a co jesli trzeba zalozyc rajstopy?

Zaczęty przez mayagaramond, 07 Mar 2010, 22:45:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond



Problem jest nastepujacy: kobieta, sukienka wyjsciowa i 0°C. Z reguly jestem za opcja bez rajstop, ale czasme nie ma wyjscia (wesele w marcu) i co wtedy? Do czarnej kiecki mozna zalozyc czarne rajstopy, ale do kolorowej? Nie bede ukrywac, za najbardziej interesuje mnie co ma siog do powiedzenia ;) Co nie znaczy, ze inni nie  moga sie wypowiedziec ;D

Mowie tu o sukienkach cocktailowych, do kolan. Do dlugie sukienki w ogole nie zaklada sie rajstop.



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

nie jestem takim specem jak siog i Ty, ale ja olalabym system i zalozyla cieliste cieniutkie ponczochy i po sprawie ;) na weselu zawsze je mozesz zdjac ;D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

justynaaaa2

ja osobiście też nic nie mam do cieniutkich cielistych rajstop czy pończoch ;) myślę, że to raczej kwestia własnych upodobań i gustu niż jakiegoś dress code, że cieliste są be  :blush:

inkageo

Ja dwa lata temu też miałam problem, bo wesele było w zimnym kwietniu i założyłam ażurowe czarne pończochy, przynajmniej nie zamarzłam ;) Ale czy to było w dobrym tonie to nie jestem pewna :D
Imagine there is no hate

justynaaaa2

#4
inkageo fajna laska z ciebie :D
i przypominasz mi na tym zdjęciu tą aktorkę z klanu ;D żonę jacka ;)

mayagaramond

#5
Cytat: inkageo w 07 Mar 2010, 23:11:41
Ja dwa lata temu też miałam problem, bo wesele było w zimnym kwietniu i założyłam ażurowe czarne pończochy, przynajmniej nie zamarzłam ;) Ale czy to było w dobrym tonie to nie jestem pewna :D

azurowe czarne sa OK, ale co bys zalozyla jakby sukienka byla jasna? Dla mnie cieliste rajstopy do wyjsciowej sukienki sa hm, prowincjonalne? :blush: :blush:

Foty z berlinale. Bez rajstop:

http://www.bunte.de/stars/berlinale-2010/berlinale-2010-scheue-renee-und-ferner-polanski_aid_15196.html

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Justa :beer: ;)

Maya ja uważam, że rajstopy wyglądają u mnie lepiej niż gęsia skórka, bo mam zawsze koszmarną :D
Na sylwestra kombinowałam jakie rajstopy założyć do jasnej sukienki i strefa wybrała kawę z mlekiem :) Grzecznie posłuchałam, a miały być kremowe ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

#7
Cytat: inkageo w 07 Mar 2010, 23:24:54
Justa :beer: ;)

Maya ja uważam, że rajstopy wyglądają u mnie lepiej niż gęsia skórka, bo mam zawsze koszmarną :D
Na sylwestra kombinowałam jakie rajstopy założyć do jasnej sukienki i strefa wybrała kawę z mlekiem :) Grzecznie posłuchałam, a miały być kremowe ;)

dwa lat temu na sylwestra poszlam w sandalach bez rajstop ;D bo zadne mi nie pasowaly. zreszta do tych sandalow, ktore wzialam ze soba (bylam wtedy w pl) rajstopy w ogole nie pasowaly.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magoo

ja tez nie mam nic do rajstop, nawet cielistych :D
poza tym z tego co wiem, to w pewnych okolicznosciach nie wypada nawet latem pokazac sie bez rajstop (ale moge miec przestarzale info)
a ze nie pasuje mi polaczenie lekkich sandalkow i rajstop to w zimie rezygnuje z sandalkow

zreszta wogole jestem passe bo w zimie chodze w kozakach, a latem w butach odkrytych, nigdy odwrotnie ;)

wrobelek0403

ja tam nie mam zadnych oporów i uzywam cielistych ponczoch ;)

ale tak sobie mysle ze mozna tez spróbowac czegos w kontrastowym kolorze, np pasujacym do butow/torebki czy dodatków :hmmm:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cielistych nie znoszę.Najbardziej lubię bez.

