Co mnie zaskoczyło w połogu, po porodzie...

Zaczęty przez ishka82, 08 Mar 2010, 13:29:56

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

annka-cygannka

dziewczyny chyba żałuję , że to wszystko przeczytałam :)

nionczka

Cytat: annka-cygannka w 23 Mar 2010, 14:05:52dziewczyny chyba żałuję , że to wszystko przeczytałam

To trzeba czytac po :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

annka-cygannka

nionczka chyba tak :) a ja jeszcze niedawno trafiłam na ten słynny artykuł
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,7578406,Tu_mieszkalo_dziecko.html

i wymienioną w nim stronę:
www.theshapeofamother.com

chyba jestem próżna i pusta, bo naprawdę mnie to martwi :)

ishka82

Cytat: nionczka w 23 Mar 2010, 14:13:00
To trzeba czytac po :-)

A ja uważam, że zdecydowanie przed ;) Wolałabym o  tych wszystkich rzeczach wiedzieć przed porodem i być na nie przygotowana :)


ishka82

Cytat: OlaFasola w 23 Mar 2010, 17:46:26
A ja się chyba cieszę, że nie widziałam tej strony wcześniej.
Tej strony tak, ona jest przerażająca. Kilka innych punktów, o których pisałam mnie niemiło zaskoczyło, a spokojnie mogłam o nich wiedzieć wcześniej i nie dać sie zaskoczyć ;) Nie chodzi mi o oglądanie galerii z pociążowymi ciałami, bo to sprawa bardzo indywidualna. Ja już swój brzuch bardziej akceptuję niż tuż po, on też się zmienia, poza tym wiem dlaczego taki się stał i uważam, że dla dziecka warto było :) A że rozstępy zostaną do końca życia, to trudno, nobody's perfect ;D

OlaFasola

Cytat: ishka82 w 23 Mar 2010, 18:04:09ona jest przerażająca
Zdecydowanie!!
Racja, że ciało po ciąży to indywidualna sprawa, ale nie wiedziałam, że może być aż tak kiepsko jak na niektórych zdjęciach. Więcej tego nie oglądam.
A że warto to już zupełnie inna inszość i oczywistość :)

ishka82

OlaFasola, kilka dziewczyn zwracało uwagę, że te zdjęcia też są przerysowane, zrobione w taki sposób by podkreślić "spustoszenia", gdyby podejście do sesji było inne, to pewnie i te babki by lepiej wyglądały ;)

aniak1211

Cytat: ishka82 w 23 Mar 2010, 18:27:35gdyby podejście do sesji było inne, to pewnie i te babki by lepiej wyglądały wink

gyby uzyli Photoshopa to wyglądały by jak modelki :D


ishka82

Cytat: aniak1211 w 23 Mar 2010, 22:15:12
gyby uzyli Photoshopa to wyglądały by jak modelki :D


Nie o to mi chodziło :P

nionczka

#35
Etam, wiele babek chcialoby tak wygladac jak te na zdjeciach i bez ciazy i porodu. (chodzi mi o te na gazecie).
Mnie nie zmartwil absolutnie moj wyglad po porodzie. Uwazam, ze wygladalam tak samo jak przed. Tylko roztylam sie na macierzynskim, ale to juz zupelnie inna bajka :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: nionczka w 23 Mar 2010, 22:49:53Tylko roztylam sie na macierzynskim, ale to juz zupelnie inna bajka :-)
:highfive: do tej pory nie wiem jak to sie stalo  :mocking:
poza tym wkurza mnie strasznie, ze zrobilam sie szersza "w zebrach" i tylku, pomimo praktycznie powrotu do wagi wyjsciowej nie ma szans, zebym dopiela moje spodnie biodrowki ;D

feeling.good

Wczoraj zakończył się mój połóg, nadszedł więc czas podsumowań :)

Zaskoczyło mnie, że połóg nie musi trwać 6 tygodni i być uciążliwy. Miałam okrutne pragnienie, ale o tym się od Was wcześniej dowiedziałam. Zdziwiło mnie, że w piersiach może być tyle mleka, że samo tryska i to nie było przyjemne.

Dla mnie najgorsze są potworne mdłości - w ciąży nawet takich nie miałam :( To chyba przez hormony.
Dziś przede mną wizyta u lekarza.