Autor Wątek: Spacerowki/parasolki  (Przeczytany 44887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: Spacerowki/parasolki
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Mar 2010, 22:56:55 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
znowu się zgubiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to po co mi w ogóle spacerówka mutsy? skoro mowią, że ona i tak od 6 miesięcy jest?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik, parsolki sa dla naszej wygody jak chcemy miec lekki i mały poi złozeniu wózek

ja raczej (raczej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) parasolki na codzień nie kupię, bo wcale jej nie potrzebuję
wózek wielofunkcyjny jest dla mnie wystarczajacy i lzejszego nie potrzebuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kupilam badziewną spacerówke do samolotu i tyle, na codzień uzywac jej nie bedę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aaaaaaaaaaa i dla mnie parasolka to tylko wózek dodatkowy, IMO zwykły wielofunkcyjny sprawdza sie w wiekszości sytuacji, parasolka nie zawsze, np. w zomę w wiekszosci przypadków sie nie nadaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ale to już jak kto woli.

Dodany tekst: 24 Mar 2010, 22:59:38
ogladalam juz wiele i powiem ze mclareny sa nie do pobicia.

najlzejszy model i najprostszy model Volo.

rozwazam  quest (ma piekne kolory) i techno xlr ale ten za drogi

po tygodniu uzywania najprostszej parasolki uwazam że jak juz chcemy kupić parasolke na ciodzień to warto kupić z rozkładanym oparciem
wolałabym np. tańszego silver crossa lub inny mniej firmiowy wózek niz maclarena z nierozkładanymi plecami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Mar 2010, 22:59:38 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foszek

« Odpowiedź #26 dnia: 26 Mar 2010, 08:52:47 »
My mamy taki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jestem zadowolona z niego, chociaz w zimie uzywalam starego, a i teraz na dalsze spacery po nierownym terenie stary quinny swietnie sie sprawdza

vobi

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Mar 2010, 23:03:52 »
twinnie77 my mamy Cybex Topaz bodajze, w zeszlym roku kosztowal jakos 450 zl czy cos takiego (kupowalam na Allegro). Jak dla mnie jest ok, za te cene. Lekki, latwo sie sklada, rozklada sie do takiej pozycji, ze dziecko w nim moze spokojnie spac. Jakosciowo na pewno slabszy od McLarena, ale to miala byc dodatkowa spacerowka do wozenia w aucie. W tej chwili wozek wielofunkcyjny juz spakowalismy do piwnicy i zostal tylko ten Cybex, bo Hania i tak glownie chodzi na spacerach, wozek bierzemy tylko awaryjnie na dlzsze "trasy". A pchanie pustego wozka z tego wielofunkcyjnego jest bez sensu (jest jednak znacznie ciezszy) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Podejrzewam ze u Was jest podobnie, tzn. ze przynajmniej czesc spaceru Hubert i tak chodzi a nie jedzie. Cybex ma jeszcze spacerowki Onyx (chyba troche drozsza, ale nie pamietam czy sie rozni) i Ruby.
« Ostatnia zmiana: 28 Mar 2010, 23:04:23 wysłana przez vobi »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 28 Mar 2010, 23:03:52 »

jestynka

« Odpowiedź #28 dnia: 28 Mar 2010, 23:05:35 »
my mamy taki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj link pierwszy z brzegu, na allegro był dużo tańszy
jesteśmy bardzo zadowoleni 

vobi

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Mar 2010, 23:07:02 »
a, jeszcze link to cybexow

jeszcze taki ABC Design wydawal mi sie zupelnie ok
« Ostatnia zmiana: 28 Mar 2010, 23:07:13 wysłana przez vobi »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 28 Mar 2010, 23:07:02 »

abkasia

« Odpowiedź #30 dnia: 28 Mar 2010, 23:12:27 »
o tak cybexy sa podobno bardzo fajne! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #31 dnia: 28 Mar 2010, 23:12:53 »
przynajmniej czesc spaceru Hubert i tak chodzi a nie jedzie

teraz jest na etapie pchania wózka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Potrzebny nam taki wózek, bo Maritę bratu pożyczam dla synka, który ma się niedługo urodzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #32 dnia: 28 Mar 2010, 23:14:24 »
teraz jest na etapie pchania wózka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Potrzebny nam taki wózek, bo Maritę bratu pożyczam dla synka, który ma się niedługo urodzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ty chcesz taka spacerowke z rozkladanym oparciem, czy taka calkiem lekka, bez rozkadanego oparcia?

