Autor Wątek: Małe auto dla początkującego kierowcy ;)  (Przeczytany 34707 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Odp: Mała auto dla początkującego kierowcy ;)
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Mar 2010, 10:51:39 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wydaje mi się, że Polo albo Gold musiałyby być mocno stare, żeby się zmieścić w 15 000... Ale mogę się mylić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

za ok. 4000€ kupisz, ale oczywscie silnik jest niezbyt mocny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a te wklejony przez zwierzaka to sa dla mnie malo agresywne z wygladu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Mar 2010, 10:54:06 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

« Odpowiedź #26 dnia: 05 Mar 2010, 10:51:45 »
A hyundai to jakiś koreaniec chyba? To nie takie daewoo? To już wolę forda albo citroena Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nikomu się fiesta i c2 nie podobają?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To stosunkowo dobre auta za dobrą cenę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mały przebieg, klimatyzacja, rocznik 2004..
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

szelma

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Mar 2010, 10:52:33 »
Mówiłam - bierz cytrynę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A C3 w tej cenie nie znajdziesz?

zosia2007

« Odpowiedź #28 dnia: 05 Mar 2010, 10:53:28 »
A hyundai to jakiś koreaniec chyba? To nie takie daewoo? To już wolę forda albo citroena Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nikomu się fiesta i c2 nie podobają?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To stosunkowo dobre auta za dobrą cenę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mały przebieg, klimatyzacja, rocznik 2004..

nie tyle ze nie podobaja ale dajemi ci przyklady innych aut Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale i fiesta i c2 sa ok jak na pierwszy samochod.

inkageo

« Odpowiedź #29 dnia: 05 Mar 2010, 10:53:41 »
Mówiłam - bierz cytrynę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A C3 w tej cenie nie znajdziesz?
Nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I duży już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A ja będę musiała w okolicy rynku parkować, to będzie straaaaaszne!

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 10:54:26
ale i fiesta i c2 sa ok jak na pierwszy samochod.
Drugi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Miałam już forda ka, ale źle mi się go prowadziło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Rozwaliłam zderzak dnia drugiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Mar 2010, 10:54:26 wysłana przez inkageo »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 05 Mar 2010, 10:53:41 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #30 dnia: 05 Mar 2010, 10:54:34 »
inkageo to ja nie widze dla Ciebie wyjscia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo schodzisz z rocznika, albo rozciagasz cene, albo kupujesz honde logo - PO-LE-CAM!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jest boska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma nie ogladalas odcinka jak hondami aygo grali mecz wielkiej pilki noznej ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

mayagaramond

« Odpowiedź #31 dnia: 05 Mar 2010, 10:55:54 »
A hyundai to jakiś koreaniec chyba? To nie takie daewoo? To już wolę forda albo citroena Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nikomu się fiesta i c2 nie podobają?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To stosunkowo dobre auta za dobrą cenę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mały przebieg, klimatyzacja, rocznik 2004..

fiesta OK. citroen C2 nie. Poza tym one w srodku dosc plastykiwo wygladaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #32 dnia: 05 Mar 2010, 10:56:18 »
cokolwiek wybierzesz, ja cie błagam, nie mniejszy silnik niz 1,4  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ja mam polo, 1,2 i byl najwiekszy blad mojego zycia (poki co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
Polo z 2003-2004 chodza miedzy 15000-20000
aha, i 5 drzwiowe, latwiej sprzedac pozniej

aja

« Odpowiedź #33 dnia: 05 Mar 2010, 10:56:31 »
to moze Fiat 126p
i nie będzie szkoda jak po tygodni się rozwali  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Inka ta yariska to może dobry wybór

inkageo

« Odpowiedź #34 dnia: 05 Mar 2010, 10:56:50 »
Zwierzu kupię sobie takiego civika jak ma tato, on jest boski, no ale teraz jest poza zasięgiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zresztą bałabym się jeździć zbyt fajnym autem, bo byłoby mi go szkoda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Mar 2010, 10:57:36 »
zwierzatko_mojej_mamy, widziałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ale w tym odcinku, w którym testowali małe auta i May wiózł bernardyna, to nie było Aygo? A może to było iQ? Mylą mi się te małe japońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. I tak jak Top Gear jest wyrocznią w kwestii aut powyżej 50 000 euro, to na samochodach dla śmiertelników się nie znają i tyle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #36 dnia: 05 Mar 2010, 10:59:34 »
inkageo to ja mam dla Ciebie idealne wyjscie:

kia picanto
kosztuje grosze, bo marka dopiero rosnie w zaufanie, nawet kumpel konserwatysta sie przekonal do nich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 11:00:36
tylko ze to 1000 pojemnosci - pierd jak ta lala, ale ja w swoim unie tez mialam 999 i dawalo rade jezdzic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jesli nie zamierzasz robic wiecej niz 6 wypadow do roku na odleglosc wiecej niz 200 km w jedna strone, to nie ma sensu bawic sie w super silniki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Mar 2010, 11:00:36 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

