Autor Wątek: Rowerek  (Przeczytany 49155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

Rowerek
« dnia: 15 Kwi 2010, 23:40:31 »
Macie jakieś rowerki dla maluchów? Moja mama uparla się żeby kupić Lenie na roczek
i nie wiem co mam wybrać.

Podoba mi się taki, ale cena wydaje mi się duża

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W tych podoba mi się to, że jest gdzie położyć nóżki, natomiast sam rowerek nie podoba mi się w ogóle.
na allegro jest ich najwięcej

Taki jest fajny, ale nie wiem czy dla rocznego dziecka wygodny  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

Odp: Rowerek
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwi 2010, 23:55:02 »
ten pierwszt najfajnieszy i praktyczny

Kasia

« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwi 2010, 23:59:27 »
Angelos u mnie po osiedlu najwięcej podobnych do tego drugiego jeździ, brzydkie to strasznie ale widocznie wygodne skoro tyle osob kupuje
w hipermarketach podobne widziałam

a rowerek to idealny prezent na roczek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwi 2010, 23:59:27 »

zosia2007

« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwi 2010, 23:59:47 »
ten pierwszt najfajnieszy i praktyczny
mi ytez sie tak wydaje, dziecko ma podporke na nozki, mozna mala przypiac no i wizualnie nawet ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwi 2010, 00:23:18 »
Angelos pierwszy super  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i "rośnie" razem z dzieckiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwi 2010, 00:23:18 »

ishka82

« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwi 2010, 07:56:51 »
Angelos, pierwszy super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj U mnie też najwięcej takich do drugiego podobnych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwi 2010, 08:33:27 »
angelos nie kupuj tego drugiego, po 1 brzydkie, po 2 badziewne
Maja dostała w tamtym roku lepszy od drugiego, ale gorszy od 1, nie moge znaleźć na allegro, gdyby nie kolor, to byłby ok, choć Maja woli go pchać, Iga jeździ

cherry

« Odpowiedź #7 dnia: 16 Kwi 2010, 08:55:19 »
Czesto widze na ulicy male dzieci z takim drewnianym rowerkiem, ale pomykaja te berbecie.
Podobno dziecko szybciej sie ucza jezdzic na normalnym rowerze, bo to cwiczy rownowage.

Dla siostrzenca kupilismy cos w tym rodzaju jak zdjecie nr.3. Sa tez takie, ze mozna przedudwac na rower z lancuchem jak dziecko podrosnie.

« Ostatnia zmiana: 16 Kwi 2010, 08:56:23 wysłana przez cherry »
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

konwalia

« Odpowiedź #8 dnia: 16 Kwi 2010, 08:57:31 »
ja kochałam mój pierwszy rowerek z 3 kółkami bo miał z tyłu taką taczkę jakby i można tam było wozić piasek i zabawki
choc pamiętam z dzieciństwa, ze kiedyś stanęłam na tej taczce żeby dosięgnąc do dzwonka na drzwi i spadłam i się poharatałam trochę

Angie

« Odpowiedź #9 dnia: 16 Kwi 2010, 12:34:04 »
Mi się też ten pierwszy najbardziej podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mama chyba jeszcze myślała o tym

Fajny, ale nie ma tego na nóżki, a zakładam, że na początku nie będzie potrafiła pedałować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]pią 16 kwi 2010 11:34:53 GMT-1[/time]
cherry te Twoje rowerki odpadają, bo Lena nie ma jeszcze roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Kwi 2010, 16:58:54 wysłana przez Angelos »

dragonfly

« Odpowiedź #10 dnia: 16 Kwi 2010, 13:26:10 »
Angelos ten pierwszy jest fajny!

niewiemjaka

« Odpowiedź #11 dnia: 16 Kwi 2010, 16:34:08 »
mi sie wydaje ze dla rocznego dziecka to same pedałki odpadaja, musialaby byc ta podstawka na nozki..(no i to sie odpina!)
no chyba ze Lena zacznie krecic pedalkami.. no ale nawet jak sie zmeczy to trzeba bedzie ja popchnac...
wiec konieczna podstawka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a druga rzecz to nie wiem czy by mi sie chcialo zapinac szelki, bo znajac zycie to takie dziecko co chwile chce wychodzic czy cos zobaczyc.. no nie wiem, ta przekladana raczka wydaje mi sie praktyczniejsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moze dlatego ze my mamy taki z raczka i podstawka z dwoma bagaznikami i muzyczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale moze jak dziecko juz jezdzi nim to lepsze szelki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mi sie podoba ten pierwszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a my dostalismy taki zajebiaszczo kolorowy:D
do tego jest ten baldachim odpinany ofcos
« Ostatnia zmiana: 17 Kwi 2010, 12:01:38 wysłana przez niewiemjaka »
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

aniak1211

« Odpowiedź #12 dnia: 16 Kwi 2010, 18:56:41 »
Taki jak ten pierwszy ma Dominika,
jestem z niego bardzo zadowolona,
Dominika do tej pory nie siega do pedal i trzyma nozki na podstawce,
pozniej ja chowasz,zdejmujesz ten ochraniacz co jest wokol dziecka i jest 3 kolowy rowerek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A cena wcale nie jest duza;)
u nas chyba troszke drozej jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Drugi to rzeczywicie badziewie,
mialam okazje uzyc go w PL i jest strasznie przewrotny.
Trzeci wydaje mi sie ze dla starszego dziecka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Lwica

« Odpowiedź #13 dnia: 16 Kwi 2010, 19:28:14 »
Angelos ja akurat bym byla bardziej skłonna co do drugiego tylko nie aż tak oczojebnego.

