Autor Wątek: Małe auto dla początkującego kierowcy ;)  (Przeczytany 33995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

• Gość
Odp: Mała auto dla początkującego kierowcy ;)
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Mar 2010, 11:31:24 »
Brrr, corsa z mojego kursu to była masakra. Ale to było dawno i nowsza corsa to zupełnie inna historia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

inkageo

« Odpowiedź #51 dnia: 05 Mar 2010, 11:32:20 »
Rozmowa z tatą - bierz trzydrzwiowe, przynajmniej dziecko Ci nie wypadnie na chodnik, ja - ale ja nie mam dziecka, tato - no fakt, to tym bardziej bierz trzydrzwiowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #52 dnia: 05 Mar 2010, 11:32:31 »
inkageo pewnie ze wystarczy - nie dajmy sie zwiariowac - 1,4 przy tak malych autach to juz kop stulecia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak w corolli krowiastej bylo 1,4 u mojej maci i dalej kopa miala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a Ty to chcesz sie nauczyc, czy juz cale zycie automaty kupowac? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #53 dnia: 05 Mar 2010, 11:32:51 »
Inka bierz Fiestę,  byle TDCI. Ma fajnego kopa, a mała.

zosia2007

« Odpowiedź #54 dnia: 05 Mar 2010, 11:33:22 »
1.1-1.4 nie wystarcza do jazdy po mieście?
wystarcza ale ja nie lubie mulów, wole starszy rocznik ale mocniejszy silnik
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 05 Mar 2010, 11:33:22 »

inkageo

« Odpowiedź #55 dnia: 05 Mar 2010, 11:34:43 »
a Ty to chcesz sie nauczyc, czy juz cale zycie automaty kupowac?
Wiesz marzy mi się, że kurde jadę, trzymam kierownicę jedną ręką, rozglądam się z wyluzowaną miną i energicznie, ale płynnie zmieniam biegi bez zaglądania na ten schemat na gałce  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No chciałabym umieć normalnie prowadzić, normalny samochód Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #56 dnia: 05 Mar 2010, 11:35:35 »
zoska - Ty to chyba rakietami jezdzisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 1,4 w pierdzie na 1 osobe to mul ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #57 dnia: 05 Mar 2010, 11:35:50 »
Ja silniki uznaję od 1,6 w górę only.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #58 dnia: 05 Mar 2010, 11:36:15 »
jo - sciema miala 2,0 na pewno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Mar 2010, 11:36:26 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

zosia2007

« Odpowiedź #59 dnia: 05 Mar 2010, 11:37:03 »
zoska - Ty to chyba rakietami jezdzisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 1,4 w pierdzie na 1 osobe to mul ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oj tak, moglabym taka rakieta sie przejechac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #60 dnia: 05 Mar 2010, 11:37:18 »
No i jeszcze jedna kwestia.. Znalazłam fiestę z automatyczną skrzynią biegów tiptronic, może to jest dobre rozwiązanie dla mnie. Ja nie ogarniam sprzęgła, gazu, tej gałki od zmiany biegów

tez nie ogarniam, ale jak kupisz samochod z automatyczna skrzynia biegow to nie nauczysz sie jezdzic z reczna. I kolejne samochody bede musialy miec automatyczna. Nie wiem czy ci to przeszkadza - moja tesciowa jezdzi tylko z automatyczna skrzynia biegow i to od lat. Moj szef, ktory akuraz jezdzic umie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, tez kupil samochod z automatyczna.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

« Odpowiedź #61 dnia: 05 Mar 2010, 11:37:33 »
Inka bierz Fiestę,  byle TDCI. Ma fajnego kopa, a mała.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja bym jutro po tą jechała, ale M się dopatrzył, że ma korbkę do otwierania szyby i mówi, że to przegięcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #62 dnia: 05 Mar 2010, 11:38:05 »
Ś.P. Ściema (jeśli już) miała 1.6 i była staruszką, ale jak wsiadłam Ceeda 1.4 Taty to niestety było czuć różnicę mocno

