Brunetka prosi o pomoc ;)

Zaczęty przez brunetka84, 15 Mar 2010, 19:52:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Cytat: Norka w 23 Mar 2010, 21:52:00jeśli masz jasną wizję to się jej trzymaj, ale nie wymagaj od nas wczucia się w nią, zwłaszcza, że tak mało powiedziałaś o sobie

Bardzo mądrze powiedziane.

Naprawdę nikt nie zamierza Ciebie stąd wypłaszać, Brunetko, ale Ty masz swoją wizje i gusta, my nie do końca się z nimi zgadzamy, więc trudnowypracować złoty podział...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Norka

Magoo, ja z Twoim wątkiem jestem na bieżąco, tylko czekam, jak się rozwinie kwestia bukietowa ;)

callja

Cytat: magoo w 23 Mar 2010, 21:56:41oficjalnie strzelam focha ze nikt nie daje mi rad w moim watku

Oj, uwaga, bo zaraz tam polecę i zacznę się strrrrrrasznie szarogęsić & wymądrzać :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magoo

#28
Cytat: Norka w 23 Mar 2010, 21:59:57
Magoo, ja z Twoim wątkiem jestem na bieżąco, tylko czekam, jak się rozwinie kwestia bukietowa ;)
no ja tez :D

ale ok ok, juz nie zasmiecam

Dodany tekst: 23 Mar 2010, 22:02:01

Cytat: callja w 23 Mar 2010, 22:00:49
Oj, uwaga, bo zaraz tam polecę i zacznę się strrrrrrasznie szarogęsić & wymądrzać :P
hehehe myslisz ze bedziemy kopie kruszyc?? ;)

callja

Cytat: magoo w 23 Mar 2010, 22:01:15hehehe myslisz ze bedziemy kopie kruszyc??

Nie sądzę ;) zresztą nie lubię się kłócić!!

Co najwyżej coś tam se pogadam :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magoo

callja w kazdym razie czekam z utesknieniem na opinie :)

brunetka84

Norka wiem o co Ci chodziło, ale miałam dziś bardzo pracowity dzień, jestem zmęczona i już nie mam siły wszystkiego wyjaśniać, a napisałam to co napisałam bo mnie troszeczkę ruszyło.
Nie wiem co miałabym jeszcze o sobie napisać, zresztą to chyba nic by nie zmieniło.
Poczułam się tak jakby tu obowiązywał jeden typ sukni a resztę należy skrytykować i wyśmiać.

Niestety nie mam teraz zdjęć sukni w realu, ale w drugiej połowie kwietnia będę miała przymiarkę sukni to wtedy zrobię fotkę i pokarzę Wam ;) I wtedy jeśli będzie coś nie tak to możecie śmiało krytykować, ale proszę nigdy nie róbcie tego gdy nie znacie danej osoby, nie wiecie kim jest i co jej w duszy gra  :dance:  Piszę tak ogólnie i nie kieruję tego pod żaden konkretny adres.

sonja już mi lepiej hehe ;)


aniak1211

brunetka84
Nie uciekaj tak szybko ;)

Ja mialam welon do pasa pod kokiem i rekawiczki na jeden palec-co jak zapewne juz wyczytalas jest dla niektórych niewyobrażalne  :D:D:D

brunetka84

aniak1211 to mi humorek poprawiłaś  :beer:
ja jako "ślubna choineczka" przemaluje suknię na zielono i będę robiła za choinkę na Boże Narodzenie. Będzie 2w1  ;)

callja

#34
Cytat: aniak1211 w 23 Mar 2010, 22:11:54Ja mialam welon do pasa pod kokiem i rekawiczki na jeden palec-co jak zapewne juz wyczytalas jest dla niektórych niewyobrażalne

No ale Ty się stylizowałaś, zanim się stylizacyjna mafia strefowa na dobre rozkręciła, dlatego też wszystko zostało Ci wybaczone :D

Dodany tekst: 23 Mar 2010, 22:23:39

Cytat: brunetka84 w 23 Mar 2010, 22:07:43Poczułam się tak jakby tu obowiązywał jeden typ sukni a resztę należy skrytykować i wyśmiać

