a co jesli trzeba zalozyc rajstopy?

Zaczęty przez mayagaramond, 07 Mar 2010, 22:45:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

A ja mam czarne buty i rajstopy lila :D. A co :D. Co do cielistych to mam jedne - takie ohydnie brązowawe - i noszę je tylko pod spodniami zimą ;). Ogólnie to się ich wstydzę lol.

effik

Cytat: szelma w 23 Mar 2010, 09:07:38rajstopy lila

znalazłam wczoraj takie w szafie, nowe, w nieotwartym dotąd pudełku. chyba ich nigdy nie założę jednak lol

szelma

Cytat: effik w 23 Mar 2010, 09:08:40chyba ich nigdy nie założę jednak

A dlaczegóż? Wstydzasz się? ;)

effik

Cytat: szelma w 23 Mar 2010, 09:13:30
A dlaczegóż? Wstydzasz się? ;)

obawiam się, że moje nogi w nich będą przypominać wielkie parówy lol lol

szelma

Liliowe parówy??? Mocna psychodela ;).

effik

Cytat: szelma w 23 Mar 2010, 11:46:26
Liliowe parówy??? Mocna psychodela ;).

no nie? lol lol
to pod te parówy :D :beer:

konwalia

#81
ja kupuję może nie cieliste, aletakie przejrzyste rajtki w calzedoni
ogólnie wolę bez rajstop, ale mam pracę stojącą i zaczynaja mi zyły wywalać, czas na naczyniowca, ale za wiele nie poradzę, bo mam i babcia tez miały zylaki

Dodany tekst: 24 Mar 2010, 06:39:21

i NIGDY nie założyłabym odkrytych butów  i rajstop ze szwem na paluchach, takie buty lubie tylko na gołe nogi

magdarynka

konwalia wiem ze robi sie coraz cieplej, wiec pomysl na pozniej, ale myslalas moze o rajstopach przeciwzylakowych ? Teraz sa coraz ladniejsze, tyle ze maly wybor kolorow. I z tego co mowia pacjentki u nas, skutecznie pomagaja.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

konwalia - widze, ze mamy podobny problem z naczynkami i zylakami... ja mialam takie brzydkie zylki pod kolanami, az fioletowe sie robily - zalatwilam je skleroterapia na cacy :)  Ale pewnie i tak bede musiala co jakis czas powtarzac ;D Jakie kremy/zele bys polecala do uzytku zewnetrznego?

jo_miekka

Cytat: effik w 23 Mar 2010, 08:34:58
dziś mam czarne i czarne buty. wydłużam sobie nogi lol

nie boli?


konwalia

na razie smaruję/psikam heparyną i próbuję się zmotywować do wizyty u lekarza
i w sumie motywuje mnie to do trzymania prawidłowej wagi  ;)

panikarola

a ja mam jako podstawowe takie ciemnoszare melanzowe 40 den

genialne sa, pasuja mi do wszystkich spodnic i sukienek i do zielonych butow, na lato i na zime

no dobra, do brazowej sukienki mi nie pasuje, ale do niej to kurde nic nie pasuje
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

konwalia

Cytat: panikarola w 27 Mar 2010, 12:39:55brazowej sukienki mi nie pasuje, ale do niej to kurde nic nie pasuje
trawiasta zieleń

sonja

panikarola ja proponuję pomarańczowy ;D

effik

o. pomarańczowych jeszcze nie mam :D

panikarola

Cytat: sputnik w 28 Mar 2010, 06:54:34
gołe, opalone nogi :)

wyłącznie :)

bo sukienka ma niebieskie wstawki, o takie:

http://picasaweb.google.de/lh/photo/_RL_tmWGOi5VOPuTTfE_RQ?authkey=Gv1sRgCKik4oa4j6yQDw&feat=directlink

http://picasaweb.google.de/lh/photo/UjeQSpjoKgQry7tRLXo0zQ?authkey=Gv1sRgCKik4oa4j6yQDw&feat=directlink

i w ogóle to najlepsze by byly takie krotkie legginsy, zeby do tego wlozyc buty na gola stope. ale przez te wstawke na dole to niebieskie legginsy mi zrobia sine nogi i w ogole lyso to będzie wyglądać, a przy brązowych ten pasek na dole mi będzie nogi skracać.

a swoja droga z butami tez mam do niej problem, mam tylko wybitnie zniszczone baletki zlote, w ktorych juz wstyd sie ludziom na oczy pokazac. wiec jak juz nie rajstopy, to chociaz musze buty kupic ;) chyba niebieskie najlepiej, nie?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

panikarola - mozesz zalozyc brazowe legginsy i brazowe buty (sandaly albo balerinki)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

Cytat: mayagaramond w 08 Kwi 2010, 14:33:57
panikarola - mozesz zalozyc brazowe legginsy i brazowe buty (sandaly albo balerinki)

thx!!!!! musze najpierw to wszystko kupic!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

effik

ale jak to powiedział ostatnio chyba mąż ddu, kolorowe rajstopy noszą brzydkie dziewczyny, żeby odwrócić uwagę od twarzy lol lol

wszystkie się poczuwamy? lol

mayagaramond

#95
Cytat: effik w 08 Kwi 2010, 14:43:13
ale jak to powiedział ostatnio chyba mąż ddu, kolorowe rajstopy noszą brzydkie dziewczyny, żeby odwrócić uwagę od twarzy lol lol

wszystkie się poczuwamy? lol

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

a słyszałyście o rajstopach japonkach  :knuje: ha
do odkrytej pięty może nie bardzo ale do peeptoe jak znalazł ;D


mayagaramond

Cytat: justynaaaa2 w 08 Kwi 2010, 17:18:56
a słyszałyście o rajstopach japonkach  :knuje: ha
do odkrytej pięty może nie bardzo ale do peeptoe jak znalazł ;D

tak, ale, bez urazy ;), wyglada to wg mnie idiotycznie ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

#98
oo fajne :D

Dodany tekst: 08 Kwi 2010, 17:20:59

tylko pewnie nie robia jeszcze takich ponczoch ;D :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magoo

Cytat: justynaaaa2 w 08 Kwi 2010, 17:18:56
a słyszałyście o rajstopach japonkach  :knuje: ha
do odkrytej pięty może nie bardzo ale do peeptoe jak znalazł ;D


masakra lol lol lol