Dziewczyny pomocy!

Zaczęty przez alize, 13 Mar 2010, 21:18:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alize

#75
 
 Sobieska, ty to konkretna babka jesteś ;). I bardzo dobrze :D. Sprawdzę, sprawdzę. W czwartek idę przetestować moją fryzjerkę (którą chyba zabiorę ze sobą na ślub, do miasta rodzinnego) i fryzurki. Nie wyjdę od niej dopóki czegoś razem nie wymyślimy.

Dziewuchy, a propos fioletu, to chyba odpuszczę, bo jakoś mi się kolor nie zgrywa z październikiem. Powiem wprost kojarzy mi się adwentowo. Znalazłam jedne fajoskie kolczyki, ale tak głęboko - fioletowe, że pogłębiają tylko nastrój adwentowy.

Znalazłam też fajne kolczyki - wiszące - z cyrkonią (pan w sklepie twierdzi że to kryształ Swarowskiego, więc mu powiedziałam, że tani ten ich swarowski ok. 48 zł za srebrne kolczyki) - na końcu cyrkonia - oczko owinięta delikatnie srebrem.

Moja krawcowa, która ma dużego czuja do stylizacji polecała mi zamiast klasycznego okrągłego bukietu - amarylis w wiązance. Jak się okazuje w październiku słabo osiągalny. Sprawa wiązanki jest więc otwarta.

sobieska

#76
zdjecia, bo znowu mi szaleja odpowiedzi...

Dodany tekst: 20 Wrz 2010, 17:22:52

a najlepiej wpisz sobie w google grafika hasło typu fiolet wedding bouquets i masz mnostwo bukietow w tysiacach odcieni fioletu :)

Dodany tekst: 20 Wrz 2010, 18:24:06

jak zawsze szatkuje swoje wypowiedzi.... ale teraz mi sie nasunelo, ze teraz jest chyba czas na wrzosy prawda? tez sa rozne odcienie mozna by je pieknie spiac i przewiazac jakas cudna wstazka??

emcia

#77
takie mam


Dodany tekst: 20 Wrz 2010, 22:25:07

ten ostatni to lawenda

alize

#78

Zdjątka słitaśne, jak mawia moja przyjaciółka, ale lawendy i wrzosów na ślubie to ja nie zniesę ;)

Dodany tekst: 20 Wrz 2010, 23:22:11


  Dziewuszki, w ogóle to zmieniłam koncepcję żakietu (październik to zimny miesiąc, brrr). Będzie jak już pisałam z białego aksamitu, ale zamiast kroju kopertowego zaproponowałam mojej krawcowej (tej od sukni) nowy fason.
Zamiast guzików będzie "zapięta" w talii paskiem z tego samego aksamitu co marynarka tylko z
wyeksponowaną na środku z aplikacją - cudną broszką wysadzaną cyrkoniami, ktora dostalam od mamy mojego ukochanego. Rękawy rurki.
  Krawcowa powiedziała, że jest za. Podkreśli talię ;). Generalnie z lekkim niedosytem spoglądam na "rusałkę" ze zdjęcia powyżej, która ma czarnego misia na sobie i wygląda urzekająco. 

emcia

Cytat: sobieska w 20 Wrz 2010, 19:06:30jak zawsze szatkuje swoje wypowiedzi.... ale teraz mi sie nasunelo, ze teraz jest chyba czas na wrzosy prawda? tez sa rozne odcienie mozna by je pieknie spiac i przewiazac jakas cudna wstazka??
do tego się odniosłam

alize


  Ulala, zaczyna się. Dziewczyny, mam ogromną prośbę. Czy wiecie może ile kosztuje wypożyczenie pokrowców na krzesła oraz (i jaka firma z pomorza wypożycza coś takiego) oraz świeczników?
  Mam nadzieje że uda się w trzy tygodnie załatwić takie cudo ;)

ddu

aliza, ładne buty
co do pokrowców na krzesła - zapytaj w hotelach, np. w bulwarze i filmarze
może mają i świeczniki
nie wiem, ile tego chcesz, ale może świeczniki mogłoby Ci wypożyczyczyć Studio Forystyczne na Grudziądzkiej albo np. cafe decor. ja czasme od nich coś brałam, płaciłam, a jeśli nic nie zniszczyłam, oddawali kasę (oczywście po umówieniu)

alize

#82

Dooobryy pomysł! Superro.

Dodany tekst: 28 Wrz 2010, 10:52:10


Dzięki, dzięki, dzięki

Dodany tekst: 28 Wrz 2010, 11:53:01


Ale coś za to pewnie chcieli, bo chyba tak za free to nie wypożyczają....

niewiemjaka

super ten bukiet lawendowy - myslalam ze to wrzos

claridad


ddu

Cytat: alize w 28 Wrz 2010, 12:51:56Ale coś za to pewnie chcieli, bo chyba tak za free to nie wypożyczają....


mi pożyczali ;)

alize

#86
  Ostatnia przymiarka za mną :D. Suknia ładniusia, skromna, wygodna, z zdobieniami w pasie i na góórze stanika. Prosta i elegancka, a o to mi własnie chodziło.
Żakiet fantastyczny. Ostatecznie stanęło na tym, że jest w ramionach rozkloszowany (tak jak radziła Callja :)), z kolei na dole zamiast guzików pasek, który zepnie mnie w talii z ładną broszką z cyrkoniami.
Myślę, że będzie ładnie :).
   

Dodany tekst: 29 Wrz 2010, 20:16:48

Aha, butki wraz z suknia prezentują się bardzo ładnie.


alize

#88

Zamordujcie mnie, ale nie zrobiłam zdjęć. Wiem, powinnam ale kurcze kompletnie nie załapałam że to już ostatnia przymiarka. W ogóle nawet aparatu nie wzięłam. Na osłodę wrzucę za chwilę foty z próbnego makijażu, który, generlnie nie wyglada jak makijaż ślubny, dlatego musze znaleźć sobie nową panią. Poszukiwania w Człuchowie trwają ;).
 

Dodany tekst: śro, 29 wrz 2010, 18:53:09


Wrzucam próbny. Pani na początek poczęstowąła mnie tekstem "spokojnie, wszystkie panny młode maluję tak samo i zawsze wychodza zadowolone". No i umalowała mnie na Michela Jacksona, czyli mocno obrysowane oczy, w dodatku na złoto (Boże broń!).
 Przy drugiej próbie instruowałam ją jak ma byc. Wyszło lepiej, przy trzeciej chyba najlepiej, ale jakoś ślubnie to nie wygląda. Zreszta oceńcie same :)

Dodany tekst: śro, 29 wrz 2010, 19:54:06


callja

Trzeci IMHO najlepszy, rzeczywiście. Uważałabym z podkreśleniem dolenej powieki (mam wrażenie, ze nadaje Twojej buzi ciut zmęczony wygląd), no i chyba podkład ciut za ciemny  :hmm:

Cytat: alize w 29 Wrz 2010, 20:32:15

"spokojnie, wszystkie panny młode maluję tak samo i zawsze wychodza zadowolone"

O matko z córką... A moż jeszcze wszystkie Panny Młode ubrać w identyczne kiecki, i heja, gituś jest?!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

alize no nie wyglada - sliczna masz buzie, a pani Ci ja zrobila "na smutno" - koloru bym dorzucila i cos rozswietlajacego ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magoo

#91
alize ojej ta pani Ci krzywde robi
masz ciemna oprawe oczu, ciemne wlosy i ten ciemny makijaz nie pasuje, jak pisza dziewczyny smutno wyszlo
wg mnie jasniejsze cienie i rozswietlic oko

poza tym pani chyba nie bardzo umie malowac, bo IMHO oko wyglada jak brudne

sobieska

#92
kurcze, ale coś jest nie tak... moje pierwsze wrazenie- jakbys miała rozmazany makijaz- po calonocnej imprezie.. szczególnie jak patrzysz w dół widać bardzo cienie pod oczami... masz super ładne duże okrągłe oczy, a tutaj przez te cienie i pomalowną dolną powiekę ich nie widać.... i rzeczywiście bardzo ciemny podkład... często maluje się na ciemniejszy, bo efekt opalenizny ładniej wygląda, ale tutaj jakoś postarza i posmuca... a może warto ściągnąć kogoś na wesele z innej miejscowości, albo się przejechać... a moze lepiej ci wyjdzie jak się sama pomalujesz?? moze poprobuj sama:) albo daj jej jeszcze jedną szansę, choć moim zdaniem nastawinie tej pani nie jest zbyt współpracujące :(