NIKT tu nie wyśmiał Twojej sukni jako takiej, ani razu !!! Jedyne co Ci doradzano, to umiar w dodawaniu do stylizacji kolejnych strojnych elementów !!! NIKT nie doradzał Ci też zmiany fasonu sukni na inny, albom ślepa ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

aniak1211

Cytat: callja w 23 Mar 2010, 22:22:01No ale Ty się stylizowałaś, zanim się stylizacyjna mafia strefowa na dobre rozkręciła, dlatego też wszystko zostało Ci wybaczone Cheesy

No fakt,wtedy forum jeszcze nie bylo :D
ale forum na gazecie wtedy zondzilo :D
i rekawiczki juz wtedy byly "wyklete" :D

Norka

Brunetko, pisałam to wszystko z dobrej woli, a nie po to, żeby Cię wyśmiać. Przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi - w żadnej nie krytykuję Twojego wyboru sukni, tylko stwierdzam, że jest bogata, pełna detali (przyznasz, że to określenia neutralne) i próbuję pomóc Ci w wyborze dodatków. Przykro mi, że tworzysz jakieś nadinterpretacje, a potem oskarżasz o najgorsze intencje.

callja

Cytat: Norka w 23 Mar 2010, 22:31:33Brunetko, pisałam to wszystko z dobrej woli, a nie po to, żeby Cię wyśmiać. Przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi - w żadnej nie krytykuję Twojego wyboru sukni, tylko stwierdzam, że jest bogata, pełna detali (przyznasz, że to określenia neutralne) i próbuję pomóc Ci w wyborze dodatków. Przykro mi, że tworzysz jakieś nadinterpretacje, a potem oskarżasz o najgorsze intencje.

Noreczko, ponownie wyjęłaś mi z ust to, co chciałam powiedziec :)

Brunetko, wdech-wydech, a potem zechciej nam uwierzyć na słowo, że nikt tu nie zamierzał Ci sprawić przykrości, a jedynie nieco otworzyć oczy... I po raz n-ty pytam Ciebie, gdzie tu którakolwiek z nas wyśmiała czy skrytykowała Twoją suknię? bo czy też neutralne stwierdzenie faktu, że suknia jest bogata i strojna - to potwarz??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

nie klocic mi sie tutaj  :D jak ma blyszczec to czemu nie - nie kazdemu psu burek i nie kazdy musi tak samo sie stylizowac - trzeba po prostu poszukac bardziej ksiezniczkowych stylizacji, ktore brunetce podejda bardziej ;)

ale nawet przy podejsciu "blyszczacym i choinkowym", ze sie tak sposilkuje nazwa to ja jestem za dlugim welonem ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Mar 2010, 22:45:49nie klocic mi sie tutaj

A gdziezby kto śmiał, Waćpani Admin najmiłościwiej nam tu panująca ??? uchowaj Boże !!! ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malybob

Hmm..
A muuuusi byc welon? Pytam, poniewaz mnie sie stylizacja modelki podoba - czyli naszyjnik i rozpuszczone wlosy. Ale wydaje mi sie,ze z welonem moze byc cuit za duzo.
Chociaz przymierzyc pelnego rynsztunku nie zaszkodzi :)

elve

a ja wam się przyznam, ze mi się ten bogaty naszyjnik/koronka(?) u modelki podoba
tylko bez welonu (a już napewno nie krótkiego)
ale te które wkleiła brunetka są zbyt ciężkie, to musi być coś bardziej filigranowego, migoczącego

radziłabym ci przymierzyć różne opcje welonów, i wtedy będziesz mogła ocenić, który wygląda lepiej
może i krótki wygląda ładnie, ale długi (lub bez) wygląda o niebo lepiej

co do włosów... jaką na codzień masz fryzurę? masz jakieś mankamenty do ukrycia? jaki masz kształt twarzy?

szelma

Cytat: brunetka84 w 23 Mar 2010, 22:07:43Poczułam się tak jakby tu obowiązywał jeden typ sukni a resztę należy skrytykować i wyśmiać.

No co Ty - nikt nie wyśmiewał ani nie krytykował Twojej sukni. A wybór sukien jest na Strefie duży - pozaglądaj do różnych wątków na potwierdzenie mych słów :).

