Autor Wątek: kawa przepisy  (Przeczytany 12195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Odp: kawa przepisy
« Odpowiedź #75 dnia: 10 Paź 2009, 01:35:15 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kupiłam kubek do spieniana w Megapunkcie (czy jakoś tak) w Galerii Dominikańskiej za 49 zł

O takim pisałam na poprzedniej stronie - bo taki mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i w tym samym miejscu kupiony !sprawuje się bez zarzutu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

riannka

« Odpowiedź #76 dnia: 10 Paź 2009, 11:13:11 »
Kupiłam zachwalany przez Was kubek do spieniania w Tchibo, miał być do wszystkich rodzajów kuchenek i Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ! Do indukcji nie jest  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale kawę ze spienionym mlekiem wypiłam - pogrzałam mleko w mikrofali przelałam do kubka - ubiłam i było - rewelacyjne!!!! spieniacz w moim ekspresie przechodzi na emeryturę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #77 dnia: 10 Paź 2009, 13:20:31 »
Jak ktoś chce podgrzewać mleko w mikrofali to widziałam też szklany kubek do spieniania. Chyba za 50 zł, ale był sporo mniejszy.
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

marax

« Odpowiedź #78 dnia: 13 Paź 2009, 22:48:18 »
a nie wiecie gdzie mozna kupic metalowy taki zeby indukcja go przyjęla ?

effik

« Odpowiedź #79 dnia: 14 Paź 2009, 09:42:26 »
a nie wiecie gdzie mozna kupic metalowy taki zeby indukcja go przyjęla ?

riannka a z czego jest ten kubek?

mnie się wydaje, że nierdzewkę indukcja powinna przyjąć. ale może to zależy od rodzaju nierdzewki?
np. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mojego combata też na płycie kiedyś postawiłam, ale nie ręczę - bo ja mleka raczej nie podgrzewam

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 14 Paź 2009, 09:42:26 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #80 dnia: 14 Paź 2009, 10:26:31 »
do kubka magnes od spodu przystawic - jak sie przyklei to bedzie dzialac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

effik

« Odpowiedź #81 dnia: 14 Paź 2009, 10:37:48 »
do kubka magnes od spodu przystawic - jak sie przyklei to bedzie dzialac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o, tu zwierzak ma rację Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to dobry sposób Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

riannka

« Odpowiedź #82 dnia: 14 Paź 2009, 12:25:13 »
riannka a z czego jest ten kubek?

mnie się wydaje, że nierdzewkę indukcja powinna przyjąć. ale może to zależy od rodzaju nierdzewki?
np. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mojego combata też na płycie kiedyś postawiłam, ale nie ręczę - bo ja mleka raczej nie podgrzewam

z nierdzewki właśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax - kubki widziaiam w też duce, ale nie sprawdzałam czy nadają się do indukcji ....

inkageo

« Odpowiedź #83 dnia: 14 Paź 2009, 12:56:06 »
Ja już wiem czym się różni mleko spienione przez mój ekspres od tego spienionego w kubku.. To z ekspresu ma większe bąble powietrza, widzę je wyraźnie, mimo że trochę ślepa jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A sitko w kubku jest bardzo drobne i robi malutkie bąble powietrzne. Przez to piana nie jest taka kremowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I wolniej opada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #84 dnia: 14 Paź 2009, 13:23:14 »
inkageo z naukową dociekliwością  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

riannka, szukaj magnesu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

riannka

« Odpowiedź #85 dnia: 14 Paź 2009, 15:15:38 »
inkageo z naukową dociekliwością  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

riannka, szukaj magnesu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magnes mam, ale kiedy piszą do każdego rodzaju kuchni - to ja rozumiem że i do indukcji też .... kurka!

effik

« Odpowiedź #86 dnia: 14 Paź 2009, 19:31:35 »
riannka takie życie... jak szukałam kawiarki, to takiej która miała napisane, że nadaje się do indukcji. często jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #87 dnia: 28 Paź 2009, 14:31:00 »

effik

« Odpowiedź #88 dnia: 29 Paź 2009, 10:22:15 »

uwielbiam historie o Kopi Luwak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bardzo ładnie rozwinięta w filmie "Choć goni nas czas" z Freemanem i Nicholsonem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

« Odpowiedź #89 dnia: 05 Lis 2009, 08:21:06 »
dostałam newsletter Tchibo. za tydzień w sklepach będą mieli dzbanek do spieniania mleka za 29,99 - na razie tylko w necie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i pozostałe kawowe oferty: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 05 Lis 2009, 08:21:06 »

aja

« Odpowiedź #90 dnia: 05 Lis 2009, 10:26:36 »
dostałam newsletter Tchibo. za tydzień w sklepach będą mieli dzbanek do spieniania mleka za 29,99 - na razie tylko w necie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i pozostałe kawowe oferty: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chyba się przejadę do tchibo

mobka

« Odpowiedź #91 dnia: 05 Lis 2009, 11:34:34 »
Tylko, ze ten dzbanek z promocji to nie jest taki jak my kupowalysmy - ten jest taki do podstawienia pod rurke z ekspresu. Samym kubkiem mleka sie nie ubije.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #92 dnia: 15 Lis 2009, 11:00:17 »
zapomniałam o moim ulubiony przepisie na kawe: dodać trochę otartej skórki z cytryny - REWELACJA o własciwościach mocno pobudzajacych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

effik

« Odpowiedź #93 dnia: 15 Lis 2009, 17:52:46 »
zapomniałam o moim ulubiony przepisie na kawe: dodać trochę otartej skórki z cytryny - REWELACJA o własciwościach mocno pobudzajacych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a kilka kropel cytryny na ból głowy pomaga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #94 dnia: 15 Lis 2009, 18:44:18 »
Ale to do kawy z mlekiem, czy do czarnej ta cytryna? I co to znaczy "otarta skórka"?

wrobelek0403

« Odpowiedź #95 dnia: 15 Lis 2009, 18:51:54 »
inkageo mozna do takiej i do takiej,

a ja zwykle sciągam skórkę za pomocą tego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale w pierwszy raz w kawiarni piłam z cienko skrojonymi paseczkami
« Ostatnia zmiana: 15 Lis 2009, 18:52:49 wysłana przez wrobelek0403 »

inkageo

« Odpowiedź #96 dnia: 15 Lis 2009, 18:56:18 »
inkageo mozna do takiej i do takiej,

a ja zwykle sciągam skórkę za pomocą tego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale w pierwszy raz w kawiarni piłam z cienko skrojonymi paseczkami
Dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

evelka

« Odpowiedź #97 dnia: 17 Mar 2010, 13:47:11 »
Ma może któraś z was spieniacz do mleka mini mikser zastanawiam się nad takowym  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #98 dnia: 18 Mar 2010, 14:30:15 »
Ma może któraś z was spieniacz do mleka mini mikser zastanawiam się nad takowym  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie zastanawiaj sie bo to jest do niczego.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kubek jest najlepszy! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #99 dnia: 18 Mar 2010, 14:51:33 »
kubek jest najlepszy! Cheesy
O TAK!!!
Tylko szkoda, że teraz nie mogę kawy pić.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj