Fotograf KRAKÓW, pomóżcie

Zaczęty przez Pyniakolada, 14 Mar 2010, 12:29:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pyniakolada

Drogie Strefowiczki,
poszukuję fotografa z Krakowa lub okolic na swoje wesele w 2011. W internecie jest ich cała masa, ale jakos ciężko mi się zdecydować. Jak oglądam te dopieszczone w Photoshopie zdjęcia to nagle wszystko zaczyna mi sie podobać. I sama nie wiem czy zdjęcia są takie dobre czy to tylko magia Internetu. Nie chcemy mieć zdjęć jak z imienin u Cioci Zosi a i na takich fotografów można teraz wpaść. Chciałabym żeby nasz Fotograf był człowiekiem z pasją i pomysłem, żeby umiał uchwycić przemijającą chwilę, a jednocześnie mógł podretuszować zdjęcia i doprowadzić do perfekcji.
Czy możecie mi kogoś polecić, może z doświadczenia, a może cos słyszałyście?


Z góry  :thankyou: za pomoc

salsa

ja polecam mojego znajomego Jacka Tarana i fotografa, ktory mnie robił zdjęcia - Rafała Anyżka (anfoto.pl)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Pyniakolada

Dziękuję za namiary.  :jupi:
Jest tylko mały problem, bo jak chciałam otworzyc ta stronke anofoto. pl i obejrzeć fotki, ale bez podania hasła sie nie da?
Czy istnieje gdzies jeszcze możliwość ich obejrzenia?
pozdrawiam

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Pyniakolada

Salsa jestem pod dużym wrażeniem stronki, która mi przesłałaś. Widac, że Fotograf przez duże F. Ma facet pasję i wizje !!
:bravo:
Przesłałam linka mojemu narzeczonemu i też bardzo mu się podoba, pewnie się z nim spotkamy. Ciekawa jestem tylko odnośnie ceny...bo zazwyczaj tak jest, że jak juz coś mi się spodoba to cena jest KOSMICZNA !!!
Ale chyba sie zdecydujemy. Nie chcemy kamerzysty więc zainwestujemy w zdjęcia, żeby potem pokazać potomnym !!
A ty dawno po ślubie jesteś? Dużo cię kosztowało wynajęcie fotografa?

salsa

hej, tak ja po slubie (on mi robił fotki, to znajomy znajomego, byłam tam z polecenia) oni maja siedzibę na Piłsudskiego, bardzo fajne chłopaki
sesję robiłam na starym mieście

w 2007 roku wzieli ode mnie 1500 zł - przygotowania, slub sesja, odbitki w liczbie 500 sztuk + CD + duzy album skórzany
ogólnie byłam bardzoooo zadowolona - mysle ze ta cena nie jest juz aktualna

maja legitymacje PAP
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


Pyniakolada

#7
Kontaktowałam sie z Panem Rafałem ,ale niestety cena mnie sparaliżowała. Prawie jak z Warszawy. Minęły 3 lata, a cena podnosi sie o 200%, a liczba odbitek drastycznie spada do 200 :(. Zaczynam żałowac, że nie brałam ślubu wcześniej albo nie miałam znajomego, który by mnie polecił. ehh
A tak mi sie spodobały jego prace...

Dodany tekst: 16 Mar 2010, 18:50:18

Cytat: cumberland w 16 Mar 2010, 15:20:16
www.adamtrzcionka.pl

z Krakowa ;)


A Pan Adam widze też z pomysłem. Też znasz go ze swojego doświadczenia? Może jakieś bliższe informacje?

salsa

hmmm powiem CIe ze mnie juz wedy zdziwiła ta niska cena bo za to co on mi dawał to inni wołali dwa razy tyle.... może ja faktycznie miałam po znajomości !!!! sorki, namieszałam Ci z tymi cenami
w Krakowie to dobry fotograf bierze około 4 tysięcy (tak mysle)
a pytałaś u Jacka Tarana? oni też robią piękne fotki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cumberland

