Autor Wątek: Małe auto dla początkującego kierowcy ;)  (Przeczytany 34020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

Odp: Mała auto dla początkującego kierowcy ;)
« Odpowiedź #100 dnia: 05 Mar 2010, 12:19:54 »
Inka masz same fiesty dolnyśląsk

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mignon

• Gość
« Odpowiedź #101 dnia: 05 Mar 2010, 12:20:01 »
Inka, do mnie wnętrze w C2 nie przemawia, te fotele z tyłu (na reszcie się po prostu nie znam)

ale co kto lubi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #102 dnia: 05 Mar 2010, 12:20:38 »
Ja wczoraj cały wieczór przeglądałam dokładnie ogłoszenia, mam w schowku 10 fiest, ale w końcu zwątpiłam, czy nie wolę jednak c2..

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 12:21:26
Dziewczyny dziękuję Wam bardzo, ja te ogłoszenia już mieliłam wczoraj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dzisiaj przemielę jeszcze raz i może coś nowego od wczoraj się pojawiło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Mar 2010, 12:21:26 wysłana przez inkageo »
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Lwica

« Odpowiedź #103 dnia: 05 Mar 2010, 12:21:38 »
Tylko ja mam bardzo konkretne preferencje co do modeli, rocznika, wyposażenia, przebiegu i jak przefiltruję to niewiele zostaje
A w filtrach nie ma co oznaczać co się preferuje tylko niestety czytać po całkowitych opisach, bo ludzie wystawiający są leniwi i nie chce im się przecyzyjnie właśnie odchaczyć tylko walną szczegółowy opis.

inkageo

« Odpowiedź #104 dnia: 05 Mar 2010, 12:22:43 »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 05 Mar 2010, 12:22:43 »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #105 dnia: 05 Mar 2010, 12:23:44 »
A widziałaś Fiestę albo C2 na żywo? Bo jednak to co innego niż oglądanie zdjęć w ogłoszeniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A już jak usiądziesz w środku i poczujesz, że to to, to przestaniesz się zastanawiać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

inkageo

« Odpowiedź #106 dnia: 05 Mar 2010, 12:24:21 »
Kolega mi napisał, że francuzi mają drogie części, ten argument do mnie przemawia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Lwica

« Odpowiedź #107 dnia: 05 Mar 2010, 12:24:51 »
Kolega mi napisał, że francuzi mają drogie części, ten argument do mnie przemawia

Ano niestety to prawda!

inkageo

« Odpowiedź #108 dnia: 05 Mar 2010, 12:26:06 »
A widziałaś Fiestę albo C2 na żywo? Bo jednak to co innego niż oglądanie zdjęć w ogłoszeniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A już jak usiądziesz w środku i poczujesz, że to to, to przestaniesz się zastanawiać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
Widziałam, właśnie c2 stała na parkingu i bardzo mi się spodobał, taki czarny, elegancki, byłam pewna, że to nie na mój budżet i się zdziwiłam w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj One są do tej pory produkowane z takim samym nadwoziem, więc mogłabym się czuć jak w prawie nowym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale silniki teraz dają mocniejsze. Fiesty też widziałam na żywo, też na parkingach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 12:27:13
W środku w żadnym nie siedziałam, na pewno poczuję panikę, już jak otwieram drzwi od strony kierowcy to mam serce w gardle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Mar 2010, 12:27:13 wysłana przez inkageo »

Szaraczek

« Odpowiedź #109 dnia: 05 Mar 2010, 12:27:32 »
Ktoś wspomniał o Hyundaiu Getz,
ja bardzo polecam, w ogóle nie jest awaryjny. Mam 5 letni, silnik 1.3, 5-drzwiowy, wlasnie zrobilam przeglad - od nowosci nic se nie dzieje.
swietnie sie prowadzi, na trasie spokojnie pojedzie 160, w miescie parkuje bez problemu, jest troche wiekszy od Aigo i Yarisa a tanszy. Bedziesz mogla kupic nowszy model.

« Ostatnia zmiana: 05 Mar 2010, 12:31:29 wysłana przez Szaraczek »

inkageo

« Odpowiedź #110 dnia: 05 Mar 2010, 12:44:09 »
Za wszystkie rady bardzo dziękuję i polewam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Maya jak ja kupię i się nauczę, to Ty też musisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #111 dnia: 05 Mar 2010, 12:55:44 »
a i ifo z ostatniej chwili - kumpel ma do sprzedania (wlasnie dzisiaj sie odezwal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) toyote yaris 2002 uzytkowana przez jego wlasna mame Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ktos chetny do dopytania szczegolow? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

suegro

« Odpowiedź #112 dnia: 05 Mar 2010, 12:59:20 »
zwierzatko_mojej_mamy daj cenę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

inkageo

« Odpowiedź #113 dnia: 05 Mar 2010, 13:00:36 »
A nie może jej trochę odmłodzić?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kolega mi taką znalazł:

Ale chyba wolałabym diesla 1,4 TDCI. Babie to nie dogodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #114 dnia: 05 Mar 2010, 13:02:34 »
suegro no to musze podpytac - ale pojechal wlasnie do domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bede pamietac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 05 Mar 2010, 13:02:34 »

mayagaramond

« Odpowiedź #115 dnia: 05 Mar 2010, 13:09:38 »
Maya jak ja kupię i się nauczę, to Ty też musisz

tak, ale chyba wole aparat na zeby Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

« Odpowiedź #116 dnia: 05 Mar 2010, 13:40:24 »
Inka ja cie prosze, ponizej 1,4 nie patrz nawet..... a to jest 1,0 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wierz mi, jak właczysz klime, to cie maluchy beda wyprzedzac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja wiem, ze nie szukasz wyscigówki, ale to ma tez jezdzic, a nie ciagnac sie jak furmanka.....

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #117 dnia: 05 Mar 2010, 13:44:57 »
po pierwsze to maluchy lubia jezdzic ponad 100 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mialam 999 i najpierw mojej mamie, a potem mi sluzylo przez lat 15 i wyprzedzalam jak mialam wyprzedzic bez problemu - przeciez to 1. polskie drogi, 2. poczatkujacy kierowca, 3. nie jestesmy odrzutowcami - memento mori, spiesz sie powoli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a tak serio - to jakie predkosci rozwijacie w miescie? na cholere Wam te kopy? dla pojedynczego czlowieka zaznaczam, a nie dla oblozenia 5 osob Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #118 dnia: 05 Mar 2010, 13:51:02 »
zwierzatko_mojej_mamy, popieram Cię w całej rozciągłości. Poza tym jak ktoś nie za bardzo potrafi jeździć, to kopa nie wykorzysta, a tylko może sobie i innym zrobić krzywdę - taka jest niestety prawda. Mój cienias spokojnie mógł lecieć 110 km/h - a to w końcu tylko trochę lepszy maluch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A na światłach często startowałam szybciej niż faceci w ich wypasionych furach  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Na kopa przyjdzie czas  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

magdalinska

« Odpowiedź #119 dnia: 05 Mar 2010, 13:55:46 »
zwierzatko, ja mam polo 1,2, jak włacze klime to naprawde jest słabiutenki..... ze swiatel ciezko rusza, zanim złapie rytm to dojezdzam do nastepnych swiatel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pod mała górke nawet jest ciezko, dławi sie, traci predkosc, konieczna jest redukcja. bez klimy jeszcze jako tako jezdzi, ale jak włacze to masakra... po za tym duzo pali, jak smok, to nieprawda ze mały silnik jest ekonomiczny.
ja nie namawiam do kupna auta z silnikiem 2,0 i 200KM, bo to rzeczywiscie przesada, ale uwazam ze 1,4 jest optymalne.
aha, ja jezdze sama, predkosci tez nie osiagam astronomicznych, bo nie mam gdzie

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #120 dnia: 05 Mar 2010, 13:58:07 »
no jasne - na swiatlach zwykle bylam pierwsza - to nie kwestia silnika, tylko refleksu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak masz ciezka noge to i z una wycisniesz, a jak lekka to i audica sie bedziesz srac na koncu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja w unie maksymalnie jechalam 145 km/h, ale tylko raz w ramach testow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jednak kazda predkosc ponad 110 to juz byla niebezpieczna dla auta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dziwnie drzalo i kwiczalo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

teraz z honda to maksy rozsadne to 130 na autostradzie z pelnym obciazeniem w drodze na Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - tutaj tez juz komfort jazdy nie ten, poza tym wieksza predkosc jak dla mnie przy takich pierdach waskich to ryzyko - szeroka landara przytrzyma sie jezdni sama, a pierd jeszcze wgdzie wyleci na zakrecie.. bez sensu
kiedys jak bede miala kase i porzadne auto to z checia popykam sobie 160 z fajka w jednej rece, ale takimi autami to sory - byle z miejsca do miejsca i byle bezpiecznie - 10 minut dluzej mnie nie zbawi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #121 dnia: 05 Mar 2010, 13:59:06 »
A ten 1.4 TDCI czyli diesel? Bo na nim stanęło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #122 dnia: 05 Mar 2010, 14:01:37 »
magdalinska to moze problemem jest Twoje polo ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ani w hondzie ani w unie nie mialam problemu z ruszaniem z kopyta jak wodolot, zero problemow z kaszleniem, nie dlawia sie - no chyba, ze to drapanie sie 20 na godzine pod gorke w zimie w krynicy po lodzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za to z kolei nigdy nie potrafilam depnac tak oplowi astrze z wielkim silnikiem - ja noga do podlogi, a ten stoi i mysli. tak samo z fura kumpla, ale z dieslem - zachowuje sie jak wielki bog slimakow - zebym przebila pedalem podwozie to sie zbiera jak slimak z anemia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #123 dnia: 05 Mar 2010, 14:01:44 »
I rozbolała mnie głowa od tego auta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A raczej od wizji jazdy nim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Już widzę te wściekłe miny i pianę z pyska, plus ryk klaksonów oraz wymachiwanie rękami przez innych niezadowolonych, że jadę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #124 dnia: 05 Mar 2010, 14:02:54 »
no jasne - na swiatlach zwykle bylam pierwsza - to nie kwestia silnika, tylko refleksu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak masz ciezka noge to i z una wycisniesz, a jak lekka to i audica sie bedziesz srac na koncu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tu zgodze sie tylko z druga czescia, w pierwszym przypadku z pustego i salomon nei naleje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moim na trasie tez pojade 150, jak go dobrze rozbujam