WIki właśnie taki rowerek dostała na 1 urodzinki. ALe wersja zwykła prosta. Jesteśmy obydwie nim zachwycone. Wiki już dawno otworzyła nim sezon wiosenny i codziennie jest spacerek z rowerkiem. Teraz jeździ z odpiętym daszkiem, ale na lato znowu przypne. Podpórka na nogi świetna sprawa bo Wiki sobie często stoi podczas jazdy. Rączka regulowana dla wysokiego i niskiego przydatna (WIki na najniższym ustawieniu pcha rowerek na spacerze albo po domu).
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

abkasia

« Odpowiedź #14 dnia: 16 Kwi 2010, 21:12:32 »
my mamy taki:

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 16 Kwi 2010, 21:12:32 »

Angie

« Odpowiedź #15 dnia: 16 Kwi 2010, 21:31:59 »
abkasia Hugo trzyma nóżki na pedałach?
« Ostatnia zmiana: 16 Kwi 2010, 21:32:17 wysłana przez Angelos »

abkasia

« Odpowiedź #16 dnia: 17 Kwi 2010, 11:24:37 »
abkasia Hugo trzyma nóżki na pedałach?
nie dosiega. to jest rowerek dla strrszego dziecka.
dotaismy o w prezencie, jest bardzo ladny z wygladu, nie taki kiczowaty( my mamy tez szaro-niebieski)
wada jego jest pochyle siedzenie. jak dziecko sie opera to pozycja jest pol lezaca i ma jakies krotkie pasy.

niewiemjaka

« Odpowiedź #17 dnia: 17 Kwi 2010, 12:09:54 »
no to ten nasz jest taki jak ma Dorotka bardziej tylko ze wersja policyjna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
narazie jest ok bo
1) W nie dostaje do pedalkow
2) czesto jezdzi na stojaco albo podczas jazdy wstaje zeby cos pokazac reka "o!"
3) ma dobre oparcie
4) przekladana raczka ktora go zabezpiecza, do kierownicy dostaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
5 ma swiatla policyjne i dzwieki i teksty w stylu "drop your weapon" ktore sobie wlacza

no ale my bysmy pewnie takiego w zyciu nie wybrali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i sie zastanawiam jak z takim 'festynem' wyjsc na spacer Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wazne ze jemu sie podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeszcze nie siedzial a juz piszczal do niego.. jazda po domu to jest frajda z okrzykami i piskami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #18 dnia: 18 Kwi 2010, 00:07:14 »
Angelos dobry watek zapodalas  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo bede teraz szukac dla malej:) Teraz jak jest cieplo tyle dzieci pomyka w takich rowerkach:) dzisiaj nawet jedna pania pytalam gdzie kupila:)

nionczka

« Odpowiedź #19 dnia: 18 Kwi 2010, 00:10:54 »
Ja nawet nie pomyslalam, ze moje dziecko mogloby miec rowerek! Fajne sa. Pewnie by jej sie podobalo, ale nie chce miec gratów w domu.

niewiemjaka

« Odpowiedź #20 dnia: 18 Kwi 2010, 09:45:16 »
nionczka gratów? u nas to garaz by sie przydal na jego sprzety jezdzace a ma w sumie mało.... ma rowerek, stoi juz i sie kurzy chodzik, lezaczek zlozony, krzeselko..
a on tak uwielbia psy! szok! i wczoraj w ŚD zobaczyl takiego wielkiego bujanego psa.. no i wyobraz sobie w jaki wpadl zachwyto - szal .. piszczal pokazywal i sie wyrywal do niego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no kocha psy, ale gdzie to wszystko pomiescic? jak my narazie w 2 pokojach...

Angie

« Odpowiedź #21 dnia: 18 Kwi 2010, 10:40:30 »
Mnie tez wkurza to, że gdzieś to trzeba wszystko trzymać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale zgodzę się na kupno rowerka, bo moja mama ogląda już samochody
na akumulator Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Powiedziałam jej, że jak kupi to będzie u niej stał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #22 dnia: 18 Kwi 2010, 11:12:58 »
My niby mamy 3 pokoje ale ciagle mi malo miejsca na te graty,
wozki,kojec,krzeslo do karmienia,bujana zyeafka,stolik edukacyjny,2 pchacze....i wiele innych rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale rowerek jest ciagle uzyciu bo po mieszkaniu tez mozna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #23 dnia: 18 Kwi 2010, 11:18:45 »
moje dziewczyny dostały wczoraj w prezencie namiot, stoi rozlożony w ich maleńkim pokoju Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #24 dnia: 18 Kwi 2010, 11:26:21 »
A u nas wszystkie zabawki mieszcza sie w jednym pudelku plastikowym :-)
No i troche zostalo w Bilbao, ale niewiele wiecej.
Teraz mamy duuuzo pustej przestrzeni i miejsca do przechowywania, ale ja nie chce tego gracic bo ciesze sie wlasnie ta przestrzenia i pustka.
Moze bym i skusila sie na rowerek, ale musialby byc taki rozwojowy. Na pare lat.