Tacho idzie na wesele i potrzebuje kiecki :)

Zaczęty przez tachogti, 06 Mar 2010, 21:23:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

ładnie bedzie z czarnymi dodatkami :) a masz fotki butów i torebki?? czy to nie podlega ewentualnej dyskusji ?? ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tachogti

Torebka jest satynowa czarna mala, a buty zamszowe klasyczne szpilki z okraglym noskiem ;) mam jeszcze drugie szpilki z satynowych paseczkow i chyba ktores z nich wybiore, bo nie widze celu kupowania innych skoro i tak na obcasach nie chodze :P tzn marza mi sie satynowe piptoly ale bardziej marzy mi sie nowa komoda do sypialni ;D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

czerrrrrwona :D

ps olej satynowe piptoły. po moim jedynym występie w takich pół roku złaził mi paznokieć z dużego palca lol lol

salsa

Tacho- słusznie prawisz:) ale chcemy zobaczyć efekt koncowy więc jak juz bedzie sukienka to foto :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tachogti

effilindo ajlawjuuu  bighug pod olane piptoly  :beer:

Pani salso tak wlasnie uczynie jak kiecka do mnie dotrze :D  :highfive:
jeszcze mysle nad fryzura, cos w stylu Holly Golightly?
http://slsvggfashion.files.wordpress.com/2009/06/w56633432.jpg
albo takie:
http://www.imdb.com/media/rm2919141120/tt1174732
ale to sie bede zastanawiac jak kieca przybedzie :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

no no fryz pierwszorzędny :)

:beer:

ps piptoły po weselu i plenerze poszły do kosza :D

szelma


mayagaramond

Cytat: tachogti w 07 Mar 2010, 19:47:25Torebka jest satynowa czarna mala, a buty zamszowe klasyczne szpilki z okraglym noskiem


zalozylabym  zamszowe szpilki, bedzie kontrast do satynowej torebki i do kamieni na sukienkce.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

maya tak mowisz? bo wlasnie sie balam, ze bedzie za duza roznica... ale znow pelne buty maja ten plus ze ponczochy bede mogla zalozyc, bo do tamtych sandalkow niebardzo ;) przyjdzie kiecka, obejrzymy :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Cytat: tachogti w 07 Mar 2010, 22:19:58
maya tak mowisz? bo wlasnie sie balam, ze bedzie za duza roznica... ale znow pelne buty maja ten plus ze ponczochy bede mogla zalozyc, bo do tamtych sandalkow niebardzo ;) przyjdzie kiecka, obejrzymy :)

ogolnie zasada jest wlasnie taka, zeby zestawiac ze soba rozne materialy - jedwab z welna, cos polyskujacego z czyms matowym itp.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dorcia


tachogti

#36
Cytat: mayagaramond w 07 Mar 2010, 22:32:43
ogolnie zasada jest wlasnie taka, zeby zestawiac ze soba rozne materialy - jedwab z welna, cos polyskujacego z czyms matowym itp.
wierze Ci na slowo :D i bardzo mi ta koncepcja odpowiada ;)  :beer:
dorcia ta zywosc tez mnie przekonuje, szczegolnie ze ja osobiscie potrzebuje ozywiaczy bo normalnie moglabym grac w Addamsach bez charakteryzacji :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

emcia

Cytat: effik w 07 Mar 2010, 19:57:21
czerrrrrwona :D

ps olej satynowe piptoły. po moim jedynym występie w takich pół roku złaził mi paznokieć z dużego palca lol lol
skąd ja to znam
dlatego kolejne miały już 1cm pod palcami

claridad

wow, fryzura bossska. Tacho bedziesz gwiazda wieczoru :)

tachogti

#39
No wiec nabylam ta kiecke:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



No i teraz mam problem z bizu...
Juz wiem, ze klipsow nie chce.

Myslalam nad jakas odzoba do wlosow, albo naszyjnik plus bransoletka.

Z ozdob wlosowych przyszly mi do glowy takie:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ale nie wiem co pasuje do koka Holly...


Naszyjniki mi sie rzucily takie po oczach:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Ale tez nie wiem czy to do ogolnego konceptu pasuje ???

Bransoletke znalazlam taka:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ale tez nie jestem jakos przekonana...

Pliiiiiz help!!!!   :pray: Macie jakies pomysly?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

inkageo

To fajne :) Na szyję nic bym nie zakładała.
Imagine there is no hate

justynaaaa2

tachogti ja od siebie napiszę, że na pewno dodatki czarne pasują i jak najbardziej przy takich zostań :)
na nakryciach i ozdobach głowy nie znam się zupełnie ;D
co do bransoletki ok, pasuje kształtem do tych kamieni pod biustem
na szyję wydaje mi się, że wystarczy tylko taki zwykły sznurek koralików, takie wiszące "kolie" to chyba za dużo ;) a może znajdziesz jakiś podobny naszyjnik do tej bransoletki, żeby nie było tak, że bransoletka kwadratowa a korale okrągłe  :hmm:

tachogti

inkageo czyli gola szyja i cos na reke? Czy na reke tez olac?
Bo sie boje ze z kamolami pod biustem, motylami na plecach i kwiotkami we wlosach moze byc za duzo... A ja sie smiertelnie boje za duzo ;)

justynaaa no tez nie widze jednoczesnie okraglych koralikow i kanciastej bransoletki. Ale jakos allegro mnie nie slucha dzis ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

siog

czern pasuje. wybralabym tylko ozdobe do wk]losow nic innego. tam zadne naszyjniki/kolie nie pasuja. bransolety tez nie

tachogti

ale te kwioty, czy gladka satynowa wstazke zamiast opaski?  :hmm:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

inkageo

Bransoletka może być, ale na szyję bym nic nie dawała. No i jak te kwiatki na głowie, to może bez bransoletki?  :hmm:
Imagine there is no hate

siog

Cytat: tachogti w 16 Kwi 2010, 17:42:35
ale te kwioty, czy gladka satynowa wstazke zamiast opaski?  :hmm:

to musialabys przymierzyc, jak dla mnie to gladka bo suknia juz ma ozdoby

Dodany tekst: 16 Kwi 2010, 17:44:42

Cytat: tachogti w 16 Kwi 2010, 17:42:35
ale te kwioty, czy gladka satynowa wstazke zamiast opaski?  :hmm:

to musialabys przymierzyc, jak dla mnie to gladka bo suknia juz ma ozdoby

justynaaaa2

Cytat: siog w 16 Kwi 2010, 17:41:34
czern pasuje. wybralabym tylko ozdobe do wk]losow nic innego. tam zadne naszyjniki/kolie nie pasuja. bransolety tez nie
haha no to ja myślę zupełnie odwrotnie jak siog :D ale ja nie jestem znawcą mody ;)
ja bym walnęła na szyję i na rękę a włosy bym sobie darowała bo i tak fryz jest ozdobą samą w sobie ;) może gdybym miała prostą fryzurę to wtedy bym dała coś fikuśnego na głowę, ale w sytuacji takiego stylizowanego fryzu to albo nic albo zwykła wstążka :)
ale tacho nie sugeruj się mną, bo ja poza standardy nie wychodzę :D

tachogti

#48
Zrobie Wam chyba fote siebie wieczorem i zobaczycie jak to na mnie wyglada  :mocking:

Dodany tekst: 16 Kwi 2010, 17:47:56

justynaaa ja tez jestem na bakier z trendami  :friends: jedyne co staram sie nie przesadzac zeby jak choinka nie wygladac ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

inkageo

Imagine there is no hate