Spacerowki/parasolki

Zaczęty przez siog, 24 Mar 2010, 11:26:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

Cytat: golinda w 02 Cze 2010, 21:24:34
zwracam honor maclarenom - dzisiaj w mothercare widziałam pięknego ciemnoróżowego :dreaming:
no nie wierze ze to piszesz!!! :D :D :D
przeciez to najbrzydszy wozek swiata... ;)

asia407

No to wyprobowalysmy nasza parasolke (OBaby Atlas) wczesniej niz planowalam. Klara jest bardzo dlugim i chudym dzieckiem, najzwyczajniej przestala mi sie miescic w gondoli Buzza. Siedzenie w nim jest kubelkowe, wiec na to jeszcze za wczesnie, Luska jest za mloda. Na probe rozlozylam Atlasa, oczywiscie z plasko rozlozonym siedzeniem. Lusia sie zakochala :mocking: Do tego stopnia, ze w ciagu dnia spi tylko w wozku. Nie wiem dlaczego, ale wystarczy ja do niego wlozyc i momentalnie sie uspokaja. Na szczescie wieczorne usypianie to nadal jej pokoj i lozeczko.
No i teraz widze, ze rozkladana na plasko spacerowka jest dosc wazna. Szczegolnie przy duzych/dlugich dzieciach. Na pewno bede miala to na uwadze jezeli jeszcze kiedys przyjdzie mi kupowac wozek ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: asia407 w 08 Cze 2010, 17:55:02
No to wyprobowalysmy nasza parasolke (OBaby Atlas) wczesniej niz planowalam. Klara jest bardzo dlugim i chudym dzieckiem, najzwyczajniej przestala mi sie miescic w gondoli Buzza. Siedzenie w nim jest kubelkowe, wiec na to jeszcze za wczesnie, Luska jest za mloda. Na probe rozlozylam Atlasa, oczywiscie z plasko rozlozonym siedzeniem. Lusia sie zakochala :mocking: Do tego stopnia, ze w ciagu dnia spi tylko w wozku. Nie wiem dlaczego, ale wystarczy ja do niego wlozyc i momentalnie sie uspokaja. Na szczescie wieczorne usypianie to nadal jej pokoj i lozeczko.
No i teraz widze, ze rozkladana na plasko spacerowka jest dosc wazna. Szczegolnie przy duzych/dlugich dzieciach. Na pewno bede miala to na uwadze jezeli jeszcze kiedys przyjdzie mi kupowac wozek ;)
hugo tez w dzien spi w spacerowce.... ;D

twinnie77

#178
Czy wózek Obaby Atlas można nabyć gdzieś w Polsce, poza Allegro?

Dodany tekst: wto, 15 cze 2010, 00:15:00

A co sądzicie o tym wózku?

espiro metro
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: twinnie77 w 14 Cze 2010, 09:20:50A co sądzicie o tym wózku?espiro metro


czerwony ladny jest. w ogole wozki tej firmy sa ladne, ale czy dobre, tego nie wiem
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

szukałam info, do ilu kg dziecko można w nim wozić, ale nic nie znalazłam, a szukam czegoś ponad 15 kg
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

No ja moge tylko powiedziec, ze zielony i turkusowy mi sie podoba. Niestey merytorycnie nie pomoge :(

Lwica

Twinnie skoro na stronie producenta http://www.babydesign.eu/espiro.php  nie ma info to raczej nigdzie indziej nie będzie, najlepiej napisz do nich pewnie ci odpowiedzą.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

niewiemjaka

Cytat: twinnie77 w 14 Cze 2010, 09:20:50A co sądzicie o tym wózku?

espiro metro
nawet spoko wyglada
ten Obaby Atlas rowniez fajny

a czy dziewczyny na strefie maja/polecaja jakies inne lekkie parasolki latwoskladajace sie i z pozycja pol-lezaca oprocz maclarena ?????

Lwica

Cytat: niewiemjaka w 16 Cze 2010, 16:06:40a czy dziewczyny na strefie maja/polecaja jakies inne lekkie parasolki latwoskladajace sie i z pozycja pol-lezaca oprocz maclarena

Nasz Coneco Saturn  :dance: już od stycznia co prawda nie używamy ale posłużył nam pół roku i bardzo sobie chwale
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

niewiemjaka

Dorotka1981 a on ma skretne kolka? i czy sklada sie w maly pakuneczek i na pol?
troche ciezki 9 kg ... to nawet maclaren jest lzejszy 6,5-7,5 kg
obaby atlas tez 7,7kg
espiro metro 7,5kg
:hmm:

nionczka

niewiemjaka ja bym szukala lzejszego wózka dla Wiktora. My mamy bardzo lekki, dziecko tez raczej z lekkich a i tak po jakims czasie sie czuje. Wiktor chodzi? Teraz bedzie coraz mniej wózka uzywal wiec nie musi byc jakis specjalnie dobry. ja bym poszukala czegos bez bajerów typu barierka, podstwka na kubek, etc. Tylko niezbedne minimum
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

