Spacerowki/parasolki

Zaczęty przez siog, 24 Mar 2010, 11:26:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

#25

abkasia

o tak cybexy sa podobno bardzo fajne! :)

twinnie77

Cytat: vobi w 29 Mar 2010, 00:03:52przynajmniej czesc spaceru Hubert i tak chodzi a nie jedzie

teraz jest na etapie pchania wózka ;D

Potrzebny nam taki wózek, bo Maritę bratu pożyczam dla synka, który ma się niedługo urodzić :)


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: twinnie77 w 28 Mar 2010, 23:12:53
teraz jest na etapie pchania wózka ;D

Potrzebny nam taki wózek, bo Maritę bratu pożyczam dla synka, który ma się niedługo urodzić :)



a ty chcesz taka spacerowke z rozkladanym oparciem, czy taka calkiem lekka, bez rozkadanego oparcia?

twinnie77

Nie wiem, czy rozkładane oparcie nam potrzebne...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: twinnie77 w 28 Mar 2010, 23:16:23
Nie wiem, czy rozkładane oparcie nam potrzebne...

mysle ze konieczne nie jest, aczkolwiek jesli nie ma to duzego wplywu na cene albo np. wage wozka, to lepiej zeby choc troche rozkladane oparcie bylo, w razie gdyby Hubert zmeczony spacerem padl ;)

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

twinnie77 niezly, i ledwie 5 kg wazy :hmm:

rubin04

Cytat: Kasia w 24 Mar 2010, 23:56:55niz maclarena z nierozkładanymi plecami
Ale maclareny mają rozkładane oparcie - dlatego wybrałam Maclarena XT że na płasko się rozkłada, a budka z góry jest opuszczana prawie całkiem, tak że nawet przy słońcu prosto w twarz to zasłania dziecko.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#34
Cytat: vobi w 29 Mar 2010, 00:18:20mysle ze konieczne nie jest,
powiem sczzerze że nierozkładane oparcie moze troche uziemić :hmm:
my na tych wakacjach czesto juz gdzieś nie szlismy, tylko wracalismy powoli do hotelu, bo Michał usnął i na siedząco szkoda go było wozić :hmm:
jakbym mieła kupowac na codzień to na pewno wzięłabym z rozkładanymi plecami

Dodany tekst: pon 29 mar 2010 07:35:34 GMT-1

Cytat: rubin04 w 29 Mar 2010, 08:09:07
Ale maclareny mają rozkładane oparcie - dlatego wybrałam Maclarena XT że na płasko się rozkłada, a budka z góry jest opuszczana prawie całkiem, tak że nawet przy słońcu prosto w twarz to zasłania dziecko.

ale siog nie pisała o XT
pisała o maclarenie Volo a on sie nie rozkłada ;)
dlatego wolałabym kupić za te same pieniądze wózek innej firmy z rozkładanymi plecami np. silver crossa :)

foszek

Moj ma tez opercie calkiem rozkladane, jeszcze patrzylam zeby mial odpinane te zabezpieczenie z przodu. U mnie mozna albo odpiac je z jednej strony albo calkiem zdemontowac.

vobi

Cytat: Kasia w 29 Mar 2010, 09:34:09powiem sczzerze że nierozkładane oparcie moze troche uziemić

Kasia, ale Michas ma 9 miesiecy, a Hubert prawie 2 lata, to chyba nie ma sensu porownywac :hmm:

marax

#37
ja tez jestem za rozkladanym oparciem niezaleznie od wieku . Dziecko nieraz pada na spacerze dluzszym i pozniej "wisi" tak do przodu . Widzialam juz niejednego 3 latka ktory tak zwisal . Lepiej kupic tanszy a z rozkladanym oparciem . POza tym jak sie pojedzie na wakacje to sie juz robi dluzsze trasy i ciezko wracac do domu na drzemkę .

Dodany tekst: 29 Mar 2010, 09:11:28

MOim zdaniem dla mnie maclaren jest za dobrym wozkiem w stosunku do czestosci uzywania . Srednio uzywam go raz na 2 tygodnie na kilka godzin jak jedziemy gdzies autem . Spokojnie wystarczylaby mi duzo tansza spacerowka no name. Ja dalam za nowego XLR 800 zl wiec w sumie nie drogo ale mozna kupic duzo taniej i tez bedzie sie sprawdzal jezeli sie go tak malo uzywa .