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #63 dnia: 05 Mar 2010, 11:39:08 »
nie mowcie nie korbkom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przynajmniej nie psuja sie silowniki i nie zostaniesz nigdy odcieta od wlotu swiezego powietrza badz tez nie staniesz z otwarta szyba pod domem z brakiem mozliwosci zamkniecia okna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #64 dnia: 05 Mar 2010, 11:39:27 »
Ta jest we Wrocławiu i ma świetny opis, zaczynający się od Dzień dobry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 05 Mar 2010, 11:39:27 »

jo_miekka

« Odpowiedź #65 dnia: 05 Mar 2010, 11:40:53 »
Inka, Fiesta spoko, ja co prawda nie uznaję bez drzwi, ale ok.

mayagaramond

« Odpowiedź #66 dnia: 05 Mar 2010, 11:41:30 »
nie mowcie nie korbkom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przynajmniej nie psuja sie silowniki i nie zostaniesz nigdy odcieta od wlotu swiezego powietrza badz tez nie staniesz z otwarta szyba pod domem z brakiem mozliwosci zamkniecia okna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to prawda.

A co do silnika - zalezy ile samochod wazy. Stary Golf H. mial co prawda taki sobie silnik, ale i tak lepiej przyspieszal niz nowy, bo nowy wazy chyba dwa razy tyle. A ze w wersji z tym silnikiem kosztowal tyle co kilkulteni, to kupil nowego.

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 11:42:03
Fiesta to byl pierwszy samochod H. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Mar 2010, 11:42:03 wysłana przez mayagaramond »

jo_miekka

« Odpowiedź #67 dnia: 05 Mar 2010, 11:42:41 »
inkageo o, ta druga już z drzwiami
ale poszukaj sobie tdci!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #68 dnia: 05 Mar 2010, 11:42:45 »
oj ludziska - pewnie, ze silnik 2.0 i wypasy to duzo lepsze niz maluch - ale nie przerzucajmy sie tutaj argumentami, ktore nie sa adekwatne do problemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
inka najwidoczniej zmienia biegi pochylajac glowe nad galka i czytajac rysunek, a Wy jej chcecie dac kopa 1.6 - chyba po to, zeby po 10 minutach kazdy wpierdzielila sie 6 osobom w dupe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tytul to male dla poczatkujacego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kia picanto mi pasuje jak ulal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w ogole jej by mi zal nie bylo na eksperymenty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Lwica

« Odpowiedź #69 dnia: 05 Mar 2010, 11:43:13 »
inka pojedź pooglądać obydwie! A masz z kim, chodzi mi o strone techniczną ktoś kto bedzie wiedział jaki stan techniczny czy nie bite itd.?
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #70 dnia: 05 Mar 2010, 11:44:06 »
inkageo "dzien dobry" moze i pisze, ale interpunkcja i ortografia kuleja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #71 dnia: 05 Mar 2010, 11:44:41 »
hm, moze i ja bym sobie kupila samochod? Ale chyba zesram sie ze strachu, ja bede miala gdzies jechac.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #72 dnia: 05 Mar 2010, 11:44:51 »
mayagaramond no wlasnie o tym trabie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 11:45:22
mayagaramond to kup z brazowa tapicerka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Mar 2010, 11:45:22 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

mayagaramond

« Odpowiedź #73 dnia: 05 Mar 2010, 11:46:09 »
date=1267785891]mayagaramond to kup z brazowa tapicerka

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i ze zintegrowanym odswiezaczam powietrza (badz paczka pieluch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

Lwica

« Odpowiedź #74 dnia: 05 Mar 2010, 11:46:50 »
inkageo "dzien dobry" moze i pisze, ale interpunkcja i ortografia kuleja

Zostawiają bardzo dużo do życzenia nawet bym rzekła. I za dużo informacji ktoś tu chciał przekazać co to niby nie jest zrobione i wymienione. A z reguły potem się okazuje, że i tak dalej do zrobienia.