Ale jeśli już to najczęściej stosuję rajstopy grafitowe:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login




"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

magoo - temat rajstop i sandalow tez byl kiedys tu poruszany. Moim zdaniem do niektorych sandalow rajstopy pasuja.

Rajstopy jako takie w ogole mi nie przeszkadzaja, ale przy wyjsciowych sukienkach mam problem. Np ta pani ma rajstopy i efekt jest moim zdaniem sredni...ale moze jaj mam rajstopowa fobie ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Maya ten Twój grafit, to u mnie wygląda dokładnie tak, jak ta kawa z mlekiem, którą miałam na sylwestra, lubię ten kolor :)
Imagine there is no hate

magoo

mayagaramond wiem wiem i zgadzam sie ze niektore sandaly fajnie wygladaja z grubymi rajstopami

pisalam o przypadku, kiedy rajtki maja za zadanie udawac gola noge ;)

inka grafit jest super  :thumbup:

suegro

Ja na ostatnie wesele zrobiłam tak - do Kościoła ciemne, grafitowe i grube rajstopy. A w restauracji na początku założyłam cienkie grafitowe a jak się zagrzałam to zdjęłam całkowicie ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

Wg mnie lepsze rajstopy/ ponczochy niz sine nogi ;) a poniewaz jestem blada sinieje bardzo szybko ;D a o tej porze roku musialabym wyglupiac sie z samoopalaczem albo lataniem na solar a szczerze rzeklszy nie mam zdrowa na to..
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

szelma

doda, a tam rozchorowac - ale trzeba wygladac, to wazniejsze :D. Angielki bez rajstop chodzą cały rok, jeśli wychodzą na imprezę :D. Angielka, która była ze mną na stażu we Frankfurcie, na imprezę Halloweenową poszła bez rajstop, a nogi miała CAŁE na wierzchu... A zimno było przeokrutnie...

inkageo

Imagine there is no hate

szelma

#18
Nie jeśli ma się zamiar być sexy kotem lol. Taki ubaw z niej miałam, bo zsiniała już w drodze na imprezę lol.

mayagaramond

nawet nie wiem czy mi nogi sinieja. Bez rajstop zima bylam raz na sylwestrze, ale do przejscia byl tylko kawalek.


A tak jak ide zima na jakas impreze to i tak w dzinsach ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

siny nie jest sexy stanowczo ;) nie jestesmy laskami z seksu w wielkim miescie przeca zeby cierpiec AZ TAK ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

salsa

ja sie nie obcinam i jak jest zimno to zakładam rajtki w kolorze wklejonym przez Su
problemu nie mam bo na wieczór najjaśniejszy kolor jaki zakładam to czerwień a do tego można takie ciemne rajtki
w jasnych kieckach na wieczory nie chadzam

a dzis do czarnej spódnicy mam fioletowe
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tachogti

No i z tego powodu na wesele w kwietniu zaloze cienkie czarne kryjace ponczochy do czerwonej kiecki i spokoj ;) nawet nog przesadnie nie bede musiala golic :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

#23
no ja bym bez rajstop/pończoch nie wyszła. ale to głównie dlatego, że nie uważam ani mojego koloru skóry, ani jej wyglądu na nogach (taaa, wrastające włoski) za wybitnie pociągający ;D
a jakie rajstopy - to już zależy od kiecki.
czarne ażurowe do jasnej też by obleciały - ale tu z kolei pytanie o to, w jakim kolorze są dodatki ;D mogą też być kolorowe jakieś, jeśli dodatki w określonym kolorze są przewidziane.
jak się nie lubi cielistych, to trzeba w inną stronę kombinować :)

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)