Autor Wątek: Fotograf KRAKÓW, pomóżcie  (Przeczytany 8664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Odp: Fotograf KRAKÓW, pomóżcie
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Mar 2010, 16:25:48 »
Pyniakolada moim zdaniem ceny są ogólne, przecież większość fotografów pracuje w całej Polsce, wtedy po prostu trzeba zapłacić dodatkowo za nocleg czy transport, ale sam koszt usługi foto zostaje taki sam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak mi się zdaje przynajmniej, choć może się mylę i jak piszesz fotografowi skąd jesteś to może cena się zmienia w zależności od miasta - nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 17 Mar 2010, 16:26:33 wysłana przez justynaaaa2 »
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #26 dnia: 18 Mar 2010, 12:32:07 »
Pyniakolada moj fotograf bedzie dojezdny, za dojazd zaplace ok 250 - 300 zl, a za nocleg 85 zl wiec ta suma nie jest az taka duza zeby sie przy konkurencyjnej cenie nie oplacalo

5czwartych

« Odpowiedź #27 dnia: 18 Mar 2010, 17:47:12 »
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy
no i co sie pan denerwuje? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to wszystko przez ten śnieg za oknem proszę pani Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy
zawsze mozna wziac pana ziutka za 1200 zl i natrzaska 2500 fot i odda bez obrobki i juz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czyz nie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wychodzi circa 50 gr za zdjęcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #28 dnia: 18 Mar 2010, 18:17:39 »
no to za tyle to nawet do dowodu nie kupi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Pyniakolada

« Odpowiedź #29 dnia: 19 Mar 2010, 09:23:24 »
Pyniakolada moj fotograf bedzie dojezdny, za dojazd zaplace ok 250 - 300 zl, a za nocleg 85 zl wiec ta suma nie jest az taka duza zeby sie przy konkurencyjnej cenie nie oplacalo

Faktycznie jeśli znaleść dobrego fotografa spoza miasta, z konkurencyjna ceną to sie opłaca. A moge wiedzieć kto będzie Ciebie fotografował? Też będziesz miała wesele w Krakowie?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 19 Mar 2010, 09:23:24 »

magoo

« Odpowiedź #30 dnia: 19 Mar 2010, 11:04:35 »
Pyniakolada naszym fotografem bedzie Jacek Radunc
a ja z Dolnego Slaska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kinski

« Odpowiedź #31 dnia: 11 Kwi 2010, 17:20:33 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - bardziej klasycznie
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - awangardowo, jeśli chodzi o światło
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - z reklamy jw.

Bodzioch Marek

« Odpowiedź #32 dnia: 28 Sty 2011, 08:30:29 »
mysle, ze ceny nie zaleza od geolokacji, tylko od czlowieka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dokładnie, jaki problem dojechać, dolecieć gdziekolwiek. Ja na przykład mam dojazd do 100km od Wadowic w cenie i krakowski, bielski, podhalański czy  śląski ślub traktuję jako miejscowy.

Bursztynowa

« Odpowiedź #33 dnia: 16 Wrz 2011, 21:23:43 »
Ja w Krakowie brałam fotografa od Aremu. Znalazłam ich swego czasu na Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tak się składa, że najpierw zdecydowałam się na auto a później zaoferowali mi po atrakcyjnej cenie fotografa, więc skorzystałam. Nie żałuję. Zdjęcia są bardzo fajne. Niestety znalezienie profesjonalistów w gąszczu amatorów nie jest łatwe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #34 dnia: 16 Wrz 2011, 23:23:46 »
znowu próba reklamy? jakże nieudolna...

Bingo

« Odpowiedź #35 dnia: 26 Lut 2014, 23:43:32 »
Ja jestem z okolic Krakowa, więc służę pomocą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ślub co prawda brałam przeszło rok temu, ale z tego co wiem, firma fotograficzna którą ja zatrudniłam nadal działa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zdjęcia na moim ślubie robiła firma Arem - Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Ja i mąż jesteś ze zdjęć bardzo zadowoleni, bo są naprawdę piękne. Mamy wiele świetnych już z samego kościoła, fotki z sali są bardzo dobrze wykadrowane, fotograf ujął wszystkie najlepsze momenty. Co do sesji w plenerze to już w ogóle zachwyca! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Także naprawdę serdecznie polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 26 Lut 2014, 23:44:33 wysłana przez Bingo »

zuzia

« Odpowiedź #36 dnia: 27 Lut 2014, 07:35:20 »
jak w Krakowie to tylko

b277

« Odpowiedź #37 dnia: 25 Mar 2014, 14:43:15 »
cześć, trafiłam tutaj bo poleciła mi koleżanka. interesuje mnie czy któraś z was korzystała z usług "love fotografia" -http://lovefotografia.pl/ ?? pytam do szykuje się po woli na swój ślub Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i interesuje mnie ich oferta. zdjęcia mi się podobają ale potrzebuje jakiejś opinii - jakie mają podejście, czy nie robią problemów, czy potrafią się w kościele zachować itp. z góry dzięĸi za odpowiedź !!!
« Ostatnia zmiana: 25 Mar 2014, 14:48:41 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

rubin04

« Odpowiedź #38 dnia: 25 Mar 2014, 16:01:40 »
ja tam tych z love nie znam,
ale  też mogę Anie Wilk polecić, bo kolezanka z Krakowa własnie korzystła z niej na chrzciny i była super zadowolona a cenowo też przystępna.

Michalina_81

« Odpowiedź #39 dnia: 26 Mar 2014, 22:58:05 »
b277 - moja znajoma korzystała z ich usług i była całkiem zadowolona. Ale wiadomo, opinia opinii nie równa. Każdy ma swoje jakieś wymagania. W każdym bądź razie widziałam zdjęcia z jej ślubu i moim zdaniem były fajne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 26 Mar 2014, 22:58:05 »

lenagrabek

« Odpowiedź #40 dnia: 01 Gru 2014, 14:38:19 »
Byliśmy w Krakowie na ślubie u znajomych i fotografował dość młody fotograf - przynajmniej z wyglądu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jak zobaczyłam zdjęcia to mnie po prostu wmurowało. Świetne zdjęcia bez jakiegoś reżyserowania widać, że w pełni naturalne, świetne światło no a przede wszystkim jakaś umiejętność uchwycenia ciekawych kadrów.
My mamy ślub w 2016 roku i raczej właśnie zdecydujemy się na tego Pana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - Dariusz Czepiel.
Tu możecie oglądać jego portfolio. Na prawdę wbija w fotel:

Kimka

« Odpowiedź #41 dnia: 02 Kwi 2015, 11:02:44 »
Wracam do tematu, bo ostatnio z bardzo ciekawą sytuacją miałam do czynienia. Koleżanka zarezerwowała fotografa na wesele z dużym wyprzedzeniem (wiadomo), aczkolwiek przed samym ślubem okazało się, że go nie będzie! Działając pod wpływem emocji, koleżanka skusiła się na fotografa, który standardowo nie ma w swojej ofercie zdjęć ślubnych (nie specjalizuje się w nich), ale wiadomo - technikę i sprzęt ma. Okazało się, że zdjęcia i sesja wyszły fenomenalni i prawdopodobnie dlatego, że fotograf nie zajmuje się takimi zdjęciami na co dzień i miał zupełnie inne podejście niż Ci specjalizujący się w ślubnych. Zupełnie inny punkt widzenia, przez co fotki wyszyły niestandardowo. Może warto iść tą drogą?
bo szczęście jest po to żeby je mieć