Wklej może swoje zdjęcie, to łatwiej będzie coś dobrać. Bo póki co nie wiemy za dobrze, jak wyglądasz. Napisałaś, że masz 165 cm wzrostu i ważysz 50 kg - po czymś takim widzę bardzo szczupłą, nie jakoś bardzo wysoką dziewczynę. Stąd propozycje dość ascetycznej stylizacji, żeby Cię nie przytłoczyła. Ale to tylko propozycja na bazie dwóch danych. I oczywiście, że w końcu to Ty podejmujesz decyzje :). Nie bój nic - żadna strefowa wiedźma nie przyjedzie i nie wciśnie Cię na siłę w coś, co Ci się nie podoba :).

mayagaramond

brunetka84


rzadko zagladam na przygotowanie, ale przypomnialo mi sie, ze kiedys wypowiedzialam sie na podobny temat:

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,3405.msg336255.html#msg336255


Wyszukaj sobie na pierwszej stronie moje posty i zdjecie stylizacji z atelier aimee.

Styl minimalistyczny, ktory sama b. lubie, nie jest jedynym slusznym ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ddu

Cytat: mayagaramond w 24 Mar 2010, 18:01:04Styl minimalistyczny, ktory sama b. lubie, nie jest jedynym slusznym
:D ha! to chyba przez przypadek się dowiedziałam, że powinnaś być zachwycona moją ślubną stylizacją :D koleżanka, kt. brała rok po mnie, wszystkim opowiadała, że chce skromną suknię, no ale przecież nie tak jak ja

bozena.dp

Cytat: aniak1211 w 23 Mar 2010, 22:11:54
Ja mialam welon do pasa pod kokiem i rekawiczki na jeden palec-co jak zapewne juz wyczytalas jest dla niektórych niewyobrażalne  :D:D:D

a jest coś złego w welonie do pasa? bo ja też taki miałam, tyle tylko, że wpięty wyżej, bo miałam częściowo rozpuszczone włosy ;)

Lwica

Brunetka  :beer: ja też miałam suknię taką jak mi się podobała a nie taką jak trend z danego roku wskazuje. Chciałam się ja dobrze w niej czuć a nie myśleć że jestem modna czy trendy. Bukiet dowaliłam wielki porazający ale tak "moim" zdaniem piękny że za kazdym razem jak na niego spojrzałam buzia mi się śmiała bo kocham kwiaty i o takim marzyłam. Także walcz o swoje to co ci sie podoba spróbuj dobrać do sukni. Ja na modzie się nie znam więc niestety nie będę pomocna. Ale moge ci tutaj wkleić linki (u Magoo już wklejałam  :P)  do różnych bukietów ślubnych może tam znajdziesz coś dla siebie.

http://www.yourweddingcompany.com/index.php/action/showGallery/gallery/bouquet/

http://www.stoneblossomflorals.com/weddingParty1.html

http://botanicalschicago.com/portfolio/bouquets/bouquets01.html

http://www.southernbouquets.com/50.html?sm=14519
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

brunetka84

#48
Witam!

Długo mnie nie było bo przed Świętami byłam bardzo zapracowana a Święta spędziłam z moim M., rodzinką i znajomymi i też nie korzystałam z internetu, ciągle się coś działo ;)

Z nikim nie chciałam się tu kłócić i komentować niektórych wpisów bo to nie ma najmniejszego sensu.
Gdy mierzyłam suknię Pani w salonie przyniosła mi taki ładny welon, jak mgiełka, tak bardzo delikatny jakby go nie było, nie był on krótki bo do pasa lub troszeczkę dłuższy (a przecież są krótsze). Całość mi się podobała i nie chciałabym długiego welonu, takiego do samej ziemi. Myślę, że ten który mierzyłam będzie odpowiedni.

Dorotka1981   dziękuję za linki z bukietami - przydadzą się ;)

elvelve na co dzień mam rozpuszczone włosy, rzadko je upinam lub związuję gumką, ale nie mam nic do ukrycia ;) W rozpuszczonych czuję się lepiej, bardziej kobieco i narzeczonemu się podoba ;)

Dodany tekst: śro 07 kwi 2010 18:42:28 GMT-1

Co myślicie o takim bolerku do mojej sukni i ewentualnie takiej fryzurce gdybym zrezygnowała z moich faworytek ;)

Dodany tekst: śro 07 kwi 2010 20:03:45 GMT-1

Przepraszam, ale zapomniałam dodać linka ;)

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0310/bolerkoc563.jpg

Otworzyłam za dużo stron i  coś mi umknęło.

errata

brunetka84 ja się tam za bardzo nie znam, ale bolerko mi się podoba. Natomiast fryzura nie bardzo, mam wrażenie, że jest taka "starobabowa"  :blush: