Spacerowki/parasolki

Zaczęty przez siog, 24 Mar 2010, 11:26:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

zakladam nowy watek tylko o spacerowkach, bo o wozkach jest juz strasznie dlugi.

ogladalam juz wiele i powiem ze mclareny sa nie do pobicia.

najlzejszy model i najprostszy model Volo.

rozwazam  quest (ma piekne kolory) i techno xlr ale ten za drogi

http://www.maclarenbaby.com/global/content/blogcategory/88888936/88889609/lang,en/

Dodany tekst: 24 Mar 2010, 11:29:31

quest mod
http://www.maclarenbaby.com/global/content/view/102/494/lang,en/


Abkas dlaczego wybralas techno???

abkasia

#1
wiec jak ja kupowalam paraslke, to maly mial 6 mies, zalezalo mi na wygodnym rozkaldanym oparciu i nie chcialam tych najmniejszych kolek jakie maja te nizsze modele,
nie pamietam juz dokaldnei tych nizszych modeli..
czy one maja taka bude rozsuwana i rozkladane oparcie na taki klik?

w XLR mam dodatkowo ochraniacz na nogi, wkaldke dla noworodka i taki ocieplacz na siedzenie.

nie wiem, ja poprostu chcialam XLR :blush:
w XT byly tylko do wyboru 2 kolory, ktore mi sie nie podobaly... caly szary-taki bury, i czarny, tez nie jestem pzrekonana.
XLR ma do wyboru kilka kolorow i nei byl taki smetny jak XT

siog


abkasia

#3
aaaaa
i w sklepie mi powiedzieli, ze te nizsze modele maja nosnosc do 15 kg a XLR chyba do 20 czy 25???? w kazdym razie duzo wieksza...

Dodany tekst: 24 Mar 2010, 11:49:26

Cytat: siog w 24 Mar 2010, 11:48:07
a widzialas ten quest?
widzialm, ale to bylo dawno i nei pamietam dokladnie ktory to byl, bo tam tyle ich w sklepie stalo...

siog

dzieki  :beer: chcialabym cos lekkiego. lrcimy do hiszpanii w pazdz i musze miec jakas lekka spacerowke. obejrze w sklepie i porownam ten quest i xlr. Xt mi sie nie podoba

abkasia

mi sie Xt tez nie podobal.. taki lysy i kolory brzydkei..
XLR byl ladniejszy..

a ten quest ma wogle ladne kolory, takei wesole.. no i jest lzejszy...
ja jednak nei chcialam tych najmniejszych kolek... one mi si zupelnie na nasze drogi nei nadaja...

chociaz ten XLR wcale po zlozeniu maly nie jest... jest dlugi....
no nie jest to taka typowa mala parasolka.. jest troche bardziej rozbudowany!

siog

dzieki jeszcze raz!  u mnie drogi gladkie i w hiszp tez. wiec raczej kupie lzejszy i tanszy quest w jakims odjechanym kolorze. oni sa do 25 kg. xlr do 29

moglabym miec xlr zamiast quinny

abkasia

Cytat: siog w 24 Mar 2010, 12:04:32
dzieki jeszcze raz!  u mnie drogi gladkie i w hiszp tez. wiec raczej kupie lzejszy i tanszy quest w jakims odjechanym kolorze. oni sa do 25 kg. xlr do 29

moglabym miec xlr zamiast quinny
no na POlskich str podaja, ze te mneijsze sa do 15 a XLR do 25...
ale mysle, ze to sa takei orientacyjne dane.. ;)

siog

Ktory kolor quest mod wybrac? mysle o czarnym


zastanawiam sie nad sprzedaza quinny mojego, ale maz przeciwny

abkasia

ten czarno zielony w te kolka? ladny!
a ten quest ma taka rozsuwana bude? ze mozna ja powiekszyc i praktycznie zakryc dziecko od wiatru?

siog

Cytat: abkasia w 24 Mar 2010, 15:55:51
ten czarno zielony w te kolka? ladny!
a ten quest ma taka rozsuwana bude? ze mozna ja powiekszyc i praktycznie zakryc dziecko od wiatru?

tak. ma wszystko co xlr oprocz tego wpiecia dla noworodka, wiec lzejszy

abkasia

ale ta waga chyba nie zalezy od tej wkaldki dla noworodka tylko od wielkosci kolek ... no i moze stelaz jest wiekszy?

siog

Cytat: abkasia w 24 Mar 2010, 16:03:12
ale ta waga chyba nie zalezy od tej wkaldki dla noworodka tylko od wielkosci kolek ... no i moze stelaz jest wiekszy?

chyba tak. ja chyba musze obejrzec wszystko dokladnie. A jak wam sie lecialo na wakacje z maclarenem?

siog

Cytat: sputnik w 24 Mar 2010, 16:16:22
dziewczyny, mogę o coś zapytać...bo ja już głupia jestem...
powiedzmy, że kupię transportera mutsy- gondolę i spacerówkę- czy to oznacza, że potem bede musiała kupowac jeszcze jedną spacerówkę? jakąś inną/lżejszą/do wiekszego dziecka?

moim zdaniem tak. lekka parasolke. sa lekkie i skladaja sie w mig i sa wygodniejsze. ja juz wyje i z checia wsadzilabym mala w parasolke. a tak musze z rama quinny ciagac sie

abkasia

Cytat: siog w 24 Mar 2010, 16:09:42
chyba tak. ja chyba musze obejrzec wszystko dokladnie. A jak wam sie lecialo na wakacje z maclarenem?
zdecydowanie trzeba poogladac i pomacac :D
lecialo sie dobzre, ale nie wiem co chcesz wiedziec?
wozek oddawalismy przy wejsciu na poklad, nie zostal zniszczony.
ogolnie wygodny no i ja jestem jak wiadomo wielka fanka maclarena :D
oczywiscie nie nadaje do jezdzenia po plazy, bo przez piach nie da rady.. ;D

siog

Sputnik mozna po 6 mies. w Pl chyba zalezy jak ci wypadnie wiosna-lato, tzn ile dzieciak bedzie wtedy mial

abkasia

Cytat: sputnik w 24 Mar 2010, 16:32:11
znowu się zgubiłam :D to po co mi w ogóle spacerówka mutsy? skoro mowią, że ona i tak od 6 miesięcy jest?  :crazy:

chodzi o to, ze taka spacerowka tylu parasolka nie nadaje sie na nierowne dziurawe drogi, bloto i sniegowa zime.
wozki z duzymi kolami tak .

siog

Cytat: abkasia w 24 Mar 2010, 16:35:34
chodzi o to, ze taka spacerowka tylu parasolka nie nadaje sie na nierowne dziurawe drogi, bloto i sniegowa zime.
wozki z duzymi kolami tak .

dokladnie. ja np nie wiem czy potrzebuje juz quinny, bo u ,mnie zimy nie ma i sa gladkie drogi. Ale na polska zime to jaknajbardziej

jestynka

Cytat: siog w 24 Mar 2010, 16:39:24Ale na polska zime to jaknajbardziej

ja akurat cieszyłam się , że mam na zimę parasolkę , łatwiej ją było nosić przez te zaspy śnieżne :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

sputnik uważam,że parasolka jest tylko dla Twojej wygody, dziecku to bez różnicy, a jak będziecie gdzieś wyjeżdżać i nie bedziesz chciała tachać dużego wózka to są parasolki juz za sto pare zlotych

http://allegro.pl/item955572838_wozek_spacerowka_parasolka_folia_kolory_kurier.html

http://allegro.pl/item955603936_joker_coneco_lodz_sklep_mulan_pl_w_0zl_folia.html

nionczka

Cytat: sputnik w 24 Mar 2010, 16:16:22
dziewczyny, mogę o coś zapytać...bo ja już głupia jestem...
powiedzmy, że kupię transportera mutsy- gondolę i spacerówkę- czy to oznacza, że potem bede musiała kupowac jeszcze jedną spacerówkę? jakąś inną/lżejszą/do wiekszego dziecka?

