krem po 25 roku życia

Zaczęty przez olgaaa1, 11 Mar 2010, 14:12:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

Hej dziewczyny.
Mam pytanko do Pań lub Panienek  :jejeje: po 25 roku życia. Używacie kremu na zmarszczki?  :headbang: nie widze u siebie jeszcze zmarszczek prócz tych mimicznych na czole i w okolicach oczu. Mam cere mieszaną i zastanawiam czy znajdę 2 w 1 czyli krem zapobiegający występowaniu zmarszczek i matujący jednocześnie.
Jeśli używacie kremu który spełnia te dwie funkcje, to będę wdzięczna za polecenie go.

:thankyou:

szelma

Ja nie używam. Nawilżam się mocno, bo mam suchą skórę. Zmarszczek nie zauważyłam :hmm:. Ale rozważam kwestię, bo niedługo trzeba będzie nowe kremy kupić :).

inkageo

Strefa stawia na nawilżanie :D Kremy matujące są do bani ;) To zło :D
Imagine there is no hate

szelma

Cytat: inkageo w 11 Mar 2010, 14:21:16To zło


Otóż to :). Nawilżamy więc i matujemy pudrem sypkim (pluralis maiestatis takie mi wyszło ;)).

olgaaa1

Nie nawidze kremów nawilżających, skóra mnie po takich kremach piecze i swędzi, jedyny ktory jest ok to nivea soft ;/ a wole krem matujący od 3 cm warstwy pudru matującego :P

inkageo

#5
Pewnie każda cera jest inna, ale u mnie im bardziej matuję, tym bardziej się przetłuszcza, bo głupia nie jest i czuje, że coś nie tak i tłusto nie jest :D
Imagine there is no hate

szelma

Każda cera jest inna, ale jeśli po kremie nawilżającym Cię swędzi i piecze, to może po prostu warto zmienić krem. Bo to raczej dziwna reakcja - zwłaszcza że swędzenie i pieczenie to raczej oznaka suchej skóry. A krem matujący WYSUSZA skórę.

mayagaramond

zaraz, zaraz, nie ten target, tu nie ma nikogo powyzej 25 roku zycia lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Fakt, ja awansem kupuję 30+ :D
Imagine there is no hate

szelma

maya, ja mam 25,5 i się nie wstydzę :P.

mayagaramond

#10
Cytat: szelma w 11 Mar 2010, 15:38:22
maya, ja mam 25,5 i się nie wstydzę :P.

psuja   :foch:  ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosia2007

#11
ja ostatnio przeszlam z nawilzajacego IWOSTINu na krem pielęgnacyjny z pantenolem BAMBINO . O dziwo cera mi sie nie swieci jak przedtem i wypryski przyschly ;)


aniak1211

#12
Ja uzywal krem  odzywczy z olay
mam 28 lat-jeszcze :D i nie mam zmarszczek,nawe wokół oczu :)
przeciwzmarszczkowy zaczne raczej pozno stosowac ;)

abkasia

#13
Cytat: zosia2007 w 11 Mar 2010, 16:34:01
ja ostatnio przeszlam z nawilzajacego IWOSTINu na krem pielęgnacyjny z pantenolem BAMBINO . O dziwo cera mi sie nie swieci jak przedtem i wypryski przyschly ;)


a nie ma czasem w skladzie tlenku cynku?
bo jak ma, to wszystko pieknie przygasnie.. :)
ja kreu prze iwzmarszczkowego nie stosuje, ja sie nawilzam :D
kremu kupuje raczej dobre, apteczne

Dodany tekst: 11 Mar 2010, 16:49:04

obecnie uzywam takiego kremu :
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-28298.htm

dorcia

olgaaa1 w tym wieku chyba nie ma co katować skóry kremami przeciwzmarszczkowymi. najważniejsze to zdrowo się odżywiać, pić dużo wody i stosować kremy z filtrami

inkageo

Cytat: aniak1211 w 11 Mar 2010, 16:44:21
Ja uzywal krem  odzywczy z olay
mam 28 lat-jeszcze :D i nie mam zmarszczek,nawe wokół oczu :)
przeciwzmarszczkowy zaczne raczej pozno stosowac ;)
Nienawidzę Cię :D
Imagine there is no hate

mayagaramond

ja mam 32 i zmarszczek niet ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

Cytat: mayagaramond w 11 Mar 2010, 17:09:41
ja mam 32 i zmarszczek niet ;D
nie wiem, czy powinnas to glosno mowic.. ;)

mayagaramond

Cytat: abkasia w 11 Mar 2010, 17:20:35
nie wiem, czy powinnas to glosno mowic.. ;)

nic si enie martw, zmarszczek nie mam za to inne kwiatki, jak widzisz jest sprawiedliwosc na tym swiecie ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

effik

ja mam... dużo lat i bruzdy na czole. ale że mam fizjonomię 15latki, jakżebym mogła używać kremów przeciwzmarszczkowych? lol lol

goga

zmarszczki - phi.......... co mi tam ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)