Dodany tekst: 30 Wrz 2010, 15:03:00

aaa i mi też kiedyś podobnie zrobiono, czyli malowanie na ciemno pod same brwi, to tez trzeba lubić i dorbze się w tym czuć- jak dla mnie na slub posmuca ... i jest zbyt wieczorowe:)

alize


   Zdjęcia są "poglądowe", czyli na pewno tak umalowana do ślubu nie pójde. Po pierwsze dlatego że złoty mi do niczego nie psasuje, po drugie, dlatego, że złoty to nie mój kolor. Kolorystycznie jestem zimą. 
   Na zmęczoną nie tyle co wyglądam, ale byłam i to cholernie (po całym dniu biegania wokół spraw ślubnych). Makijaż jest rozmazany, bo to była trzecia poprawka robiona na tym samym materiale. 
   Umówiłam się już z inną, jeśli i ta nie wypali to umaluje mnie kumpelka. Kupiłam sobie porządny podkład, który i tak miałąm dać pani kosmetyczce. Kolorystycznie postawię na brąz - szary.
 

aniak1211

Cytat: alize w 30 Wrz 2010, 16:13:29Kolorystycznie jestem zimą.
I to wszystko wyjasnia:)
Pani kosmetyczka najwyrazniej nie zna sie na typach urody i nie potrafi dobrac kolorow,
wygladasz na zmeczona przez ten makijaz bo kolory nie te!!!
Tez jestem zima i wiem jaka krzywde mozna sobie zrobic cieplymi odcieniami cieni czy nawet podkladu i rozu:)
Zdecydowanie zmien pania,a jak masz kumpele ktora moze cie umalowac to umow sie z nia na malowanie próbne,
mysle ze jej to wyjdzie lepiej niz pani malujacej wszystkie PM tak samo!!!

salsa

alize  moim zdaniem :
zle zrobione brwi - za mocno Ci je narysowała
powinnaś mieć delikatniejsze bo masz drobna twarz
poza tym ten makijaż jest za mocny dla Ciebie za ciężki, masz dziewczęcą buzię po cholera taki mocny mejkap
podkład zdecydowanie za ciemny


uciekaj od tej pani !

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

alize



  Uciekłam, uciekłam ;), jo z brwiami przesadziła chyba najbardziej. Miałam je pomalowane!!! No i henna wszędobylska. Oczywiscie polecała mi ją z 5 razy. Po co? Nie wiem. Aaaa moja Magda z Wrocławia kochana, fajna wizażystka kazała mi używać zalotki, bo mam rzęsy, które po umalowaniu wyglądają jak u zakochanego spaniela. Kosmetyczka skwitowała, że jest dobrze ;), choć nawet przyniosłam jej zalotkę!!Zarobiła drugiego minusa, trzecim był makijaż ;).
Ech...

Helena

#97
alize

alize zdecydowanie lżejszy makijaż delikatne fiolety, róże rozpromienią ci twarz, bo urodę masz delikatną i takie brązy nie pasują kompletnie.
w jakim mieście masz ślub? sprawdzę wizażyski polecane i ci podeślę namiary

pasowałby ci mniej więcej taki makijaż tylko patrz na oczy reszta to nie koniecznie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

alize

#98

Fajne, ale stylizajca na księzniczkę nie dla mnie, już to przerabiałam, ja jestem konkretna babka.
Kolory modelki - delikatne, naturalne, ładne, jestem za i w tę stronę pójdę, kwestia tylko doboru kolorówki. Byle nie złoto!! Musze to wszystko przerobić u koleżanki.
  Generlanie przećwiczyłam już sposób malowania - kąciki oczu podkreslone, w środku jasne kolory. Co do kolorów - wyjdzie w praniu, nie upieram sie przy brązach ani szarych.

Dodany tekst: 30 Wrz 2010, 21:49:08


  Polewam pod dobre pomysły, dziewczyny!!!

Dodany tekst: 30 Wrz 2010, 22:51:04

Jestem w Toruniu, ślub w Człuchowie.

salsa

alize oczywiście ze nie złoto !!!! ty zima jesteś, idz w chłodne barwy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)