Dziewczyny pomocy!

Zaczęty przez alize, 13 Mar 2010, 21:18:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alize


  Część dziewczyny!
  Ślub mam w październiku i jak na razie tylko suknię wybralam (juliarosa.pl, model 127)
Fryzura, buty, biżuteria, kwiaty...ech...Mam wrażenie że to ponad moje siły  :headbang:. Kobietki liczę mocno na Waszą pomoc.
Alize


justynaaaa2

alize witaj na forum  :beer:
bardzo ładna suknia, sama mierzyłam podobne :)
napisz coś więcej o sobie :) jakie kolory lubisz, jak wyglądasz (wzrost, kolor włosów, karnacja...) najlepiej daj swoje foto ;)
na pewno dziewczyny coś doradzą, poczekaj tylko do poniedziałku, bo w weekendy to tutaj mały ruch ;)

ddu


Alize jest szczuputka! te, kt. mówią, że ja jestem chuda, nie widziały Alize :P
witam i spadam, ja się w tych wątkach niewiele udzielam....

alize


   :beer:
     Coś o mnie - sukienka do ślubu sporo o mnie mów. Ma być wygodna, bardzo prosta, ale jednoczenie mieć to "coś". Nie podobają mi się księżniczki, suknie "ślubne" "strojne" jak to mówią w salonach ;).
     Z drugiej strony wszyscy mnie ostrzegają "ZA SKROMNA!". Sama już nie wiem co myśleć.
     Sukienkę przymierzałam. Podobam się sobie :), jak na razie, ale nie brałam nigdy ślubu, więc może rzeczywiście rozejrzeć się za czymś "strojniejszym" ;)? Dziewczyny co myślicie?Czym można sukienkę troszkę "podrasować"?, żeby jednak tak skromnie nie było?
    Jestem wysoką i szczupłą osobą (172 cm wzrostu), kolor włosów ciemny blond, do ramion. Niestety nie poszaleję z fryzurą bo mam zbyt odstające uszy.
    Ulubione kolory? Ciężko powiedzieć. Wiem za czym nie przepadam - jasne pastele kompletnie do mnie nie pasują. Karnacja, chyba jasna ;).
 
     
   
   

dorcia

ładna sukienka, witamy na strefie  :welcome:

effik

absolutnie nie podrasowywać kiecki! jest bardzo ładna. jeśli chcesz coś z pazurem, zrób to za pomocą dodatków :)
może nasycony róż/fuksja/czerwień?
a to, co piszesz o fryzurze, przypomina mi moją koleżankę - mówi o sobie to samo :D też ślubuje w tym roku, w lipcu. i też jest baardzo szczupła. ma suknię o podobnym kroju.

Pyniakolada

Sukienkę masz bardzo ładną. Jest sama w sobie wytworna, wiec nie trzeba jej wiele. Moim zdaniem pasowałby do niej bukiecik z róż, kolor zależy już od Ciebie. Najlepiej krótki, zwart i dobrze ubity bukiecik - to robi wrażenie. Róże tak samo wytworne i piękne jak ta sukna, zależy teraz czy ty lubisz te kwiaty...
Poniżej link do stronki z bukietami i kilka fotek z mojej galerii.

http://www.weselinka.pl/bukiety-slubne-z-rozami-w-roli-glownej

OlaFasola

Ten ostatni bukiet, purpurowe róże, jest piękny.

callja

#8
alize - śliczna suknia :) a na zachętę powitaniową :champaign: stawiam!

I do rzeczy... Tak jak suknia piękna i nieprzekombinowana, tak za aranżację głowy PM dwója dla firmy... Kok jeszcze obleciałby, ale upięty a'la ścierka kuchenna welon z lamówką (apage satanas!) o niezdecydowanej długości bardzo skraca modelkę optycznie. I od razu pierwsze pytania o szczegóły:
- czy suknia będzie miała tren?
- w jakim zamówiłaś ją kolorze?
- czy chcesz do niej koniecznie welon?
- czy myślisz o jakimś wierzchnim okryciu? bo październik to raczej dość, ekhm, umiarkowane temperatury...