Cytat: Pyniakolada w 16 Mar 2010, 18:47:24A Pan Adam widze też z pomysłem. Też znasz go ze swojego doświadczenia? Może jakieś bliższe informacje?

tak, robił zdjęcia na naszym ślubie
pytaj...:)

justynaaaa2

Pyniakolada to pan Adam też pewnie cię ceną zabije ;) miałam gdzieś od niego ofertę ale ja jestem z wawy więc może cena inna ;) warto zapytać :) ale fakt zdjęcia robi świetne :)

salsa

#11
Pyniakolada  ale wiesz co.... to pamiatka na całe zycie
w skali całego wesela oszczędność tysiąca na fotkach jest niewielka - a mozna potem płakać do końca życia

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Pyniakolada

#13
Macie racje to jest pamiątka na całe życie, tylko z tego wynika, że jak chce sie teraz zorganizować wesele w Krakowie to trzeba zbierac przez pół życia :)
Spotkamy sie chyba z tym Rafałem bo kusi bardzo...zobaczymy albumy i podgadamy w cztery oczy, a w zasadzie w 6 :)
Adam Trzcionka napisał mi maila i liczy sobie 6 000, więc za wysokie progi ....ale dziękuję za pomoc!!
Jesteśmy chyba bliżej niż dalej co do wyboru fotografa  :jupi:

zwierzatko_mojej_mamy

niezle podskoczyly ceny - szok
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Mar 2010, 09:18:00
niezle podskoczyly ceny - szok

no strasznie podskoczyły ! jest tak drogo jak w Warszawie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ja porownuje z wawa ;) przeciez mialam fotografa z wawy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Mar 2010, 10:24:19
ja porownuje z wawa ;) przeciez mialam fotografa z wawy ;)

a to widzisz ;) ja porównałam sobie z cenami 3 lata temu w Krakowie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

no ja do 2 lata temu ;) z umowa podpisana 2,5 roku temu - czyli ogolnie zaczyna to byc coraz drozsza impreza ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

5czwartych

ceny rosną, bo rośnie poziom tego co fotograf ma zagwarantować - czyli rosną oczekiwania, adekwatnie do tego rośnie poziom inwestowania u fotografa (a przynajmniej powinien).

temat skomplikowany, pewnie drażliwy, chociaż coraz więcej ludzi rozumie różnicę pomiędzy wydatkiem a inwestycją. cena Adama nie jest niczym szokującym patrząc na jakość produktu końcowego.

zwierzatko_mojej_mamy

no i co sie pan denerwuje? :D zawsze mozna wziac pana ziutka za 1200 zl i natrzaska 2500 fot i odda bez obrobki i juz :) czyz nie? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Pyniakolada

Właśnie chyba tym sie większośc denerwuje. Żeby nie wpaść na takiego Pana Ziutka, który natrzaska fotek jak z imienin Babci Bronisławy. Ceny zaczynają wzrastać nieproporcionalnie do prezentowanych umiejetności. Każdy umie zrobić fotkę i zmienić jej kolor w Photoshopie,ale nie każdy umie zrobić takie zdjęcie, żeby tych kolorów zmieniać nie trzeba było.
Dlatego oddaje pokłon umiejetnoscią Pana fotografa, życząc dalszych sukcesów, ale już z zamożniejszą klientelą.
O ile w dobie kryzysu taka wogóle istnieje! Zaczynam sie zastanawiać czy to Warszawa czy Kraków. Bo apopos Wa-wy to znam jedną Panią http://www.socharska.pl/ która jest mistrzynią w swoim fachu i liczy sobie 3 000, ale niestety tu jeszcze w gre whcodziłby dojazd i nocleg, więc najnormalniej w świecie sie nie opłaca.

zwierzatko_mojej_mamy

#22
Pyniakolada no wiesz: 3000  + nocleg nie rowna sie 6000 ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Pyniakolada

No dokładnie, toteż piszę, że w tym Krakowie to powariowali !! Nawet Stolica sie tak nie ceni.

zwierzatko_mojej_mamy

mysle, ze ceny nie zaleza od geolokacji, tylko od czlowieka :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl