Autor Wątek: Spacerowki/parasolki  (Przeczytany 44888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

Odp: Spacerowki/parasolki
« Odpowiedź #100 dnia: 13 Kwi 2010, 17:14:28 »
aja, daj linka który to?

aja

« Odpowiedź #101 dnia: 13 Kwi 2010, 17:20:29 »
już znalazłam
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

musze tylko dokładnie go obejrzeć i zabaczyć czy faktycznie nie skłda się do pinu
« Ostatnia zmiana: 13 Kwi 2010, 17:22:12 wysłana przez aja »

Angie

« Odpowiedź #102 dnia: 13 Kwi 2010, 22:55:35 »
aja bardzo fajny wózek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jaki wzięłaś kolor?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 13 Kwi 2010, 22:55:35 »

dragonfly

« Odpowiedź #103 dnia: 13 Kwi 2010, 23:11:36 »
My wlasnie kupilismy Obaby Atlas, ten sam co aniak1211, taki : Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
my tez mamy taki, tylko kolory inne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #104 dnia: 13 Kwi 2010, 23:27:49 »
ten zielony z niebieskimi pasami jest śliczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 13 Kwi 2010, 23:27:49 »

nionczka

« Odpowiedź #105 dnia: 13 Kwi 2010, 23:33:30 »
Aja, fajne kolorki maja. No oporcz szarego ma sie rozumiec!
Ja bym brala zielke :-)

Angie

« Odpowiedź #106 dnia: 13 Kwi 2010, 23:34:55 »
Tez mi się zielony podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #107 dnia: 13 Kwi 2010, 23:35:51 »
a ja dzisiaj posiadziłam młodego w maclarenie xlr Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #108 dnia: 14 Kwi 2010, 00:06:51 »
a ja dzisiaj posiadziłam młodego w maclarenie xlr Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cudowny jest, nie?

jestem baaardzo zadowolona z questa.
Zuzia zobacz quest sport dla chlopakow bardziej, no i tanszy niz xlr.

dla mnie spacerowka to zupelnie inna jakosc zycia. moge wejsc do kazdego sklepu, przejsc przez tramwaj. lekki i zawrotny wozek. no i tyle kg mniej! no i wizualnie oko mi cieszy

zuzia

« Odpowiedź #109 dnia: 14 Kwi 2010, 00:09:20 »
siog
w tym tygodniu dostaje maclarena na 2 tygodnie na testing Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zobaczę tego questa, ale xlr ma takie cudowne połączenie fioletu z szarością.....  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #110 dnia: 07 Maj 2010, 17:52:35 »
rozważam zakup lekkiej parasolki na lato, ta którą mamy nie nadaje się na upalne dni
no i nie wiem spośród których wybierać
podoba mi się ta ninoczki
ninoczka jak bardzo się oparcie rozkłada? chyba niewiele, nie?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #111 dnia: 07 Maj 2010, 18:17:27 »
elvelve a macie w Kraku takiedu duzego Smyka, w którym sa łóżeczka, foteliki wózki?
W Wawie w smyku na Kruczej (centrum) jest nionczkowy wózek, mozna obejrzeć i pomacac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #112 dnia: 07 Maj 2010, 19:38:29 »
moj mclaren przyszedl z naprawy szybciutko, po 4 dniach....
i wydawalo sie ze jest ok..
ale to kolko dalej stuka... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jest inaczej ustawione, widac, ze cos robili, sprezyny nie piszcza...
ale to kolko stuka..... no szlag mnie trafi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i jeszcze jakos tak ciezko chodzi teraz... no ale musze go potraktowac WD.. jak po tym nei zacznie lekko chodzic, to sie zalamie.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #113 dnia: 07 Maj 2010, 21:54:49 »
rozważam zakup lekkiej parasolki na lato, ta którą mamy nie nadaje się na upalne dnino i nie wiem spośród których wybieraćpodoba mi się ta ninoczkininoczka jak bardzo się oparcie rozkłada? chyba niewiele, nie?

Bardzo niewiele. Opuszcza sie troche, tak troche jak lezak.

Dodany tekst: 07 Maj 2010, 21:55:37
W Wawie w smyku na Kruczej (centrum) jest nionczkowy wózek, mozna obejrzeć i pomacac

Tak? A ile kosztuje?
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2010, 21:55:37 wysłana przez nionczka »

elve

« Odpowiedź #114 dnia: 07 Maj 2010, 21:59:58 »
hmmm ten mi sie chyba bardzo podoba
- oryginał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- podróbka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
co o nim myślicie?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 07 Maj 2010, 21:59:58 »

fasolka1980

« Odpowiedź #115 dnia: 07 Maj 2010, 22:06:21 »
elve - dla mnie ta podróbka wygląda naprawdę cheap  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wolałabym kupić używanego Quinny jesli już miałabym wybierać

elve

« Odpowiedź #116 dnia: 07 Maj 2010, 22:07:31 »
chodziło o idee, podróbka wygląda jakby miała się zaraz złamać
ale to chyba coś dla mnie ten zapp

Kasia

« Odpowiedź #117 dnia: 07 Maj 2010, 22:19:40 »
Tak? A ile kosztuje?
oj nie pamietam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale napewno wiecej niz ty zapłaciłaś, nie wiem czy czasem nie coś koło 400zł albo i wiecej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie pamietam

Dodany tekst: 07 Maj 2010, 22:21:23
hmmm ten mi sie chyba bardzo podoba
a w zappie jak z oparciem? pochyla się czy nie?  bo wyglada tak jakby sie nie pochylało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2010, 22:21:23 wysłana przez Kasia »

zuzia

« Odpowiedź #118 dnia: 07 Maj 2010, 22:43:32 »
elvelve

elve

« Odpowiedź #119 dnia: 07 Maj 2010, 22:52:36 »
a w zappie jak z oparciem? pochyla się czy nie?  bo wyglada tak jakby sie nie pochylało hmm
nie pochyla się
ale ja mam jeszcze drugą spacerówkę
a ta ma być 9 m-cy +
poza tym Ania nie śpi w wózku

zuzia

« Odpowiedź #120 dnia: 07 Maj 2010, 22:54:54 »
nie pochyla się

no to juz mi przeszło bo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na widok turkusowego

Kasia

« Odpowiedź #121 dnia: 07 Maj 2010, 23:01:18 »
nie pochyla się
ale ja mam jeszcze drugą spacerówkę
a ta ma być 9 m-cy +
poza tym Ania nie śpi w wózku

to ja bym nie brała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Michał tez raczej nie spi na spacerach ale jak na wakacjach wychodzilismy na dłuzszy spacer i mielismy tą dziadoweską parasolke z niepochylnymi plecami to jak na złość Michał szedł spać, no i trzeba było kombinować, zbierac sie do hotelu

na wózek ogólnie nie moge narzekać ale jednak to niepochylane oparcie dało nam w kość Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na całe szczescie wózek oddaje do sklepu i na kolejne wojaże kupimy tez tania ale juz z pochylanymi plecami spacerówkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kazdemu bedę te nooochylane odradzała, wiec wybaczcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2010, 23:02:26 wysłana przez Kasia »

zuzia

« Odpowiedź #122 dnia: 07 Maj 2010, 23:02:27 »
na całe szczescie wózek oddaje do sklepu
?????????????

Kasia

« Odpowiedź #123 dnia: 07 Maj 2010, 23:03:25 »
?????????????

kumpel załatwi aby go spowrotem przyjeli jako zwrot czy uszkodzony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i kase odzyskamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #124 dnia: 07 Maj 2010, 23:05:37 »
podróbka się odchyla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj