telewizja polska za granicami kraju

Zaczęty przez marlen_ka, 25 Lut 2010, 09:52:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marlen_ka

Mamy telewizje satelitarna z Cyfrowego Polsatu, ale niedługo konczy nam sie umowa i zastanawiamy sie, czy chcemy ja przedłużyc, czy może wolelibysmy cos innego.
dziewczyny, które nie mieszkaja w Polsce, czy macie polska telewizje? jesli tak, to jakim sposobem? droga satelitarna czy moze przez internet?
a może nie potrzebujecie polskiej teklewizji?



szelma

Ja nie mam w ogóle :). Newsy z Polski czytam na Internecie. W Anglii miałam abonament na TVN24 przez Internet live, ale ile można oglądać to samo...

Więc nie, nie mam polskiej TV w ogóle i nie mam potrzeby "mienia" :).

mayagaramond

Tez nie mam, jak szelma czytam newsy w necie (i na strefie lol lol). Wielkie potrzeby ogladanie polskiej TV nie mam, z niemieckiej tez mam tylko standardowe programy bez premiere i innych.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

My mamy multum kanałów, a i tak głównie BBC oglądamy :D. Takie z nas anglofile ;).

marlen_ka

u nas właśnie jest taki problem, ze sa tylko 2 kanały islandzkiej TV, a jak  chcielismy wykupic pakiet z Discovery, BBC + kanały sportowe  to okazało sie, ze wychodzi nam to 4 razy drożej niż Polsat,

szelma

Ja mam telewizję cyfrową w pakiecie z Internetem i w standardzie mamy BBC, Discovery plus oczywiście belgijskie i holenderskie kanały. Więc nam starcza - i tak dużo TV nie oglądamy. I - szczerze - nie mam wysokiego zdania o polskiej telewizji, więc gdybym miała za nią dodatkowo płacić, to niech się pocałują ;). W Twoim przypadku to jednak inna sytuacja :).

Poza tym przywozimy z Polski dużo filmów i seriali i potem oglądamy na DVD, więc to jakaś namiastka :).

zwierzatko_mojej_mamy

ja bym powiedziala, ze BBC wystarczy za wszystko :D czasami discovery i axn dopelniaja reszty :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

didi_loczek

My mamy standardowe programy niemieckie (a i tak jest ich 25  :crazy:). Nam to w zupełności wystarcza :)
Za polską telewizją nie tęsknimy, wiadomości czytam w necie :)

szelma

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 25 Lut 2010, 11:40:47BBC wystarczy za wszystko

BBC rzondzi :D. My jeszcze oglądamy dużo na Canvas - ale oni mają głównie produkcje BBC i hamerykańskie :D. I typowo belgijskie rzeczy, ale to już inna historia ;).

jo_miekka

Ja mam polską telewizję, ale w sumie bez problemu mogę oddać, darmo.

Anupka

Nie mam polskiej TV. W ofercie kablówek nie mają, a SAT am się nie chce zakładać. Ale my mało TV oglądamy, a jak już to przeważnie newsy i kanały filmowe (Film 1, 2, 3,4).

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

U nas nan stop telewizor włączony :)
Mamy cyfre chyba 30 zl wychodzi miesiecznie.

Ostatnio i tak wiekszosc dnia ogladamy bajki na cbeebies :D
oczywiscie w j.angielskim-niech mala chociaz sie osłucha :)

adrianna79

ja dwa tygodnie temu odkrylam www.tvpolonia.com. okazalo sie ze mozna ogladac tylko w usa. po moim pobycie w polsce zatesknilam za serialami - jakby mi bylo malo amerykanskich - za $6.99 na misiac mam dostep do programow (kino, teatr, publicystyka etc) w on demand stylu.  ja nie narzekam na polska tv bo moze my i mamy 300 kanalow ale na nich caly czas to samo, wiec tvpolonia daje mi inna perspektywe no i wiem co sie dzieje w europie, a nie tylko w usa. oczywiscie ogladam to bbc, ale i tak naprawde jest przefiltrowane zeby zainteresowac amerykanskiego tv. a bedac w polsce ogladalam amerykanska tv na internecie - bylo mi trudno odpscic takie klasyki jak the hills, the city, keeping up with kardashians :)

magoo

my tez nie mamy polskiej tv, wcale nie mamy telewizora :)
czasem cos obejrzymy na internecie na ogolnodostepnych stronach
wiadomosci tez z netu

foszek

my mamy od swiat n telewizje, glownie leca 2 kanaly dla malucha :)
Polecam polowac na promocje przed swietami, podejrzewam ze wielkanocnymi tez bedzie taniej niz normalnie.

malybob

#15
Nie mam polskiej, w zeszlym roku mialam  pakiecie tylko Polonie i w zupelnosci wystarczalo. Ale my malo ogladamy.

Dodany tekst: 07 Mar 2010, 20:33:59

Nie mam polskiej, w zeszlym roku mialam  pakiecie tylko Polonie i w zupelnosci wystarczalo. Ale my malo ogladamy.

nionczka

Cytat: marlen_ka w 25 Lut 2010, 10:52:26a może nie potrzebujecie polskiej teklewizji?


ja nie mialam i wcale nie potrzebowalam. Jak nie mieszkasz w Pl to ani wiadomosci lokalne ani prognoza pogody ani nawet reklamy Cie nie dotycza. Lepiej ogladac lokalna TV.
A polskie wiadomosci czytalam w necie i tylko te, ktore mnie interesowaly (np. polityczne tak, ale juz jakies podatkowe, ktore mnie nie dotyczyly nie).
Kolezanka polecala mi seriale plus info ze Strefy i te sobie sciagalam i ogladalam. Wiecej mi w sumie nie trzeba bylo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login