#187
nionczka ja chce prosty ale fajny ;) nie lubie bajerów, chce zeby był lekki ale porządny
chciałabym maclarena ale jak znajde jakis rownie dobry wozek to moze byc inny
Wiktor chodzi za raczki, umie zrobic sam kilka krokow, czasami sie zapomina z zabawkę w reku i idzie ale jak sie kapnie to chce reke - jest bardzo bardzo asekurancki, ale lada chwila mysle ze sie odwazy tak na 100%
potrzebny nam zwlaszcza na wakacje taki wozek do bagaznika, bo spacerowka x-landera jest wielka po zlozeniu

podoba mi sie ten Obaby Atlas ale widze ze aniak pisała ze ma mala bude ktora nie chroni przed sloncem i trzeba parasolke,
w sumie xlander ma wieksza bude ale i tak jak zle sie ustawisz to slonce wchodzi tak czy siak parasolka..
nienawidze parasolek :crazy:

nionczka

Cytat: niewiemjaka w 16 Cze 2010, 16:30:58nienawidze parasolek


ja tez nie, ale i tak poluje na tescowa. poki co zadna mi nie pasuje do wózka.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

#189
Cytat: niewiemjaka w 16 Cze 2010, 16:23:36Dorotka1981 a on ma skretne kolka? i czy sklada sie w maly pakuneczek i na pol?
troche ciezki 9 kg ... to nawet maclaren jest lzejszy 6,5-7,5 kg
obaby atlas tez 7,7kg
espiro metro 7,5kg

No składa sie jak parasolka typowa na pół na mały pakunek ma haczyk i rączke do przenoszenia, koła jak najbardziej skrętne. Buda dodatkowo rozpinana i zsuwana co jest w zlą pogodę bardzo przydatne albo przy wielkich upałach i słońcu (u nas w zeszłe lato zdał egzamin).  Waga jest 8,5 to nie tak źle moim zdaniem.

Mclareny zależy, które waża średnio 7,5 kg i wyżej popatrz na strone producenta.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

niewiemjaka

no tak maclareny sa rozne dlatego napisalam widelki
dzieki za info wogole :beer:

ja juz oczoplasow dostaje od tych wozkow :crazy:
chyba lepiej sie przejechac do swiata dziecka i pomacac a pozniej wybierac dalej :D

fasolka1980

niewiemjaka ja mam mamas & papas aria i poki co bardzo sobie chwale

http://allegro.pl/item1049901807_wozek_dzieciecy_mamas_papas_aria_nowy.html

mam dokładnie taki, kupiłam za 270 zl :)

aja

wiecie co... dopiero wczoraj odblokowałam koła w spacerówce -- tak dobrze jeździło mi sie na zablokowanych, że nawet nie byłam ciekawa czy są skrętne a uzywamy go juz chyba 2 mc

magdalinska

ja musze zaczac sie rozgladac za jakas porzadna spacerówka-parasolka  :ohboy: :ohboy: :ohboy: przeraza mnie to  :ohboy:
musi byc do 500zl i oparcie rozkładane na płasko...... jak sie składa, jak sie nosi i ile wazy nie ma znaczenia.... jakies pomysly? :D

mobka

Cytat: fasolka1980 w 17 Cze 2010, 09:21:40
niewiemjaka ja mam mamas & papas aria i poki co bardzo sobie chwale

http://allegro.pl/item1049901807_wozek_dzieciecy_mamas_papas_aria_nowy.html

mam dokładnie taki, kupiłam za 270 zl :)


Ale on po zlozeniu chyba dosyc duzy jest, nie?

niewiemjaka

#195
wczoraj widzialam na zywo na placu zabaw ten espiro sliczny ma ten kolorek :dreaming: (mimo ja nie lubie zielonego!)
pozatym staly same peg perego; porownojac je to ten espiro cienki i lekki jak zapaleczka, peg perego bardziej masywniejsze mial te ramy etc

aha peg perego w polsce =mamas&papas  
na ten patrzylam http://allegro.pl/item1049027066_nowoczesny_wozek_mamas_papas_jet_full_wypas.html
ale tylko czarny ? :(

elve

ja mam peg perego, to wózek na zimę imho, zabudowany, masywny, gruby materiał
fajny :) tylko nie mam do niego pasów
mam też chicco, podobny, odrobine mniej zabudowany i cieńszy materiał
no i zappa

jestem guru spacerówek i mam ochotę na więcej

magdalinska ale ty masz przecież chicco 3 w 1 !!!

aja

Cytat: niewiemjaka w 17 Cze 2010, 11:49:34ten espiro
o my mamy właśnie espiro
kosztuje coś ok. 400 zł

magdalinska

Cytat: elvelve w 17 Cze 2010, 10:52:57
magdalinska ale ty masz przecież chicco 3 w 1 !!!
no mam, ale on jest wielki, zeby go zapakowac do auta musze sciagac wszystkie koła, ciezki, bez skretnych kół itp. chce kupic jakas lekki wózek, moze pod koniec wakacji pojedziemy nad morze, mam nadz ze kubus bedzie juz mogl jezdzic w spacerówce, wiec przydało by sie cos lekkiego...

elve

magdalinska ale on ma rozmiary parasolki właśnie!
nie mas skrętnych kół? ja mam jeszcze starszy modej i on ma skrętne

może espiro magic 4?