Autor Wątek: Brunetka prosi o pomoc ;)  (Przeczytany 16509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

Odp: Brunetka prosi o pomoc ;)
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Kwi 2010, 00:20:29 »
brunetka84 ja się tam za bardzo nie znam, ale bolerko mi się podoba. Natomiast fryzura nie bardzo, mam wrażenie, że jest taka "starobabowa"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #51 dnia: 08 Kwi 2010, 07:27:13 »
no mi tez bolerko sie podoba - trzeba by zobaczyc na Twojej sukni

fryzura jak dla mnie fajna, tylko troche za bardzo w gore wyciagnieta na modelce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakos niedbale ja uczesali - mysle, ze bez trudu mozna ja ladniej zrobic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to ubierz sie w takie bolrko i uczesz i pokazuj sie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #52 dnia: 08 Kwi 2010, 08:55:15 »
bolerko super, ono jest w planach czy fizycznie? bo jak w planach to przypilnuj by było z tego samego materiału co suknia
a mnie się fryzura podoba, taka a'la Penelopa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj myślę ze lepsza niż rozpuszczone włosy do tej sukni
« Ostatnia zmiana: 08 Kwi 2010, 08:56:17 wysłana przez elvelve »

salsa

« Odpowiedź #53 dnia: 08 Kwi 2010, 09:49:59 »
Bolerko bardzo fajne - podoba mi sie i jest eleganckie i dyskretne

fryzura tez mi sie podoba  i tez mi sie kojarzy z Penelopą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj taki troche styl lat 50
zgadzam ze ze Zwierzem ze trzeba by ja "dokładniej " wykonac , bo na zdjęciu troche niechlujnie wyszła, ale to sa juz techniczne sprawy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #54 dnia: 08 Kwi 2010, 16:08:08 »
podobaja mi sie, nawet sama myslalam o takim bolerku