twinnie77

« Odpowiedź #33 dnia: 28 Mar 2010, 23:16:23 »
Nie wiem, czy rozkładane oparcie nam potrzebne...

vobi

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Mar 2010, 23:18:20 »
Nie wiem, czy rozkładane oparcie nam potrzebne...

mysle ze konieczne nie jest, aczkolwiek jesli nie ma to duzego wplywu na cene albo np. wage wozka, to lepiej zeby choc troche rozkladane oparcie bylo, w razie gdyby Hubert zmeczony spacerem padl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #35 dnia: 28 Mar 2010, 23:41:51 »
co o tym sądzicie?

vobi

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: 28 Mar 2010, 23:47:03 »
twinnie77 niezly, i ledwie 5 kg wazy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #37 dnia: 29 Mar 2010, 08:09:07 »
niz maclarena z nierozkładanymi plecami
Ale maclareny mają rozkładane oparcie - dlatego wybrałam Maclarena XT że na płasko się rozkłada, a budka z góry jest opuszczana prawie całkiem, tak że nawet przy słońcu prosto w twarz to zasłania dziecko.

Kasia

« Odpowiedź #38 dnia: 29 Mar 2010, 08:34:09 »
mysle ze konieczne nie jest,
powiem sczzerze że nierozkładane oparcie moze troche uziemić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
my na tych wakacjach czesto juz gdzieś nie szlismy, tylko wracalismy powoli do hotelu, bo Michał usnął i na siedząco szkoda go było wozić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jakbym mieła kupowac na codzień to na pewno wzięłabym z rozkładanymi plecami

Dodany tekst: [time]pon 29 mar 2010 07:35:34 GMT-1[/time]
Ale maclareny mają rozkładane oparcie - dlatego wybrałam Maclarena XT że na płasko się rozkłada, a budka z góry jest opuszczana prawie całkiem, tak że nawet przy słońcu prosto w twarz to zasłania dziecko.

ale siog nie pisała o XT
pisała o maclarenie Volo a on sie nie rozkłada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dlatego wolałabym kupić za te same pieniądze wózek innej firmy z rozkładanymi plecami np. silver crossa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 29 Mar 2010, 08:37:39 wysłana przez Kasia »

foszek

« Odpowiedź #39 dnia: 29 Mar 2010, 08:46:24 »
Moj ma tez opercie calkiem rozkladane, jeszcze patrzylam zeby mial odpinane te zabezpieczenie z przodu. U mnie mozna albo odpiac je z jednej strony albo calkiem zdemontowac.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 29 Mar 2010, 08:46:24 »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: 29 Mar 2010, 09:01:06 »
powiem sczzerze że nierozkładane oparcie moze troche uziemić

Kasia, ale Michas ma 9 miesiecy, a Hubert prawie 2 lata, to chyba nie ma sensu porownywac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #41 dnia: 29 Mar 2010, 09:09:22 »
ja tez jestem za rozkladanym oparciem niezaleznie od wieku . Dziecko nieraz pada na spacerze dluzszym i pozniej "wisi" tak do przodu . Widzialam juz niejednego 3 latka ktory tak zwisal . Lepiej kupic tanszy a z rozkladanym oparciem . POza tym jak sie pojedzie na wakacje to sie juz robi dluzsze trasy i ciezko wracac do domu na drzemkę .

