Stare zdjecia/albumy z eks - zachowac/wyrzucic?

Zaczęty przez cherry, 01 Kwi 2010, 10:10:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emcia

Cytat: ishka82 w 10 Kwi 2010, 16:08:17
A ja nie bardzo rozumiem ;) Cóż jest złego w posiadaniu erotyzujących zdjęć ze swoim partnerem, mężem ;)
złego pewnie nic, gorzej jak ktoś niepowołany znajdzie

ishka82

Cytat: emcia w 10 Kwi 2010, 17:54:05
złego pewnie nic, gorzej jak ktoś niepowołany znajdzie
Odniosłam się do wypowiedzi malegoboba, że nas o takie rzeczy nie posądza. "Takie rzeczy" zabrzmiały dla mnie jakby było to coś złego, nieodpowiedniego...ale może się czepiam, bo dzień smutny, ja mam dodatkowo humor zjebany swoim i męża zachowaniem ;D

A co do osób niepowołanych, to zgadzam się w 100% :) Ja chyba miałam czuja, bo kilku "ciekawych" wywołanych zdjęć i kolejnych przechowywanych na kompie pozbyłam się z lekkim żalem niedługo przed włamaniem do mieszkania :blush:. Oczywiście skrzynka, w której wcześniej były zdjęcia została dokładnie splądrowana, a komp ukradziony (co prawda odzyskany, ale ok. tyg. leżał na posterunku policji i nie wiem kto w nim grzebał) ;) Intuicji trzeba ufać ;)

wrobelek0403

ishka82 małemubobowi chyba chodziło o to, zeby nie epatowac przed obecnym mezem nieskromnymi ;) zdjeciami z poprzednikiem ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

ja bym chyba musiała w takim razie wywalić sporo zdjęć ;D
zresztą mam mnóstwo zdjęć razem z M. gdy on był z kim innym i ja z kim innym ;)
ostatnio u rodziców przeglądałam te zdjęcia, śmiesznie wrócić do czasów sprzed 10 lat gdy nie byliśmy razem, ani nawet nie mieliśmy pojęcia że kiedyś będziemy :) mam takich fot całe mnóstwo :)

tucha

A jaki macie stosunek do zdjęc i pamiątek Waszych mężczyzn ze swoimi eks? :)

zwierzatko_mojej_mamy

faceci chyba nie chomikuja takich fot albo im nie zalezy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: tucha w 27 Lip 2010, 21:45:31A jaki macie stosunek do zdjęc i pamiątek Waszych mężczyzn ze swoimi eks?

Najpierw to byla ciekawosc i chetnie ogladalam, a teraz nic. Kazdy ma swoje pamiatki. Chociaz w sumie raczej malo bo jestesmy razem od 12 lat.
Moj maz do dzis nosi koszulki, swetry i krawaty, ktore dostal od bylej. Byla bardzo bogata i robila mu fajne prezenty, ktore sa ladne i nadal dobrej jakosci wiec czemu nie? Na dodatek mi sie podobaja i sama go zachecam, zeby zalozyl cos do niej ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

Cytat: tucha w 27 Lip 2010, 20:45:31
A jaki macie stosunek do zdjęc i pamiątek Waszych mężczyzn ze swoimi eks? :)
nigdy niczego nie widzialam, albo nie wiem ze widzialam :)
ale raczej mi nie przeszkadza

szelma

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Lip 2010, 22:02:55faceci chyba nie chomikuja takich fot albo im nie zalezy

O, D. ma zdjęcia. I kiedy się przeprowadzaliśmy, to znalazł korespondencję prowadzoną z poprzednimi dziewczynami. I jak to D. - korespondencja była w klaserach opisanych imieniem, ze wszystkimi datami itd. lol Mój mąż jest niemożliwy :D. Korespondencji się pozbył, bo stwierdził, że i tak nie będzie tego czytał. Ale zdjęcia ma.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: szelma w 28 Lip 2010, 09:40:00korespondencja była w klaserach opisanych imieniem, ze wszystkimi datami itd. LOL
o looosie lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve


kamu2

Mój D też ma zdjęcia i listy od swojej byłej, ale ja nie mam do niego o to pretensji ponieważ ja też mam albumy i listy od swoich byłych facetów. I jego i moje rzeczy leżą nawet obok siebie w tej samej półce. Ja nawet ostatnio jak D nie było w domu czytałam sobie część tych moich listów, lubię powspominać tamte stare czasy.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!