Zatem spróbuję punktowo wyliczyć moje wstępne sugestie ;)
- jesli chcesz welon: sugerowałabym delikatną, jednowarstwową mgiełkę bez żadnych obszyć czy ozdóbek, długą conajmniej do rąbka sukni, a najlepiej ciut dłuższą; na przyjęciu mogłabyś zdjąć welon po pierwszym tańcu (niech sobie wtedy jeszcze romantycznie pofruwa przerzucony przez rękę ;) ); krótki welon tu mi się IMHO nie widzi - suknia i tak "rozcina" optycznie sylwetkę poprzez wyrazistą krawędź stanika, a welon pogłębiłby wrażenie "pokrojenia" Ciebie w poprzek niczym kobiety w skrzyni iluzjonisty ;)
- wersja bezwelonowa, z kwiatami/wstążkami we włosach też byłaby ciekawa... kojarzyłyby mi się  fryzury quasiempirowe - może koafiury Grażyny Szapołowskiej z "Pana Tadeusza" (częściowo zasłaniają uszy!) byłyby inspiracją??
- tylko nie bolerko, błagam, zwłaszcza "typisch" czyli tzw. szwanzenegerek :pray: :pray: :pray: zatupałoby cała zwiewność i prostotę sukni... pasowałby za to IMHO mały żakiecik z baskinką z mięsistej żorżety (możesz go wtedy podszyć czymś cieplejszym), wiązany tiulową szarfą w talii, z dość głębokim wcięciem "V" dekoltu (by odsłonić zdobienie stanika)
- chciałabyś postawić w stylizacji swojej i Lubego na kolor przewodni?? Ładnie wygladałoby, gdyby np. kolor kryształków/kamieni w Twojej biżuterii, odcień kwiatów we włosach i bukiecie, może buciki - i kolor krawatu oraz przypinki Młodego były zharmonizowane kolorystycznie; i teraz pytanie - wolisz postawić na neutralny odcień (przezroczyste kryształy i/lub perły + srebro, do tego srebrne dodatki w bukiecie i u Narzeczonego) czy jakis wyrazisty odcień???
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

effik

ostatni bukiet ma właśnie taki kolor, jaki mieć powinien :D
no i jeśli chcesz jakiś mocniejszy akcent kolorystyczny, to tak jak pisze callja warto, żeby pojawił się również u pana młodego :)

dorcia

też mi się podoba ostatni bukiet, ożywiający i klasyczny zarazem.. - prosty, nieprzegadany i przez to właśnie piękny co bardzo pasuje do sukienki którą wybrałaś.

alize


  Dziewczyny, jesteście boskie  :thankyou:! dla was  :beer::beer::beer: po stokroć!
  Pomysł z żakietem K-A-P-I-T-A-L-N-Y, callja opisałaś to w taki sposób, że prawie go zobaczyłam :).  Na pewno będzie trzeba go podszyć, bo jestem potworny zmarźluch, nie wiem tylko co to jest mięsista żorżeta...? Callja, jaki kolor żakietu?

  Suknia - zamówię białą, będzie miała tren, ale niewielki.
 
  Welon - bardziej stawiałam na kwiat wpięty we włosy, o wstążce też myślałam (papilio.ru mnie zainspirowało), ale po pierwsze nie wiem czy wstążka będzie pasować do tej sukni po drugie nie wiem na ile będzie to możliwe, bo fryzjera jeszcze nie odwiedziłam ;).
Kok odpada, zresztą modelką z foto w ogóle się nie sugerowałam - ani jej fryzurą ani welonem (strasznie ciężki jest na tej fotografii...). 

Bukiet - Modele fajniutkie! Purpurowy jest kapitalny, poproszę o więcej!

  Biżuteria - myślałam o perłach, podobno są ostatnio bardzo modne, ale nie wiem czy to aż tak dobry pomysł.

Buty - nastawiałam się na wygodne niskie butki, myślałam o sklepach Ryłko, ale mają niewielki wybór modeli. I pytanie jaki kolor butów wchodzi w grę, czy do białej sukni tylko biały, czy również np. śmietankowy?

  Ps. Dziewczyny wyobraźcie sobie, że model sukni podobny do mojego znalazłam  na stronie hiszpańskiego projektanta POLECAM porównanie -  http://www.jesuspeiro.com/jesus_peiro_10.pdf (model drugi, ciekawe kto od kogo podpatrzył ;). Notabene kreacja  nr 4 (z koronki zapinana pod szyje) BOSKA!.

  :thankyou:

sobieska

#12
Kochana, słuchaj calii jesli chcesz by wszystko było zgodne z savior vivre :)

wrzucić na chwilę swoje zdjęcie, ułatwi kwestie fryzury, bo figurę masz modeli, więc możesz szlaeć :D

jakie lubisz kolorki, masz ulubione kwiaty? twoja rodzina jest otwarta, czy też raczej będzie trudno przeforsowac bardziej oryginalne pomysly? :D no i milej zabawy z forumkami, sa kochane :)

Dodany tekst: 14 Mar 2010, 21:49:37

Cytat: alize w 14 Mar 2010, 21:44:31Buty - nastawiałam się na wygodne niskie butki, myślałam o sklepach Ryłko, ale mają niewielki wybór modeli. I pytanie jaki kolor butów wchodzi w grę, czy do białej sukni tylko biały, czy również np. śmietankowy?
kochana ja szuam koloroweych... ale cienko mi idzie...  :D ale najtrudniej dobrac odcienie tego samego koloru, b o moim zdaniem najłatwiej sie gryzą... ale dziewczyny sa lepsze  wtych klocakch :) mi kiepsko idzie samej :D

justynaaaa2

alize a może kolorowe buty ;) takie jak bukiet :)

alize


Znalazłam modele tego Hiszpana, suknie śliczniutkie....
Rodzinka raczej pozostawia mi wolną rękę, choć suknię wybrałam z mamą :).
Buty, myślę raczej o tym, żeby nie pójść w śnieżną biel i spróbować z śmietanką tak jak pisałam, ale kompletnie nie znam się na tym czy taki kolor będzie pasował do białej sukni.
   :beer:

dorcia

Ładne te hiszpańskie sukienki, takie lekkie i zwiewne.. a ta zapinana pod szyję .cudna, szczególnie dla dziewczyn o łabędzich szyjach..

