Autor Wątek: Małe auto dla początkującego kierowcy ;)  (Przeczytany 41312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Odp: Małe auto dla początkującego kierowcy ;)
« Odpowiedź #1000 dnia: 25 Kwi 2017, 17:19:36 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dragonfly, nie kupuje sie (nie wynajmuje tez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) samochodów na F: Fiatów, Fordów i Francuskich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
spadaj! ja moją Fokę kocham mocno! mimo, że ma aż 2 F w nazwie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragon
nie słuchaj tych wrogich podszeptów. bierz focusa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #1001 dnia: 25 Kwi 2017, 22:37:56 »
ja bym brala focusa, ale jestem nieobiektywna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

która to wersja? bo jesli nowa to ma malo miejsa z tyłu
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #1002 dnia: 27 Kwi 2017, 15:27:44 »
zaloze reklamowke na glowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja nadal jestem za kia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #1003 dnia: 04 Wrz 2018, 21:00:51 »
O matulu, ale dzis auto widzialam na miescie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I wiecie co?? Strasznie kiczowato to wygladalo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wzielabym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

mayagaramond

« Odpowiedź #1004 dnia: 05 Wrz 2018, 17:28:16 »
O matulu, ale dzis auto widzialam na miescie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I wiecie co?? Strasznie kiczowato to wygladalo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wzielabym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Oj tam, ja bym wzięła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Wrz 2018, 17:28:39 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

« Odpowiedź #1005 dnia: 05 Wrz 2018, 19:13:10 »
mayagaramond, dla kontrasu pare ulic dalej stal Aston Martin. Tego to bym brala lll

golinda

« Odpowiedź #1006 dnia: 05 Wrz 2018, 19:15:51 »
Aston Martin.

ach! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj córka właściciela Wurtha jeździła Astonem (jako jednym z jej wielu aut)
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #1007 dnia: 05 Wrz 2018, 19:58:29 »
mayagaramond, dla kontrasu pare ulic dalej stal Aston Martin. Tego to bym brala lll

Za cenę RR mogłabyś mieć ze trzy Astony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #1008 dnia: 05 Wrz 2018, 22:16:23 »
mayagaramond, wiem, ale nie stac mnie nawet na uzywanego AM Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

z ciekawosci sprawdziłam ceny, nowy AM to ok. 1,3 mln pln, rolls - 2 mln. czyli jednak nie trzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Wrz 2018, 22:18:38 wysłana przez wrobelek0403 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #1009 dnia: 16 Wrz 2018, 14:11:23 »
laski, gdzie macie kredyty na auto? jak szukac dobrej oferty?

W moim banku, dla kwoty 35.000 i na 3 lata, rrso wynosi ok. 11,5%. Oprocentowanie nominalne w skali roku 6,4%.

Inne banki raczej nie mają dostepnych kalkulatorów, chcą miec dane i oddzwaniac. A takiego wała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #1010 dnia: 16 Wrz 2018, 15:41:40 »
wrobelek0403 a diler nie ma żadnych ofert?

wrobelek0403

« Odpowiedź #1011 dnia: 16 Wrz 2018, 16:08:05 »
mayagaramond, auto bede kupowac od osoby prywatnej.

konwalia

« Odpowiedź #1012 dnia: 17 Wrz 2018, 08:55:10 »
Wróbel lepiej leasing dla osób prywatnych wychodzi

wrobelek0403

« Odpowiedź #1013 dnia: 17 Wrz 2018, 09:04:02 »
konwalia, no wlasnie jakos nieufna jestem. Poza tym wole sama ubezpieczyc swoje auto.

Ale chwilowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Facet wstrzymal sie ze sprzedaza. Oby nie na dlugo. Dopytam tylko o ten silnik przy okazji. Doczytalam potem ze w 2012 wstawiali juz te lepsze wersje.

mobka

« Odpowiedź #1014 dnia: 18 Wrz 2018, 06:40:28 »
Może ktoś? Od szwagra mego. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 18 Wrz 2018, 06:41:06 wysłana przez mobka »

wrobelek0403

« Odpowiedź #1015 dnia: 18 Wrz 2018, 07:40:23 »
mobka, ale fajny! Szkoda ze nie moj budzet.

mobka

« Odpowiedź #1016 dnia: 18 Wrz 2018, 07:46:22 »
Wrobelek, mój też nie, niestety. Szczególnie jako drugie auto, bo na rodzinne jest za małe.

wrobelek0403

« Odpowiedź #1017 dnia: 18 Wrz 2018, 07:58:17 »
Zwlaszcza kolor boski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #1018 dnia: 27 Wrz 2018, 16:39:16 »
miał byc Aston Martin, a chyba będzie Golf VI Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 28 Wrz 2018, 17:50:31 wysłana przez wrobelek0403 »

callja

« Odpowiedź #1019 dnia: 27 Wrz 2018, 16:49:14 »
Może ktoś? Od szwagra mego. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
O wow, robi wrażenie!! Cena takoż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

konwalia

« Odpowiedź #1020 dnia: 28 Wrz 2018, 07:27:48 »
Wróbel świetny!

wrobelek0403

« Odpowiedź #1021 dnia: 28 Wrz 2018, 07:48:09 »
konwalia, dzieki.

P sie jara, a dla mnie on jest taki zwyczajny wygladowo. No ale jesli jest w takim swietnym stanie, to juz noe bede wydziwiac.

mobka

« Odpowiedź #1022 dnia: 28 Wrz 2018, 08:10:44 »
My właśnie z tego powodu (auto od sąsiada) chyba tez wymienimy naszego Focusa.
Choć rozwiązany nowszy ma zdecydowana wadę - silnik w benzynie, z mocą tylko poprawną. Ale wersja wyposażenia, klasa wyższa i jeszcze dość niski przebieg jak na 5 letnie auto skłaniają nas do przemyśleń. Dzisiaj mąż idzie się przejechać. Znając życie stwierdzi, że szału nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #1023 dnia: 28 Wrz 2018, 09:18:19 »
mobka, no ja sie od praktycznej strony nie.moge przyczepic do niczego. Nawet ma skorzana kierownice i zimowki na alu w komplecie.

Ale one sa takie bez polotu. Jeszcze te VII w wersji sportowej ujda, ale VI sa tylo troche ladniejsze od Fabii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no trudno jako sie przyzwyczaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #1024 dnia: 28 Wrz 2018, 09:52:47 »
miał byc Aston Martin, a chyba będzie Golf VI Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

spokojnie następny będzie Aston Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

My zamiast auta kupujemy działkę kolejną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale może uda nam się coś innego kupić niż chcieliśmy początkowo