 13:26:03 »
odświeżam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jaki rowerek biegowy macie?
co w waszym rowerku jest ok a co be ?
jaki rowerek biegowy polecacie?

Justynna

« Odpowiedź #117 dnia: 22 Cze 2011, 14:12:58 »
niewiemjaka, córka mojej siostry ma taki drewniany rowerek biegowy Tup Tup. Siostrzenica ma ponad 3 lata i nawet nieźle sobie na nim radzi. Wybrali drewniany bo jest lekki i nie jest jakiś mega drogi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #118 dnia: 22 Cze 2011, 20:53:39 »
niewiemjaka, mozesz wkleic, to co Ci w prw napislam :

yoy

« Odpowiedź #119 dnia: 22 Cze 2011, 22:23:41 »
oooo! bardzo mi się podobają te rowerki! oglądałam kiedyś fajny filmik, chłopiec zapinkalał na rowerku że ho ho!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]śro, 22 cze 2011, 21:24:41[/time]
o tu:
« Ostatnia zmiana: 22 Cze 2011, 22:25:09 wysłana przez yoy »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #120 dnia: 23 Cze 2011, 16:19:13 »
informacje od abkasi o rowerku z firmy hoppop

plusy:
-piekny desain Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
-bardzo wygodny,
-dobrze sie prowadzi
-to siedzisko sprezynuje, wiec pupa na nim nie skacze na nierownosciach
-nie jest to krotkie siedzenie, z ktorego dziecku bedzie zjezdzac pupa

minusy:
-podobno sa takei rowerki z hamulcem... ten nie ma, ale cyklisci radza sobie tez bez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
-niektore rowerki maja regulowana wysokosc siedziska i to moze byc praktyczne, bo na dluzej starcza... ten rowerek tego nie ma..

feeling.good

« Odpowiedź #121 dnia: 02 Mar 2012, 09:26:25 »
podbijam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Czy macie jakieś nowe doświadczenia z rowerkami biegowymi? Na co zwracac uwagę przy kupnie? Jakie modele polecacie?

Chcemy kupić Stachowi na urodziny, więc najwyższy czas zainteresować się tematem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #122 dnia: 02 Mar 2012, 09:42:12 »
feeling.good, zapomniałam oczywiście  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
My ostatecznie zamówiliśmy mu ten Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To jest tuptup mini, kolor limo.
Zastanawialiśmy się też nad tym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj , ale blokada skrętu kierownicy przeważyła za tup tup
Polecam tą stronę do poczytania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tam można znaleźć trochę informacji

Dla nas najważniejsze było jak wysoko jest siodełko, bo Mikołajek jest niski. Waga rowerka i blokada skrętu kierownicy. No i cena, bo niektóre powalają cenami.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #123 dnia: 02 Mar 2012, 09:51:20 »
Ola  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poczytam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Do tej pory widziałam właśnie te tup tup i bardzo mi się podobają. Tylko myślałam, że nie ma regulacji siedziska. Muszę Stacha zmierzyć.

OlaFasola

« Odpowiedź #124 dnia: 02 Mar 2012, 10:00:10 »
Tylko myślałam, że nie ma regulacji siedziska. Muszę Stacha zmierzyć.
No właśnie ma, niby nie jest najniższy bo ma 32cm, a są i takie od 28, ale chyba Kata pisała, że można tak dziurę jeszcze jedną dorobić i dodatkowo obniżyć siedzisko. zresztą możemy przymierzyć Stasia do naszego jak w końcu do nas dotrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj