Ulubione zabawki z dziecinstwa :D

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 14 Kwi 2010, 13:14:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka


zwierzatko_mojej_mamy

#26
po kilku dniach zabawy to juz znalam na pamiec ktora dziurka jest polaczona elektrycznie z ktora i nie musialam nawet patrzec na pytanie i odpowiedz :D to byla super zabawka :D

Dodany tekst: 14 Kwi 2010, 12:42:45

i masterminda mialam i kochalam ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Dodany tekst: 14 Kwi 2010, 13:43:26

magdalinska za 100? :D to ja jade do domu pozbierac stare ;) mialam wilka, samoloty, i kucharza z nalesnikami ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Też miałam gierkę z wilkiem i jajkami. Boska była. A tak po 200 złapanych jajkach to te kury zaczynały nimi strzelać jak z karabinu i już nie dawłam rady łapać :(.

magdalinska

kurde, chyba sobie kupie ta gierke :D :D :D

jestynka

ja lubiłam grać w masterminda, memory i mario :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

konwalia

lego, jest gdzies w piwnicy u babci, całe gigant pudło
fleur i rózowy samochód kemping da barbi (Dostałam na komunie, tez mam w piwnicy)
strzykawki, igły, bandaze, gaziki i lali z miekkimi nogami i brzuchami, żeby mozna było im robić zastrzyki

emcia

Cytat: magdalinska w 14 Kwi 2010, 13:41:00
ulubionej zabawki nei pamietam, chyba nei maiłam, suszarke mielismy zolta, zbierałam i donaldy i turbo, pozniej, ok 7-8lat miałam taka gierke, cudna była  :dreaming: :dreaming: http://www.allegro.pl/item937147251_gierka_rewelacja_wilk_lapie_jajka.html
ja pierdziele, za 100 poszła  :padam: :padam: :padam: trzeba bylo zbierac takie rzeczy, a nei wyrzucac  :zly:

gdzieś ją widziałam u mamy  :rotfl:
moja mama chomikuje wszystko

konwalia

#33
brawurka mialam żółtą, 3 lata temu ja wydałam, bo nadal była sprawna, a ja sparwnych rzeczy nie wyrzucam na sietnik-czyli zbieram rupiecie lol

Dodany tekst: 14 Kwi 2010, 13:51:59

i wklejałam naklejki do takich zesztów- z gum chyba
a moja sis zbierała karteczki

emcia

#34
miałam takie cuda, ale wszystko ruskie



Dodany tekst: 14 Kwi 2010, 13:53:05

Cytat: konwalia w 14 Kwi 2010, 13:50:51
brawurka mialam żółtą, 3 lata temu ja wydałam, bo nadal była sprawna, a ja sparwnych rzeczy nie wyrzucam na sietnik-czyli zbieram rupiecie lol

Dodany tekst: 14 Kwi 2010, 12:51:59

i wklejałam naklejki do takich zesztów- z gum chyba
a moja sis zbierała karteczki

kolekcję karteczek mam do tej pory

szelma


aniak1211

a zbieralyscie naklej z gumy chyba chanej i wklejalyscie do specjalnego albumu??? :D

szelma

A nasza pierwsza barbio-lalka to była Skipperka w kostiumie kąpielowym, który zmieniał kolor w ciepłej wodzie. I Kena w takich kąpielowych gatkach też miałyśmy.

konwalia

ale zobaczcie jakie to bylo fajne, my się bawiłyśmy, bo nic prawie w tv nie było
jak jeżdziłam do babci to w sobote na rtl oglądalysmy rano bajki, jakie to bylo suuuper

emcia

maszyna była super, dopóki nie wkręciła koronki i nie połamałam korbki

aniak1211

Cytat: konwalia w 14 Kwi 2010, 14:55:57ale zobaczcie jakie to bylo fajne, my się bawiłyśmy, bo nic prawie w tv nie było

Dokladnie,teraz dzieci maja za duzo zabawe+telewizja a i tak sie nudza.

konwalia

a chodizłyście na koc pod balkony??

emcia

misia miałam zielonego, oczy mu latały i służył do kąpieli

szelma

#43
No ba.  W znaczeniu że na koc no ba.

Kasia

Cytat: szelma w 14 Kwi 2010, 13:30:23
A moja sis zbierała za młodu trolle - miała ich z 60 sztuk. Dalej są w domu - mieszkają sobie w ikeowym pudełku.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mam gdzieś trole :) dwa czy trzy :D

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: konwalia w 14 Kwi 2010, 14:58:18a chodizłyście na koc pod balkony??
NO JAAASNE ! :D spinaczami sie jeszcze koc drugi przypinalo do brzegu balkonu i byl pokoik :D:D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

Cytat: konwalia w 14 Kwi 2010, 13:58:18
a chodizłyście na koc pod balkony??
raczej uciekałam w nocy do lasu "z ekipą" podglądać siostrę i znajomych, którzy robili ognisko
banda dzieci w wieku 3 (mój brat) - 6 lat (ja i spółka) zasuwających przez łąki po rosie, po ciemku do lasu, przeskakujące przez rowy melioracyjne, a potem w ciszy przedzierające się przez krzaki

a za nami spanikowani rodzice i powrót stadka do domu na kopach

:rotfl: :rotfl: :rotfl:




szelma

A na koc zabierałam jeszcze ze soba naszego żółwia, żeby sobie pochodził na świeżym powietrzu.

Do tego mieliśmy jeszcze siedzibę podwórkowej badny w bardzo wygodnych krzakach.

OlaFasola

Moją ulubioną lalką była fleur, którą ojciec przywiózł mi z Niemiec.
Przeżyłam prawdziwy dramat, kiedy córka sąsiadów wcisnęła mojej lalce rzęsy do głowy.  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Bo fleurki miały rzęsy wystające z oka, a nie jak barbi tylko namalowane :)

zwierzatko_mojej_mamy

#49
mi tez sie wciskaly, ale wyjelam :D natomiast fleur umiala szpagat tylko wzdluzny a nie poprzeczny jak barbi i jak moja chcialam nauczyc to wydarlam jej koscudowa z miednicy i niestety zostala zaklejona brazowym plastrem dokola i wygladala jakby zawsze miala mini-spodniczke ;) a i tak dolem noga czasami myk - wypadala :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl