Tacho idzie na wesele i potrzebuje kiecki :)

Zaczęty przez tachogti, 06 Mar 2010, 21:23:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

#75
effik ok, przypomne :)

laski, ciesze sie, ze jest niezle :D  :blush:

pani robilam w rybniku, w artline u martineza, polecam  :thumbup: a co do bolu, owszem bolalo, ale ostatnie dwie godziny, pierwsze cztery tylko skrobalo ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

panikarola

efekt jest boski! jakoś mi ten tatuaż b. b. do Ciebie pasuje, aż się dziwię, że się nie urodziłaś z motylkiem na wyposażeniu ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

tachogti

panikarola ja sie zastanawiam, czemu go tak pozno zrobilam  :hmm: ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

aniak1211

I ja napisze ze sukien super:)
A motylki-rewelacja :)

effik

#79
babo, a ile ty w biuście masz? ;)
bo ja niewiele, ale patrzyłam na wymiary podane na allegro i powinno być ok. tylko niższa od ciebie jestem ;)
przez ciebie mnie kusi ta fioletowa! :spank: :D

Dodany tekst: 18 Kwi 2010, 13:05:14

ale właśnie spojrzałam na wymiary xski... i chyba taką musiałabym kupić. mają jakąś zaniżoną rozmiarówkę czy co...

tachogti

effik bo ja wiem ile mam w biuscie? ;) tzn powiem tak wg rozmiarow pasowala s to tak mniej wiecej mam, jak masz mniej niz wiecej to wez xs bo Ci zjedzie :) a fioletowa tez mi sie molto podoba :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sobieska

ja cie nie moge, cudne motylki idelanie pasuja do sukni :DDDDD

sonja


tachogti

Cytat: sobieska w 20 Kwi 2010, 11:35:35
ja cie nie moge, cudne motylki idelanie pasuja do sukni :DDDDD
:D :D :D

sonja jak zaloze obcasy to cos tam nogopodobnego mam :D ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

tacho, bolerko:
całkowita długość 37 cm (w tym kołnierzyk ok. 4 cm)
rękaw od ramienia: 44 cm
szerokość mierzona na plecach od szwu do szwu: 38 cm

effik

#85
widziałaś to? nie wiem, czy zdążysz, bo 2h do końca aukcji, ale cena 29,90 :padam:
nie wiem, czy ktoś kupuje u kogoś taniej i sprzedaje drożej czy jak...

http://allegro.pl/item997358778_ds_amxn_sukienka_japan_style_sukienki.html

lokalizacja Bangkok :padam: pewnie stąd te ceny w całym sklepie...


a jak się kiecka sprawdziła na weselu?

zwierzatko_mojej_mamy

effik widze, ze Ty zupelnie swieza na allegro ;D japan style jak masz w opisie to wlasnie tanie i zgodne z najnowszymi trendami ;) no i obowiazkowo wysylka z tamtych rejonow - zauwaz koszty przesylki ;) tylko nie stawialabym na jakos w tym przypadku, ale nie sprawdzalam osobiscie to nie chce siac plot ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

effik nie widzialam :D dzieki za wymiary bolerka, mialam na koniec tyg taki zapieprz ze glowa boli nawet siebie nie mialam jak zmierzyc...

Kiecki japan style maja jedna wade- trza bardzo bardzo dokladnie patrzec na wymiary, ale poza tym ok ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

suegro

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 26 Kwi 2010, 08:02:28tylko nie stawialabym na jakos w tym przypadku, ale nie sprawdzalam osobiscie to nie chce siac plot

A ja sprawdzałam osobiście i jakość jest fatalna.
Zamówiłam raz sweterek i od pierwszego dnia służy mi do chodzenia po domu, dramat!
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

Cytat: suegro w 26 Kwi 2010, 15:19:01A ja sprawdzałam osobiście i jakość jest fatalna.
Zgadzam się, ja kupiłam raz sukienkę i nie nadaje się nawet do chodzenia po domu. Dramat.

tachogti

Moja kiecka ok, nawet pranie zniosla w pralce tylko jeden kamulec odpadl, ale to sie przyszyje ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 26 Kwi 2010, 07:02:28
effik widze, ze Ty zupelnie swieza na allegro ;D japan style jak masz w opisie to wlasnie tanie i zgodne z najnowszymi trendami ;) no i obowiazkowo wysylka z tamtych rejonow - zauwaz koszty przesylki ;) tylko nie stawialabym na jakos w tym przypadku, ale nie sprawdzalam osobiscie to nie chce siac plot ;)

no właśnie nie, maj dir. bo Tacho miała japan style za 89 zł, a nie za 29,90 ;)
to mnie głównie zabiło :D

zwierzatko_mojej_mamy

effik aha - a tacho juz dostala? mowila jak z jakoscia? bo to ze japan style takie tanie ze wschodu to wiedzialam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

#93
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 26 Kwi 2010, 15:58:22
effik aha - a tacho juz dostala? mowila jak z jakoscia? bo to ze japan style takie tanie ze wschodu to wiedzialam ;)

no tacho na weselichu była w niej, zdjęcia są na 2giej czy 3ciej stronie :D
no i głównie chodziło mi o to, czy ktoś bierze i kupuje u tego kogoś co ma za 30 i sprzedaje za 90 czy o co tu biega...
znalazłam tego junk sklepa i mnie rozwaliło to, że to ta sama kiecka jest ;D

Dodany tekst: 26 Kwi 2010, 18:51:58

a co do Bangkoku to wiem, jakie tam ceny ciuchów są, bo mi rodzice kiedyś nawieźli z podróży lol