Tacho idzie na wesele i potrzebuje kiecki :)

Zaczęty przez tachogti, 06 Mar 2010, 21:23:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

siog

ja nadal podtrzymuje brak ozdob BO SUKNIA MA OZDOBY POD BIUSTEM. jak dasz te naszyjniki co wkleilas to sorry ale bedzie kaszana. zrob ladnie wlosy i daj prosta opaske. do tego dojda buty i kopertowka i juz bedzie ok

tachogti

#52
siog no raczej tak uczynie, bo mowie, ze choinki sie boje :D

jeszcze takie fryzury znalazlam (domyslnie z czarna gladka wstazka):
http://z.about.com/d/prom/1/0/_/1/-/-/72741417.jpg
http://www.divavillage.com/images/Oct05/katie_cassidy_beehive708.jpg


lece na trening, jak bede miec sile po, wrzucie siebie w kiecce :)

Dodany tekst: 16 Kwi 2010, 21:20:01

Nie mam dzis sily ale za to mase siniorow po treningu, wiec ubiore sie jutro :)

Dodany tekst: 17 Kwi 2010, 13:54:19

Oto ja w kiecce, plus dwie okrywki nad ktorymi sie zastanawiam (pod plaszczyk do kosciola) i moje motylki pasujace kolorystycznie do kiecki  :aaaa:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


I co myslicie? Zostajemy przy gladkiej wstazce we wlosach i braku ozdob? :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

konwalia

tacho a zrób lepsze foty  :pray:

bo tych "okrywek to ja widzę tylko plamy czarne

Angie

tacho ja się nie znam ale pięknie Ci w tej sukience ;D

zosia2007


tachogti

konwalia nie umiem lepszych fot :( bo to telefonem a aparat umarl i nie zyje ;D

dzieki Dziewczyny za komplementy  :blush:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

konwalia

ok, sukienka bardzo fajna, a to czarne to pierwsze-to mniejsze i będzie  :thumbup:

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mignon

dla mnie też lepiej wygląda ta pierwsza, mniejsza okrywka :)

effik

tacho, lachonie ty :bighug: widzę, że kiecka dobra jest :)
ja też niedługo będę musiała coś kupić na czerwiec..

wrobelek0403

tachogti wygladasz zajebiscie w tej kiecy :D

ale te "okrycia" mi sie nie podobaja - rozumiem, ze to cos z dzianiny??? Lepszy byłby krótki zakiet/bolerko z podobnej tkaniny jak sukienka.

tez jestem za wersją bez ozdób, ale z opaska  :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

#62
effik  bighug bighug bighug

wrobelek ale ja nie mam nic z materialu kieckopodobnego :( to pierwsze mniejsze jest bawelniane lekko polyskujace, a drugie to dzianina "sweterkowa", a zakiety mam same grube i glupio do tego wygladaja, a szyfonowe bluzki fasonowo mi nie pasuja do tego.. Hmm co by tu?
anyway  :beer: :beer: :beer: :D

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

wrobelek0403 a nie bedzie to za duzo? kamienie na klacie, falbanki, plisy na biuscie?  :hmm:

effikuuuuuuu jakie Ty masz to bolerko czarne, co kiedys mowilas?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wrobelek0403

tachogti kurcze, rzeczywiscie lepsze gładkie.

same problemy z tymi kreacjami :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

inkageo

#67
Super wyglądasz w tej sukience, czarne rajty i buty ok, żadnej biżuterii bym nie dawała i te wdzianka zdecydowanie nie. Powinno być coś dłuższego na wierzch, bo sukienka się mocno rozszerza i tracisz proporcje z czarnym krótkim wdziankiem na wierzchu.

Dodany tekst: 17 Kwi 2010, 15:18:00

Może czarny szal wystarczy?
Imagine there is no hate

effik

wstawiam ci fotkę, sorry za jakość i tło, ale tak na szybko robiłam, żeby mi się muffiny w piekarniku nie sfajczyły :D
czarne, satynowe, rękaw 3/4.

jaki rozmiar kiecki kupowałaś i ile płaciłaś, jeśli mogę zapytać? bo może jak już będę w desperacji to bym ją kiedyś na żywo obejrzała i kupiła sobie inny kolor (czerwoną jaką już mam) :)

tachogti

inka czarne szale posiadam owszem :D czyli co, do kosciola plaszczyk czarny dlugosci sukienki a na wesele szal na plery?

effilindo a jak znajdziesz czas mozesz mi zmierzyc ono bolerko na dlugosc i szerokosc?  :pray: i tu masz wsio o sukience:
http://www.allegro.pl/item995616525_koktajlowa_sukienka_tafta_kamienie_s.html  rozmiar niby s ale ja nosze m i jest spoko :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

inkageo

Cytat: tachogti w 17 Kwi 2010, 16:41:38inka czarne szale posiadam owszem Cheesy czyli co, do kosciola plaszczyk czarny dlugosci sukienki a na wesele szal na plery?
Zdecydowanie tak! :)
Imagine there is no hate

effik

tacho problem jest taki że nie mam czym zmierzyć :D
ale w pn muszę kupić centymetr, bo mam kiecki do pomierzenia, więc zmierzę :)
tylko mi na priv przypomnij na wszelki wypadek :D to chyba s-ka jest.

malybob

Zdjecia nie do konca mi sie wyswietlaaja  powiekszeniu,wiec nic nie podpowiem, ale efekt ogolny - WOW.

OlaFasola

tachogti świetna ta kiecka.
Też jestem za szalem.
A twoje motylki to wielkie WOW, genialne.

panikarola

tacho, super te motylki! nie potrzebujesz już chyba nigdy biżu, takie są fajne :) bolało bardzo? gdzie robiłaś?

wyglądasz rewelacyjnie!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.