Suknia Isabel jakie dodatki??

Zaczęty przez misiuniaaa, 16 Mar 2010, 17:25:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiuniaaa

Witam
śłub w maju ...
a ja nie mam ani bukietu ani dodatkow ani butów
prosze o rady co bedzie do tej sukienki pasowalo

suknia Isabel model hortensja

zwierzatko_mojej_mamy

misiuniaaa  :welcome: na strefie ;)

opisz sie troche - jakie wlosy, cera, ulubione kolory, cos co widzialas i Ci sie spodobalo na kims innym ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

misiuniaaa

a Witam witam ... nawet się nie przedstawiłam  :crazy:

Karnacje mam ciemną, włosy długie czarne, będą chyba spięte.. 165 wzrosyu + obcas dojdzie i waga ok 57 kg, duży biust i takie tam :):)
jesli chodzi o kwiaty to chcialabym chyba róże... i napewno bukiet musi być róóżowyyyy !!!!!
a reszta dodatków...nie mam pojecia...

tachogti

misiuniaaa suknia jest chyba bardzo strojna? ja bym obstawiala przy malych kolczykach i czyms do wlosow i tyle :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Szaraczek

#4
Popieram - małe, stonowane kolczyki.
Chcesz mieć welon? Zakładasz, że będzie ciepło?
Musi być różowy? :)

Dodany tekst: 16 Mar 2010, 20:56:01

Może blady/pudrowy róż?
Suknia biala czy ecru?

misiuniaaa

welon będzie napewno..krotki chyba... nie wiem jeszcze bo suknia ma tren wiec nie wiem jak lepiej...
suknia jest ecru... rózowe musza byc tylko kwiaty :dance: reszta obojetna..
i powiedzcie mi jeszcze bo upatrzylam sobie zlote  buty  czy beda pasowaly do tej sukienki?? sukienka w realu jest jasniejsza od tej nba zdjeciu...

szelma

#6
Eee, złote buty plus strojna sukienka i różowe kwiaty to raczej nieeee...

Dodany tekst: 17 Mar 2010, 09:20:27

I żeby nie było - tak, sama miałam złote buty lol.

callja

#7
Krótki welon do tak strojnej i "puchatej" sukni??? nie obraź się, prosze, ale będziesz IMHO wyglądała jak przydeptana pieczarka  :hmm: a jeszcze przy sporym biuście...

Jeśli suknia ma tren - to welon powinien być gładką, jednowarstwową mgiełką = bez żadnych obszyć, ozdóbek czy koronek, długa ZA rąbek trenu. Malutkie kolczyki, bukiet nieduży, lekko kulkowaty, o niezbyt ostrym odcieniu... możesz go przewiązać srebrzystawą wstążką o swobodnie puszczonych końcówkach. Gdybyś zdecydowała się na pudrowy róż kwiatów, Twoje kolczyki mogłyby być z różowego kwarcu, np. skromne kuleczki na srebrnym sztyfcie - różowy kwarc ma ładny, "miękki", lekko mleczny odcień. Zimnoróżowe kwiaty będą IMHO zbyt mocno odbijać od ciepłej w odcieniu sukni... Buciki na pewno nie złote, bo zaczniesz wyglądać lekko, ekhm, tandetnie, mogłyby być ewentualnie z jaśniuteńkoróżowawej satyny (np. taneczne), ale popieram proste pantofelki w kolorze sukni. A dla męża szarostalowy krawat i różowa przypinka.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /