Spacerowki/parasolki

Zaczęty przez siog, 24 Mar 2010, 11:26:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

Cytat: Kasia w 24 Maj 2010, 10:27:34jasne że możesz, jak sie na płasko (prawie płasko) rozkłada to nie ma problemu Smiley


tylko ze malo która rozkłada się na płasko, a kąt 45 stopni to juz raczej dla wiekszych dzieci, bo 6 miesieczniaki jeszcze sporo spią na spacerach.

Przychodzi mi do glowy w sumie tylko Maclaren... :hmm:

Kasia

Cytat: fasolka1980 w 24 Maj 2010, 11:16:43tylko ze malo która rozkłada się na płasko,
no tak, tego nie wzięłam pod uwagę :hmm:

fasolka1980

My od wczoraj mamy Mamas & Papas Aria i póki co jestem bardzo zadowolona:)

skłądanie i rozkładanie niemal jednym ruchem, fajnie sie prowadzi, tacka dla dziecka fajnie się przydaje i ogólnie git :D


dzis przeszedł chrzest bojowy w samolocie i super sie sprawdził

zuzia

fasolka1980
a gdzie wy sie samolotami rozbijacie ? :)

vobi

Cytat: zuzia w 29 Maj 2010, 18:52:54a gdzie wy sie samolotami rozbijacie ?

eee.... dosc ryzykowne okreslenie ;)

fasolka1980

#155
Cytat: zuzia w 29 Maj 2010, 17:52:54
fasolka1980
a gdzie wy sie samolotami rozbijacie ? :)


az do Szczecina dolecielismy  :dance:

Dodany tekst: 30 Maj 2010, 14:37:28

aaa, wylicytowałam nowy na allegro za 300zl :D

elve

a ja wylicytowałam właśnie quinny zapp, fioletowy :dreaming:

ten wózek kupiłam dla siebie a nie dla Ani, więc jak nie będzie dobry to sprzedam :P

vobi

#157
elvelve poka poka....  :pray:

Dodany tekst: 30 Maj 2010, 15:08:11

tzn. wiem jak wyglada quinny zapp (sliczny), alw jeszcze fioletowego nie widzialam ;D

elve

#158
będzie mi się komponował z sukienką
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: elvelve w 30 Maj 2010, 16:14:00będzie mi się komponował z sukienką

:D

ladny! To sie bedzie Ania lansowala :D :D :D

magdalinska

fasolka1980 to ja musze go obejrzec na zywo :D ale oparcie nie rozkłada sie na płasko? dla takiego 6mcznego dziecka bylby czy nie bardzo?

marax

#161
elve ale twoja to chyba trche za mala na spacerowke ktora sie nie rozklada ?? mi sie on podoba ale wlasnie na dla dziecka ok 2 letniego ktore juz w wiekszosci samo chodzi i tylko czasami siada

Kasia

Cytat: magdalinska w 30 Maj 2010, 15:26:08
fasolka1980 to ja musze go obejrzec na zywo :D ale oparcie nie rozkłada sie na płasko? dla takiego 6mcznego dziecka bylby czy nie bardzo?

ja nie polecam :) dla mnie nierozkładana było lekko wkurzajaca na wakacjach :(

elve

#163
ale ja mam inną, praktyczną itp spacerówkę
ta jest dla przyjemności
i na później

nionczka

Mamy nowy wózeczek. wazy tylko 1,5 kg, sklada sie na pol i ma bardzo duzy koszyk na zakupy ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska


twinnie77

Cytat: nionczka w 30 Maj 2010, 19:40:30
Mamy nowy wózeczek. wazy tylko 1,5 kg, sklada sie na pol i ma bardzo duzy koszyk na zakupy ;-)

Wczoraj na komunii Hubert dorwał tego typu wózeczek kuzynki i prawie całą imprezę nim się bawił ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

a moj maclaren sie podarl  :headbang: :headbang: do dupy. nie ma juz rzeczy porzadnej jakosci  :zly:

abkasia

Cytat: siog w 01 Cze 2010, 16:01:56
a moj maclaren sie podarl  :headbang: :headbang: do dupy. nie ma juz rzeczy porzadnej jakosci  :zly:
why?????????????????????????

kotabma

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

kota moja szwagierka miała taką tanią parasolke i to była jedna wielka tragedia, ale warto zobaczyć to na żywo

Kasia

#171
Cytat: kotabma w 01 Cze 2010, 20:06:10
ciekawe jak to by sie sprawowalo
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_10692.htm

kota ja miałam podobny wózek na wyjazd do egiptu

wózek aprawował się w miarę normalnie, ale raczki sa krótkie wiec trzeba było się troche przygarbic aby fo prowadzić

no i to oparcie ... nieobnizane :( jak wychodzilismy na spacer (dłuższy) to Michał bardzo czesto usypiał (chociaz on z reguły mało spi na spacerach) i wtedy musielismy ten wózek prowadzić na tych dwóch tylnich kółkach, tak go pochylić i to było już mega niewygodne!


w ogóle nie polecam tego typu wózków, IMO oparcie musi się chociaz troche odchylać aby dziecko spało chociazby półleżc i nie siedząc


co jest jeszcze w tych wózkach na nie - całkowicie nieusztywnione plecy, dziecko wpada w ten wózek i siedzi lekko przygarbione


dodatkowo, mój chrześniak tez jeżdził w tego typu wózku i się podarł, tzn przedarło się siedzisko przy zakonczeniu rurek (wózek był wtedy juz całkowicie niesprawny)

ja na całe szczescie juz oddałam ten wózek i odzyskałam kasę :D nawet wiecej o 10zł niż zapłaciłam :D



na zdjeciu zielona kropką zaznaczyłam miejsce przedarcia, to tam gdzie materiał jest napreżony na koncówce stelaża

Dodany tekst: 02 Cze 2010, 09:07:40

Cytat: siog w 01 Cze 2010, 16:01:56
a moj maclaren sie podarl  :headbang: :headbang: do dupy. nie ma juz rzeczy porzadnej jakosci  :zly:

a jakiego maclarena miałaś?

abkasia

a moj maclaren zostal naprawiony :D
wkoncu... :)

brawurka

kasia bardzo dziekuje za opinie

marax

#174
ja mam taki podobny wozek jak ten z lindla. On jest super tylko i WYLACZNIE na krotkie zakupy w markecie w ktorym nie ma wozkow do wsadzania dzieci . Ja go woze ze soba w samochodzie jako wozek na wszelki wypadek bo jest malutki i zajmuje malo miejsca. Jechanie tym wozkiem w terenie gdzie nie ma idealnego chodnika to jest tragedia . Raczki sa tak nisko ze musze isc zgarbiona . Ja nim woze malatylko  jak jade np na rynek we Wroclawiu i wiem ze ona mi nie usnie ,do marketu, na krotkie spacery w miescie . Czaje sie juz pomalu na taki wozek jak kupila elve . Jeszcze Laura mi czesto zasypia wiec macleren jest super ale moze za pol roku sie przesiadzemy . Maclaren jest jedna dosyc spory i wagowo ciezszy od tego quinny .