Autor Wątek: Małe auto dla początkującego kierowcy ;)  (Przeczytany 41187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Odp: Małe auto dla początkującego kierowcy ;)
« Odpowiedź #1025 dnia: 28 Wrz 2018, 11:17:28 »
Wróbel ja jeżdżę małyszówką w najlepszym silniku, porawna że aż nudna.  Tylko już stara. I manual bleee.
I pewnie choć serce będzie walczyć, to jak będę zmieniać rozsądek każe wybrać inaczej. Choć ja mam wsparcie w Dadze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam zarobić wg niej na terenowe auto bez dachu albo chociaż że szklanym dachem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 28 Wrz 2018, 11:29:50 wysłana przez konwalia »

wrobelek0403

« Odpowiedź #1026 dnia: 28 Wrz 2018, 11:31:55 »
konwalia, konwalia ale to jest AUDI!!! Nie porownuj wogole Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jak ja bym chciala Audi A6, albo chociaz A5 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #1027 dnia: 28 Wrz 2018, 11:35:30 »
Eee tam ja już nie chcę a6, oj nie. Choć a6 allroad był fajny.
Ale to już dla Ciebie lepiej a5.

Golf, audi ta sama stajnia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #1028 dnia: 28 Wrz 2018, 14:24:46 »
konwalia, w tej samej stajni czasem stoja perszerony i araby. Nie ujmujac perszeronom, w konkursach pieknosci nie startuja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #1029 dnia: 28 Wrz 2018, 14:45:43 »
Chciałam pocieszyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #1030 dnia: 06 Paź 2018, 13:32:51 »
To teraz nasz na sprzedaż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj