a co jesli trzeba zalozyc rajstopy?

Zaczęty przez mayagaramond, 07 Mar 2010, 22:45:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

mi się pomysł podoba ;D może nie do jakichś strasznie odkrytych butów jak na zdjęciu, że widać wszystkie palce ale do takich gdzie minimalnie widać kawałek palca jest ok ;) pewnie i tak nikt nie zwróciłby uwagi, że na nodze mam rajstopy a na palcu nie a przynajmniej nie miałabym obawy, że szew mi wyjdzie  :P

wrobelek0403

Cytat: effik w 08 Kwi 2010, 14:43:13
ale jak to powiedział ostatnio chyba mąż ddu, kolorowe rajstopy noszą brzydkie dziewczyny, żeby odwrócić uwagę od twarzy lol lol

wszystkie się poczuwamy? lol

opluty opluty
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: justynaaaa2 w 08 Kwi 2010, 18:35:40a na palcu nie a przynajmniej nie miałabym obawy, że szew mi wyjdzie


sa rajstopy bezszwowe ;)

A te kojarza mi sie z dziewczyna, ktora posmarowala twarz fluidem zapominajac o szyi ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

no wiem, że są bezszwowe ale mogą się sfałdolić :D
zresztą co tu dużo gadać skoro ja uznaję rajstopy cieliste, nie wyszłabym z gołymi nogami zimą a najbardziej lubię bawełniane skarpetki i adidasy ;D

goga

a ja miałabym wrażenie, że mam dziurę na dużym palcu, do peep toe wolałbym/zakładam bezszwowe :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

konwalia

Cytat: mayagaramond w 08 Kwi 2010, 17:56:38

sa rajstopy bezszwowe ;)

A te kojarza mi sie z dziewczyna, ktora posmarowala twarz fluidem zapominajac o szyi ;)

ostatnio na szkoleniu jak byłam wizazystka mówiła, że podkład w makijazu codzinnym nakłada się do lini zuchwy, bo tam jest naturalny cień, nie brudzi się wtedy golfów/kołnierzyków, szyja+dekolt tylko do makijazu wyjściowego, ew jakies plamy/blizny

inkageo

Też słyszałam, że szyi się nie smaruje podkładem, tylko należy tak dobrać jego odcień, żeby się nie odcinał :) A ja kupiłam trochę za ciemny, odcina się i jest źle :( Muszę się opalić odrobinę..
Imagine there is no hate

justynaaaa2

ja też szyi nie smaruję ;) kończę jakoś pod żuchwą, jak mi się maźnie ale różnicy w odcieniu nie mam  ;)
a i tak prawie zawsze mi się brudzą kołnierzyki  :zly:

mayagaramond

o raju, no jasne ze chodzi mi o osoby, ktore maluja sie zbyt ciemnym podkladem prezentujac otoczeniu pomaranczowa twarz i kredowobiala szyje ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

effik

justynaaaa2 fajowe, jak wodnik Szuwarek  :point_lol: :point_lol:

Kasia

justynaaaa2 mi tam sie podobaja :)
ale ja nie lubie rajstop na paluchach w odkrytych butach wiec to pewnie dlatego :)
wolałabym załozyc takie japonkowate niz pełne nawet bezszwowe:)

margareta

Gdzieś chyba było ale nie mam czasu szukać...
W jakich stacjonarnych sklepach można kupić rajstopy w sprayu?

callja

Cytat: margareta w 09 Lip 2013, 12:09:48W jakich stacjonarnych sklepach można kupić rajstopy w sprayu?
Rossmann (widziałam tam chyba bbbbb polecane Sally Hansen), Drogeria Natura...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

margareta

callja dzięki. Byłam wczoraj w Rossmanie ale nie zauważyłam, muszę wybrać się jeszcze raz i zapytać.

moniulinek

Ostatnio kupowałam w Sephorze - Sally Hansen właśnie.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja bym wzięła najjaśniejszy, bo wtedy nie ma placków i smug.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inka, ale bedą mi sie nogi od rąk i dekoltu róznić. To chyba nie bardzo. Nie wiem, jak te kolory sprawdzic. Myslicie, ze w jakiejs drogerii mają próbki?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

wrobelek0403, bierz te tan, ja tylko te kupuję i dobrze wyglądają zawsze, niezależnie od stopnia opalenia reszty ciała :) 

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

a jakie firmy polecacie? Sally Hansen tylko czy jest coś jeszcze?

wrobelek0403

justynaaaa2, a po ile kupujesz stacjonarnie?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

#122
a juz widze, ze w Douglasie po 25, to bez sensu płacic za przesyłke.

edit, sally jednak 55. Ale pojde obejrzec na zywo.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Kurcze to nie wiem.. Ja musiałam ten najjaśniejszy mooocno rozsmarować, bo tam gdzie prysnęłam to ciemniejsze placki były. A zwykle w lecie na weselach opalona byłam. Sally Hansen mam.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, ale Ty masz dużo jasniejszą karnacje niz ja.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login