Moj wniosek po miesiacu z parasolkowa spacerówka i buzzem w Warszawie jest taki, ze na spacery jest buzz ale jak tzreba skorzystac z komunikacji miejskiej to parasolka. Nie mowiac juz o urlopach i malych samochodach. Szkoda, ze parasolki na prawdziwa zime nie sa najlepsze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#21
Cytat: sputnik w 24 Mar 2010, 16:32:11
znowu się zgubiłam :D to po co mi w ogóle spacerówka mutsy? skoro mowią, że ona i tak od 6 miesięcy jest?  :crazy:


sputnik, parsolki sa dla naszej wygody jak chcemy miec lekki i mały poi złozeniu wózek

ja raczej (raczej ;) ) parasolki na codzień nie kupię, bo wcale jej nie potrzebuję
wózek wielofunkcyjny jest dla mnie wystarczajacy i lzejszego nie potrzebuje :)


kupilam badziewną spacerówke do samolotu i tyle, na codzień uzywac jej nie bedę :)



aaaaaaaaaaa i dla mnie parasolka to tylko wózek dodatkowy, IMO zwykły wielofunkcyjny sprawdza sie w wiekszości sytuacji, parasolka nie zawsze, np. w zomę w wiekszosci przypadków sie nie nadaje :) no ale to już jak kto woli.

Dodany tekst: 24 Mar 2010, 22:59:38

Cytat: siog w 24 Mar 2010, 11:26:08ogladalam juz wiele i powiem ze mclareny sa nie do pobicia.

najlzejszy model i najprostszy model Volo.

rozwazam  quest (ma piekne kolory) i techno xlr ale ten za drogi


po tygodniu uzywania najprostszej parasolki uwazam że jak juz chcemy kupić parasolke na ciodzień to warto kupić z rozkładanym oparciem
wolałabym np. tańszego silver crossa lub inny mniej firmiowy wózek niz maclarena z nierozkładanymi plecami :hmm:

foszek

My mamy taki http://www.peg.de/details-main.php?site=produkte&pg=3&art=118&bez=fg74-st24

Jestem zadowolona z niego, chociaz w zimie uzywalam starego, a i teraz na dalsze spacery po nierownym terenie stary quinny swietnie sie sprawdza

vobi

#23
twinnie77 my mamy Cybex Topaz bodajze, w zeszlym roku kosztowal jakos 450 zl czy cos takiego (kupowalam na Allegro). Jak dla mnie jest ok, za te cene. Lekki, latwo sie sklada, rozklada sie do takiej pozycji, ze dziecko w nim moze spokojnie spac. Jakosciowo na pewno slabszy od McLarena, ale to miala byc dodatkowa spacerowka do wozenia w aucie. W tej chwili wozek wielofunkcyjny juz spakowalismy do piwnicy i zostal tylko ten Cybex, bo Hania i tak glownie chodzi na spacerach, wozek bierzemy tylko awaryjnie na dlzsze "trasy". A pchanie pustego wozka z tego wielofunkcyjnego jest bez sensu (jest jednak znacznie ciezszy) ;D Podejrzewam ze u Was jest podobnie, tzn. ze przynajmniej czesc spaceru Hubert i tak chodzi a nie jedzie. Cybex ma jeszcze spacerowki Onyx (chyba troche drozsza, ale nie pamietam czy sie rozni) i Ruby.

jestynka

my mamy taki http://esklep.babyfant.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=1687 link pierwszy z brzegu, na allegro był dużo tańszy
jesteśmy bardzo zadowoleni 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login