mayagaramond

« Odpowiedź #37 dnia: 05 Mar 2010, 11:01:30 »
inkageo to ja mam dla Ciebie idealne wyjscie:

kia picanto
kosztuje grosze, bo marka dopiero rosnie w zaufanie, nawet kumpel konserwatysta sie przekonal do nich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 11:00:36
tylko ze to 1000 pojemnosci - pierd jak ta lala, ale ja w swoim unie tez mialam 999 i dawalo rade jezdzic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jesli nie zamierzasz robic wiecej niz 6 wypadow do roku na odleglosc wiecej niz 200 km w jedna strone, to nie ma sensu bawic sie w super silniki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, to juz wole rowerem jezdzic, brzydkie jak noc (mam nadzieje, ze nikt z was go nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #38 dnia: 05 Mar 2010, 11:04:18 »
mayagaramond ale to nie Ty masz jezdzic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a jak na obijanie i sprzedanie potem bez zalu to jak znalazl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie bez powodu kosztuje polowe mniej niz piekne auta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Mar 2010, 11:05:28 »
Na obijanie bez żalu to ja miałam cieniasa i był w tym celu boski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 05 Mar 2010, 11:05:28 »

inkageo

« Odpowiedź #40 dnia: 05 Mar 2010, 11:06:05 »
Kia brzyyyyydal  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj C2 śliczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]pią 05 mar 2010 11:06:47 GMT-1[/time]

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 11:08:41
Fiesta ma takie duże mądre oczy, a c2 jest aligancki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ibiza wygląda za to na bandziora Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Mar 2010, 11:08:41 wysłana przez inkageo »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #41 dnia: 05 Mar 2010, 11:09:22 »
jakbym miala kupowac teraz pierda po miescie i na obijanie to nadal bym kupowala moja honde logo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 1999 rocznik, od 2,5 roku nie dolozylam ani zlotowki tfu tfu, nic sie nie spierdzielilo oprocz silownika od szyby jednej, klima jest, elektryczne szyby sa, lusterka podgrzewane sa - silnik 1,3 na miescie kopa daje wystarczajacego, co prawda przy przewozie wiedzm na Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przy pelnym obciazeniu troche go dusi, ale gonilysmy mazde 323 dzielnie i roznica przejazdu wyniosla raptem 15 minut  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #42 dnia: 05 Mar 2010, 11:10:18 »
mayagaramond ale to nie Ty masz jezdzic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niegdy nie wiadomo, moze pojade do inki i mnie z dworca bedzie odbierac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

c2 tez mi sie nie podoba, w srodku w ogole.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #43 dnia: 05 Mar 2010, 11:10:36 »
inkageo z tym ostatnich 3 to mi nic nie pasuje, moj maz na pewno wybralby ibize Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Lwica

« Odpowiedź #44 dnia: 05 Mar 2010, 11:12:05 »
Ikaa moze Opel Corsa nie od parady ma miano kobiecego autka! Gdybym tylko miała kase to bym kupiła (jeśli zdam prawko) a tak to bede musiała najpierw jakiegoś rzęcha kupić na start.

przykładowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

inkageo

« Odpowiedź #45 dnia: 05 Mar 2010, 11:12:21 »
inkageo z tym ostatnich 3 to mi nic nie pasuje, moj maz na pewno wybralby ibize Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mój też wybrałby Ibizę, ale dla mnie ona jest krowiasta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ciągle się waham fiesta czy c2.....

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #46 dnia: 05 Mar 2010, 11:13:38 »
nie wierze w nic oprocz japoncow, takze nie pomoge Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #47 dnia: 05 Mar 2010, 11:13:49 »
ja tez ibize, ale z wiekszym silnikiem

inkageo

« Odpowiedź #48 dnia: 05 Mar 2010, 11:13:56 »
Ikaa moze Opel Corsa nie od parady ma miano kobiecego autka! Gdybym tylko miała kase to bym kupiła (jeśli zdam prawko) a tak to bede musiała najpierw jakiegoś rzęcha kupić na start.

przykładowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dzięki, pooglądam corsy. Na początku brałam pod uwagę, ale już nie pamiętam dlaczego zrezygnowałam. Wizualnie chyba fiesta bardziej mi się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]pią 05 mar 2010 11:14:45 GMT-1[/time]
Większy silnik to chyba więcej pali i droższe ubezpieczenie, 1.1-1.4 nie wystarcza do jazdy po mieście?

Dodany tekst: [time]pią 05 mar 2010 11:21:24 GMT-1[/time]
No i jeszcze jedna kwestia.. Znalazłam fiestę z automatyczną skrzynią biegów tiptronic, może to jest dobre rozwiązanie dla mnie. Ja nie ogarniam sprzęgła, gazu, tej gałki od zmiany biegów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Mar 2010, 11:21:41 wysłana przez inkageo »

Angie

« Odpowiedź #49 dnia: 05 Mar 2010, 11:30:27 »
Ja na kursie jezdziłam corsą i to było super auto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Inka mi się fiesta podoba, ale wzięłabym 5 drzwiową, bo ja nie lubię 3 drzwiowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj