Małe auto dla początkującego kierowcy ;)

Zaczęty przez inkageo, 05 Mar 2010, 10:23:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Mar 2010, 13:58:07no jasne - na swiatlach zwykle bylam pierwsza - to nie kwestia silnika, tylko refleksu


to samo mowi moj maz i regularnie rzuca miesem za kierowcami audi o bmw, ktorzy na drodze krajowej porzuszaja sie z zwartona predkoscie 70km/ godz (mozna jechac 100) ;)

Proponuje zainstalowanie rakiet (jak w Tripple X ;D )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

nieprawda ;) ja mialam 999 czyli mozna to uznac za puste ;) i jakos startowalam pierwsza ;) wiadomo, ze nie wygrasz z 2.0 i z taka sama noga ;) ale to nie robi z Ciebie furmanki ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Nikt się nie przejął moją samochodową migreną :(
Imagine there is no hate

magdalinska

mozliwe, ze to problem polo, ale nigdy nie jezdziłam innym autem z tak małym silnikiem, to jest pierwsze (i ostatnie). czy wczesniejsza Puma (1,4), czy honda civic moich rodziców (1,4), czy auta mojego brata ktorymi jezdziłam nie maja porownania do tego badziewia. róznica jest kolosalna.
zreszta koledzy mechanicy odradzali mi ten silnik, a ja głupia nie posłuchałam ;)

szelma

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Mar 2010, 14:07:32999

Cienias miał 899 :D.

Też mam wrażenie, że to może być coś z Twoim polo, magdalinska. Bo teraz ogólnie silniki są mniejsze - w C4 największa benzyna to 1,6, a Astrę robią od 1,3 - a przecież to średniej klasy samochody, które nie mają być ślimakami ;).

zwierzu, ja bez fajki, ale zaręczam, że fajnie pyka się 160 po niemieckiej autostradzie :D.

Lwica

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

zwierzatko_mojej_mamy

#132
mayagaramond ja dostawalam szalu glownie przy predkosci tego przede mna ok 90-95 km/h - ja lubie jezdzic pod 110 i wtedy mi sie najlepiej jezdzi - wyprzedzanie takiej 95 to juz  nie dla mnie, bo przez slabszy silnik nie rozbujam auta do 140 w 3 sekundy, a na trasie krk-tbg mam tylko kilka dlugich prostych  ;) tutaj by sie przydalo rzeczone 2.0 - ale pytanie ile razy bym sie wypuscila na czolowke przy takich zalozeniach  ? :D

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 14:12:00

magdalinska to musimy na zlocie potestowac :D kiedy zlot? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

inka, współczuję migreny samochodowej i rozumiem - my kupowaliśmy auto 4 miesiące, więc nie dziwię się migrenie, jeśli chce się kupić w jeden dzień ;).

inkageo

Imagine there is no hate

magdalinska

pewnie do tego dochodzi kwestia KM, ja tam na siłe nikogo nie namawiam do wiekszych silników, wiem tylko ze juz nigdy nie kupie auta ponizej 1,4 ;)
a kiedy zlot? :D i gdzie?

szelma

A tak w ogóle to czemu jest "mała auto"? To ma być ta samochoda? ;)

Lwica

 
Cytat: inkageo w 05 Mar 2010, 14:13:43Już przedłużyłam do tygodnia

Migrene czy poszukiwania ??  :rotfl: :rotfl:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

inkageo

#138
No jak to kiedy, na pewno wtedy, kiedy mój tato będzie miał ustalony kolejny termin badań w szpitalu ;)

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 14:16:33

Cytat: szelma w 05 Mar 2010, 14:14:48
A tak w ogóle to czemu jest "mała auto"? To ma być ta samochoda? ;)
Aaaaaaaa taaaa, ta fiesta, ta cytrynka :D Poprawione :D

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 14:17:12

Ale rok temu na zlocie obiecałam, że do następnego nauczę się jeździć, chociaż wątpię, że ktoś będzie się chciał ze mną zabrać :D
Imagine there is no hate

szelma

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Mar 2010, 14:11:23tutaj by sie przydalo rzeczone 2.0 - ale pytanie ile razy bym sie wypuscila na czolowke przy takich zalozeniach  ?

Tutaj na czołówkę to nie, ale D. tak się sposobało po 17-letnim BXie mieć moc pod stopą, że dostał w zeszłym tygodniu pierwszy w życiu mandat :D. Strasznie teraz przeżywa ;).

jo_miekka

Oj, dziewczyny... Kop to nie kwestia nogi tylko. Ja nogę mam jaką mam i silnik nie najgorszy, ale jak dzisiaj się z kolegą na światłach spotkaliśmy, to on swoim BMW 2.0 niestety wymiótł momemntalnie i nie miałam szans.
Kop się przydaj w mieście. Szybciej ruszasz ze świateł, szybciej wyprzedzisz ciężarówki na Opolskiej, szybciej jesteś w stanie w ogóle coś zrobić. Auto szybsze, z kopem nie jest neibezpieczne dla początkującego.
Zresztą 1.6 to nie żaden kop. To średnia poniżej której jest mi źle ;)

Ściema staruszeczka dawała na autostradzie 160-170km/h z pełnym cygańskim taborem.
Focus to 160 osiąga zanim zdażę się zorientować,... :D

Inka, TDCI to diesel, nawet turbo diesel. Ma tam taka turbinkę, dzięki której jest "wow".

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Cytat: jo_miekka w 05 Mar 2010, 14:31:12Inka, TDCI to diesel, nawet turbo diesel. Ma tam taka turbinkę, dzięki której jest "wow".
Wiem, wiem :D
Imagine there is no hate

szelma

Cytat: jo_miekka w 05 Mar 2010, 14:31:12Kop to nie kwestia nogi tylko.

Nikt tego nie twierdzi :D. Raczej w drugą stronę - 2,0 HDI nie oznacza, że będzie się królową szos ;).

Inka ma określony budżet - za 15 000 nie kupi czegoś, co jest i szybkie, i niezbyt stare, i nie ma straszliwego przebiegu. Dyskusja o pykaniu 160 z fajką jest off-topicznie-akademicka ;).

zwierzatko_mojej_mamy

ja juz zbijam argumenty - ciezarowki na opolskiej to maluchem wyprzedzisz, ruszam ze swiatel szybko, zrobic cos szybko tez robie ;) rozne rzeczy - czasami az brakuje mi czasu ma skrecenie kierownicy ;) 80% w krakowie ludzi jezdzi jakby mialo kola nasmarowane klejem i prowadzili w spiaczce ;) naprawde niewele potrzeba, zeby to talatajstwo zostawic w tyle - no ale ze boeing mnie wyprzedza w drodze na balice to chyba istotnie musze zmienic auto na wielka krowe z wielkim silnikiem ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

a tak swoją drogą to przy 160 to ciężko palić w aucie

a drugą swoją drogą: mam cholerna słabość do palenia w aucie

zwierzatko_mojej_mamy

no totez wlasnie - majac 15 000 to musimy z kalkulatorem liczyc, czy 3 drzwi czy z 2003 roku, a nie czy mercedes - wladca szos i czy pasazerowi bedzie wygodnie w drodze 4 dniowej do moskwy po wertepach :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka


zwierzatko_mojej_mamy

jo_miekka i co?  zal dupke sciska? :D bo pewnie w foce nie palicie nie ? :D:D:D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

#149
no dobra, mając 15 tys. niech będzie, że 1.4, ale za to koniecznie TDCI`

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 14:44:19

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Mar 2010, 14:42:54
jo_miekka i co?  zal dupke sciska? :D bo pewnie w foce nie palicie nie ? :D:D:D:D

No nie palimy absolutnie.

Ja palę, pon-pt :D