A może właśnie taka lekka, dziewczęca fryzura do tej sukienki - rozpuszczone, lekko pokręcone włosy + jaki delikatny stroik?
Szkoda że nie wiemy jaką masz urodę, było by łatwiej

alize

#16

  OK. Ten jeden raz. We własnej osobie, tylko ciut odpicowana specjalnie dla fotografa ;).
  http://yanns-loveandhate.blogspot.com/search?q=modelka

Dodany tekst: 14 Mar 2010, 22:54:20

  Tylko włosy dłuższe, do ramion i jaśniejsze, ale nie dużo.
   ;)

dorcia

#17
ależ masz genialną urodę!! te rysy!!   i wiesz co?

moim zdaniem ta sukienka będzie tylko dodatkiem do twojej niezwykle charakterystycznej urody i dzięki temu że jest prosta to nie przytłoczy twojego naturalnego piękna... i już po zdjęciu widać że nie będzie trzeba nic podrasowywać, bo ty będziesz już wystarczającym podrasowaniem!


Dodany tekst: 14 Mar 2010, 23:07:23

ps. widzę, że fotografa macie już załatwionego ;)

Norka

Cześć Alize :beer:
Zgadzam się z Dorcią - ta suknia pięknie podkreśli Twoją urodę, wybrałaś idealnie :thumbup: Jestem za jasnym kwiatem we włosach. Wydaje mi się, że wstążkę trudniej zamocować stabilnie. Jak buty w ryłko nieciekawe to może przejrzysz oferty tanecznych? Cenowo wychodzi tak samo albo nawet taniej, a wzornictwo dość ciekawe, no i wygodne są. Powiedz, jaką kolorystykę preferujesz, to jakieś bukiety powklejam :)

alize


Cześć Norka!   
   Z ulubioną kolorystyką mam chyba jakiś problem, bo nic mi nie przychodzi do głowy. Coś po prostu musi mi wpaść w oko. Nie przepadam za mocnymi ostrymi kolorami, ale pewnie dlatego, że nie mam głowy do ich komponowania ;).
   Buty taneczne! - moja kumpelka na swoim ślubie miała cudne buty właśnie taneczne w kolorze srebra. Zaraz wgoogluje i popatrzę co jest w sieci :):thankyou:

ddu

alize ja mam taneczne złote. jeśli chcesz- wpadnij zobaczyć, przymierzyć

effik

masz fantastyczne oczy :) warto będzie podkreślić dobrym makijażem, a jeśli postawisz na jakiś kolor, to i tu warto go przemycić :)

salsa

alize  ja miałam buty z akcesu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Szaraczek

#23
Popieram Justyne!

Ja też namawiałabym Cię na jakiś zdecydowany kolor jako dodatek - kolczyki, kwiaty i koniecznie (!) buty :)
Czerwone albo fioletowe. Sukienka i twoja uroda aż się prosi o mocniejszy akcent :)
Jakie kolory lubisz?

Super fajna sukienka :)

Dodany tekst: 16 Mar 2010, 20:43:34

Ale jeśli wolisz stonowane kolory to też coś dobierzemy :)
Może zacznij od bukietu? Widzisz go? :)

alize

#24
 Hej hej Dziewczyny
   
  Po przerwie ale jestem. Co do fioletu, też mi chodził po głowie, ale buty fioletowe...?Odważne, równie odważną koncepcję zaproponowała mi Callja - dodatki czarno srebrne - żakiet związany w pasie srebrną wstążką lub srebrzystawym tiulem, we włosy biały kwiat plus kilka czarnych szpil z koralikami, do ręki bukiet z białych kwiatów ze srebrną wstążką i dodatkiem czarnych jagódek ligustru, biżuteria z onyksów.

  Pomysł kapitlany, ale czerń..hm...chyba zbyt odważna, dlatego bardziej skłaniam się ku srebrze, padł jeszcze pomysł żeby czerń wymienić na antracyt, musze poszukać dodatków.

  Kobietki, co do fioletu. Znalazłam taki oto bukiet (mam nadzieje że będzie dobrze widoczny), załączam jeszcze bukiet, który według mnie jest boski!! Te kolory!
  Notabene ślub i wesele w ostatni tydzien października z dodatkami fioletowymi lyb szarymi...nawiąże do listopadowego świeta hihi ;).
Żarcik...
 
 

Dodany tekst: 24 Mar 2010, 23:22:26


  Bukiet z fioletem, może teraz się załączy