Dodany tekst: 29 Mar 2010, 09:11:28
MOim zdaniem dla mnie maclaren jest za dobrym wozkiem w stosunku do czestosci uzywania . Srednio uzywam go raz na 2 tygodnie na kilka godzin jak jedziemy gdzies autem . Spokojnie wystarczylaby mi duzo tansza spacerowka no name. Ja dalam za nowego XLR 800 zl wiec w sumie nie drogo ale mozna kupic duzo taniej i tez bedzie sie sprawdzal jezeli sie go tak malo uzywa .
« Ostatnia zmiana: 29 Mar 2010, 09:11:28 wysłana przez maraxela »

Kasia

« Odpowiedź #42 dnia: 29 Mar 2010, 09:29:19 »
Kasia, ale Michas ma 9 miesiecy, a Hubert prawie 2 lata, to chyba nie ma sensu porownywac hmm
całkiem możliwe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wiem ile dwulatek potrafi spać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chociaż mój dwuletni chrześniak lubi podsypiac w wózku, w którym non stop jest wożony, bo na nogach ucieka i jest niegrzeczny a w wózku siedzi grzecznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a do 500zł to chyba spokojnie można mniej firmowy wózek z rozkładanymi plecami kupić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak mi się wydaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 29 Mar 2010, 09:29:52 wysłana przez Kasia »

twinnie77

« Odpowiedź #43 dnia: 29 Mar 2010, 10:20:47 »
Właśnie tak teraz myślę, że chyba nie warto wydawać 500 zł skoro Hubson tak mało jeździ w wózku... A na spacerach nie śpi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foszek

« Odpowiedź #44 dnia: 29 Mar 2010, 10:26:31 »
Felix jeszcze czasami usnie na spacerze, najpierw idzie sam, pozniej pcha wozek, a pozniej wkladam go do wozka i usypia. I potrafi tak spac 1,5 godziny

Lwica

« Odpowiedź #45 dnia: 29 Mar 2010, 10:27:44 »
Sąsiadka ma Cybexa....kiedyś nim powoziłam...hm za tą cenę minimalizm w wykonaniu i detale są jakoby rzec takie sobie!

My mamy zwykły najzwyklejszy CONECO SATURN i jak na spacerówke dawał rade chociaż żadna spacerówka na śniegi, błota i wyrwy i nierówności nie jest git . Ale od stycznia już żadko korzystamy z wózka mała wszędzie chce na nóżkach iść także czeka do sprzedania chyba albo schowamy na drugie dziecko będzie.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

nionczka

« Odpowiedź #46 dnia: 29 Mar 2010, 15:27:42 »
Ja polecam nasz Silver Cross Fizz. Jest bardzo leciutki i ma skretne przednie kola o czym przekonalam sie niedawno ;-)
Siedzenie opuszcza sie lekko do tylu, ale calkowicie nie rozklada. Niemniej jednak ja nie uzywam nawet tego opuszczonego wiec rozkladanego wcale mi nei brakuje. jedyna wada wg mnie to fakt, ze Irene nie dociaga nozkami do podnozka i poki co wisza jej w powietrzu. no, ale ona jest malenka.

Tylko, ze ja go kupilam za znacznie mniej!!! A bylo to w tym samym sklepie!

Dodany tekst: 29 Mar 2010, 15:33:38
Właśnie tak teraz myślę, że chyba nie warto wydawać 500 zł skoro Hubson tak mało jeździ w wózku... A na spacerach nie śpi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A planujecie jeszcze dzieci? Wtedy mozesz tak przyszlosciowo kupic. Hubci duzo nie pouzywa, ale dla nastepnego by bylo i to od 6 miesiaca. Te wózki sa bardzo wygodne na wypady samochodem, samolotem, etc.
No, ale sama zdecyduj czy potzrebujesz. Moze popróbuj pare dni bez wózka zyc i zobaczysz czy potzrebujecie czy nie?
« Ostatnia zmiana: 29 Mar 2010, 15:33:38 wysłana przez nionczka »

aniak1211

« Odpowiedź #47 dnia: 29 Mar 2010, 15:45:33 »
Ja mam spacerowke obaby

Oczywiscie w mothercare przeplacilam i to sporo bo dalam 85 funtoe a na markecie z roczna gwarancja jest za 45f,
teraz w sklepie sa promocje,ja zawsze musze przeplacic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ogolnie jestem zadowolona,rozklada sie prawie na plasko.
Ma jedem minus-budka jest strasznie mala i nie chroni przed sloncem czy nawet deszczem,musze dokupic parasolke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

nionczka

« Odpowiedź #48 dnia: 29 Mar 2010, 17:50:48 »
ale czad! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #49 dnia: 29 Mar 2010, 17:53:12 »
ale czad! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj