Co myslicie o tej łazience???

Zaczęty przez apasiu, 14 Kwi 2010, 10:08:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


inkageo

Trochę za dużo się w niej dzieje. Zrezygnowałabym z zielonego podwieszanego sufitu. I te kwiatuszkowe dekory jeszcze bym przemyślałam. Jestem posiadaczką kilku tulipanów w łazience remontowanej jakieś 5 lat temu i po kilku miesiącach przestały mi się podobać ;)
Imagine there is no hate

elve

za dużo dekorów, za dużo wzorów, za dużo otwartych pólek, za mało miejsca na przechowywanie

jaki ma metraż? nie przewidujesz pralki? gdzie kosz na brudną bieliznę? kwadratowa szafka pod umywalką niewygodna, półokrągła niepraktyczna

masz rzut z góry?

inkageo

#3
A czy drewno szafki umywalki będzie do czegoś nawiązywać? Czy nie będzie już więcej drewnianych akcentów? Jeżeli nie będzie to może biały lakierowany front?

Dodany tekst: 14 Kwi 2010, 10:17:52

O i zgadzam się z Elve, otwarte półki bym zlikwidowała, na rzecz zamykanych szafek. Będzie bałagan jak na wierzchu poustawia się kosmetyki.
Imagine there is no hate

apasiu

pralka i kosz oraz półki i miejsce na chemię będzie za tym murkiem (wnęka). Dodatkowa szafka jest nad kibelkiem. a z szafka pod umywalkę to jeszcze nic konkretnego, jeszcze nie wiem jaka będzie:)

salsa

Dla mnie tez jest bardzo niepraktyczna - jak znam siebie to bym zawalił te półeczki wszystkim co sie da i miałabym bałagan
bark jakiejś szafki zamykanej na ten cały kosmetyczny bajzel ;)

no i gdyby to miała być moja łazienka, to nie dałabym zestawienia dwoch zimnych kolorów, bo chyba bym w niej umarła z zimna ;) sama mam łazienkę niebiesko białą, ktorej nie lubie - niestety nie ja ja wybierałam, przyszłam "na gotowe", a że te kafelki sa w miarę nowe i niezniszczone oraz dobrej jakości to trochę szkoda mi wywalać kase na remont tego - niemniej nie lubię zestawienia zimnych kolorów w łazience ;) ale to juz taka moja prywatna fanaberia ;) a i wywaliłabym te kwiatuszki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

apasiu

#6
drewniana szafka to tylko na wizualizacji, takiej nie przewiduję raczej białą a otwarte szafki tylko dla drobnych dekoracyjnych pierdułek:)

Dodany tekst: 14 Kwi 2010, 10:23:25

płytki to baldocer colors, ten zielony nie jest taki zimny.
Taki fajny zieloniutki

salsa

#7
apasiu he he to zalezy jakie masz zachowania w domu :) Nasza Inka z pewnością by tam miała poukładane jak pod linijkę i te półeczki by dekorowały :) ja natomiast pewnie miała bym je wiecznie czymś zastawione  :mocking: :mocking:

Nie wiem, do której grupy sie zaliczasz, dlatego sama musisz zdecydować czy to rozwiązanie dla Ciebie :) ja właśnie likwiduje w łazience wszystkie otwarte miejsca "do stawiania" poza połka pod lustrem, która ma zostać opróżniona :D :D

Dodany tekst: 14 Kwi 2010, 10:27:09

Cytat: apasiu w 14 Kwi 2010, 11:22:06płytki to baldocer colors, ten zielony nie jest taki zimny.
Taki fajny zieloniutki
he he a zielony własnie zlikwidowałam z sypialni z wielka ulga :D :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elve

a ja myślałam, ze to prysznic
pierdułki w łazience są wątpliwą dekoracją ;) w łazience dla dekoracji stosuje się dekory ;)
półokrągły blat jest o tyle lepszy, ze można do łazienki swobodnie wchodzić nie uderzać o kant blatu... no chyba ze postawisz małą szafkę

stelaża geberitu nie podkreślałabym kolorowymi płytkami, dałabym białe a szafkę nad geberitem zrobiłabym z lakierowanej na biało płyty

wszelkie podziały, dekory, wzory, dodatkowe faktury zmniejszają optycznie łazienkę i wprowadzają chaos

inkageo

Półeczki będą zbierały kurz ;) Ja teraz nie mam ani jednej w górnej łazience i jestem zadowolona. Nie trzymam żadnych kosmetyków na wierzchu, a na ozdobę postawiłam storczyka na parapecie. Ale ja lubię sterylne wnętrza ;)
Imagine there is no hate

nionczka

Zrezygnuj z otwartych polek, zredukuj dekory.

Ten blat po umywalka asymetryczny wyprowadzilby mnie  z rownowagi. Nie moze byc po prostu prostokatny? Do sciany? Bylby praktyczniejszy i ladniejszy.
Sama sobie sie dziwie, ale nie razi mnie az tak bardzo podwieszany sufit chociaz normalnie ich nie znosze. Ale i tak bym z niego zrezygnowala.
Ogolnie za duzo sie tam dzieje. Pomysl, ze do tego dojda reczniki, kosmetyki i bedzie burdel i zamieszanie.
Bardzo podobaja mi sie kafle w paski i pewnie bym sie do nich ograniczyla.
Zrezygnowalabym z kwiatków.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

ja bym tylko wywaliła te kwiaty - jak dla mnie to już za dużo

salsa

Cytat: inkageo w 14 Kwi 2010, 10:30:16
Półeczki będą zbierały kurz ;) Ja teraz nie mam ani jednej w górnej łazience i jestem zadowolona. Nie trzymam żadnych kosmetyków na wierzchu, a na ozdobę postawiłam storczyka na parapecie. Ale ja lubię sterylne wnętrza ;)
Inka, ja tez tyle ze utrzymanie tej sterylności przychodzi mi z wielkim trudem :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

nionczka

Cytat: salsa w 14 Kwi 2010, 11:21:23no i gdyby to miała być moja łazienka, to nie dałabym zestawienia dwoch zimnych kolorów, bo chyba bym w niej umarła z zimna  sama mam łazienkę niebiesko białą, ktorej nie lubie - niestety nie ja ja wybierałam, przyszłam "na gotowe", a że te kafelki sa w miarę nowe i niezniszczone oraz dobrej jakości to trochę szkoda mi wywalać kase na remont tego - niemniej nie lubię zestawienia zimnych kolorów w łazience  ale to juz taka moja prywatna fanaberia


Odwrotnie niz ja! Jedynym cieplym kolorem jaki dopuszczam we wnetrzach to czerwien ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

a wogóle to flizy ;D ładne, szczególnie te w paski

salsa

Cytat: nionczka w 14 Kwi 2010, 10:33:38

Odwrotnie niz ja! Jedynym cieplym kolorem jaki dopuszczam we wnetrzach to czerwien ;-)
nionczka ja mowie TYLKO o łazience :) inne pomieszczenia lubie w zimnych odcieniach, tak tez przemalowałam ostanio przedpokoj i kuchnie :D
ale w łazience nie :) ale bezowego/brązu w łazience tez nie lubię ;)
generalnie preferuje w łazience neutralne kolory :)
niemniej bardzo mi sie podoba czarno-biała łazienka Su :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

a mi sie podoba - taka pisaneczka wiosenna ;) jak ktos lubi takie klimaty to jest super ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 14 Kwi 2010, 11:11:05
a mi sie podoba - taka pisaneczka wiosenna ;) jak ktos lubi takie klimaty to jest super ;)

Mnie tez sie podoba - mam podobny styl i obrzydly mi juz szare, bezowe i nudne lazienki ;) Sama mam cale mieszkanie kolorowe - w salonie jedna sciane zieloniutka, w sypialni turkusowa, kuchnie bialo zolta, czerwona lazienke (w niej mam za duzy misz masz, ale taka dostalam w spadku :D)
Moze w przypadku twojej lazienki zostawilabym kwiatki a wyrzucila te paseczkowe dekory. Ale sufit, lampy i kwiatki mi sie bardzo podobaja. Ogladalam kiedys te plytki i z checia bym do swojej je wstawila.

mignon

ja sobie zrobiłam "wesołą" łazienkę, teraz mnie czasem wkurza, ale nie uważam, że stonowane kolory to jedyny słuszny wybór :)
jak Ci się tak podoba to ok :)