Kasia

#38
Cytat: vobi w 29 Mar 2010, 10:01:06Kasia, ale Michas ma 9 miesiecy, a Hubert prawie 2 lata, to chyba nie ma sensu porownywac hmm
całkiem możliwe :) nie wiem ile dwulatek potrafi spać :hmm:
chociaż mój dwuletni chrześniak lubi podsypiac w wózku, w którym non stop jest wożony, bo na nogach ucieka i jest niegrzeczny a w wózku siedzi grzecznie ;)

a do 500zł to chyba spokojnie można mniej firmowy wózek z rozkładanymi plecami kupić :) tak mi się wydaje :)


twinnie77

Właśnie tak teraz myślę, że chyba nie warto wydawać 500 zł skoro Hubson tak mało jeździ w wózku... A na spacerach nie śpi ;D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Felix jeszcze czasami usnie na spacerze, najpierw idzie sam, pozniej pcha wozek, a pozniej wkladam go do wozka i usypia. I potrafi tak spac 1,5 godziny

Lwica

Sąsiadka ma Cybexa....kiedyś nim powoziłam...hm za tą cenę minimalizm w wykonaniu i detale są jakoby rzec takie sobie!

My mamy zwykły najzwyklejszy CONECO SATURN i jak na spacerówke dawał rade chociaż żadna spacerówka na śniegi, błota i wyrwy i nierówności nie jest git . Ale od stycznia już żadko korzystamy z wózka mała wszędzie chce na nóżkach iść także czeka do sprzedania chyba albo schowamy na drugie dziecko będzie.
http://www.allegro.pl/item969053070_saturn_coneco_nowe_kolory_gratis_fotelik_podstawka.html
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

nionczka

#42
Ja polecam nasz Silver Cross Fizz. Jest bardzo leciutki i ma skretne przednie kola o czym przekonalam sie niedawno ;-)
Siedzenie opuszcza sie lekko do tylu, ale calkowicie nie rozklada. Niemniej jednak ja nie uzywam nawet tego opuszczonego wiec rozkladanego wcale mi nei brakuje. jedyna wada wg mnie to fakt, ze Irene nie dociaga nozkami do podnozka i poki co wisza jej w powietrzu. no, ale ona jest malenka.

http://www.90n.pl/sklep/product/p/743/silver,cross,fizz.html

Tylko, ze ja go kupilam za znacznie mniej!!! A bylo to w tym samym sklepie!

Dodany tekst: 29 Mar 2010, 15:33:38

Cytat: twinnie77 w 29 Mar 2010, 10:20:47
Właśnie tak teraz myślę, że chyba nie warto wydawać 500 zł skoro Hubson tak mało jeździ w wózku... A na spacerach nie śpi ;D



A planujecie jeszcze dzieci? Wtedy mozesz tak przyszlosciowo kupic. Hubci duzo nie pouzywa, ale dla nastepnego by bylo i to od 6 miesiaca. Te wózki sa bardzo wygodne na wypady samochodem, samolotem, etc.
No, ale sama zdecyduj czy potzrebujesz. Moze popróbuj pare dni bez wózka zyc i zobaczysz czy potzrebujecie czy nie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Ja mam spacerowke obaby
http://www.mothercare.com/b/44333031/276-7770904-2998569?_encoding=UTF8&rs=44333031&finderFlag=0&viewID=results&mcb=core&size=35&rh=n%3A44333031%2Cp_4%3AO%27Baby&page=1

Oczywiscie w mothercare przeplacilam i to sporo bo dalam 85 funtoe a na markecie z roczna gwarancja jest za 45f,
teraz w sklepie sa promocje,ja zawsze musze przeplacic :D

Ogolnie jestem zadowolona,rozklada sie prawie na plasko.
Ma jedem minus-budka jest strasznie mala i nie chroni przed sloncem czy nawet deszczem,musze dokupic parasolke ;)



nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


ishka82

Ten brązowo-różowy super :) Sam róż jak dla mnie za słodki ;)

abkasia

Cytat: ishka82 w 29 Mar 2010, 18:56:09
Ten brązowo-różowy super :) Sam róż jak dla mnie za słodki ;)
dla mnie tez...
roz z kolorami, innymi tak, ale sam.... nie ;D